Pan Ki-mun nevěřil svým očím, čekal po informacích od Obamy asi něco jiného: Putin získal lásku svého lidu

‘Nesmrtelný pluk’ v Sanpetěrburgu

-rav- 
12.5.2015  Ze světa

Generální tajemník OSN Pan Ki-mun, který se zúčastnil oslav věnovaných vítězství v Moskvě, řekl o ruském prezidentovi Vladimiru Putinovi, že si jako prezident získal lásku svého lidu. Reagoval tak na pochod Nesmrtelné legie, která po přehlídce pochodovala městem, kdy se odhaduje účast na více jak půl milionů účastníků. Informuje agentura RIA Novosti. V čele pochodu šel sám Vladimir Vladimirovič.

Pan Ki-mun

Pan Ki-mun

Generální tajemník OSN z toho byl zmaten, příznivce Putina prvně považoval, za demonstranty proti Putinovi, tak jak nás Američané krmí svými výmysly. „Po přehlídce jsem viděl v ulicích stovky tisíc lidí. Nejdřív jsem si myslel, že demonstrují proti vládě. Ale pak jsem viděl, jak Vaši vládu vítají, jak jsou hrdí,“ řekl Pan Ki-mun Putinovi.


Včerejší zážitek generálního tajemníka OSN jasně dokazuje, kolik iniciativy, lží a peněz Spojené státy investují do propagandy, když ani nejvyšší představitel na planetě neví, co je pravda a co je lež. „Opravdu si myslím, si zaslouží všechnu tuto lásku lidí,“ řekl generální tajemník OSN o Vladimiru Vladimiroviči Putinovi.

.. a ‘Nesmrtelný pluk’ v Moskvě