Evropský lid americkým lžím nevěří, ISIS je oddíl americké armády použitý ve válce proti Evropě

Avatar
Původní autoři

Marek Veselý
2. 7. 2015   Svobodné noviny
Američané, s pomocí jejich výzvědných agentur zjistili, že v Evropě jim jejich lži neprochází tak snadno jako u nich v Americe. Zjistili, jak silná je tu nenávist veřejnosti vůči EU a byrokracii Bruselu.
Vzpomeňme, že na začátku roku 2015 chtěli Američané jít do války společně s EU proti Rusku. Ovšem silná duchapřítomnost spousty Evropanů a jejich iniciativ tomu zabránila.

Tak jaká pak může být nálada veřejnosti v Evropě?

Španělsko je ekonomicky a imigračně zničené. Jaká tam může panovat atmosféra mezi obyčejnými Španěly, když chtěli nezávislé katalánsko, ale bylo jim to zakázáno? Francie prodělala velmi ošklivou likvidaci národa jak ekonomicky tak agresivní imigrační politikou.

Výsledek je zřejmý na vzestupu Marie Le Pénn. Tak jaká tam může panovat atmosféra mezi veřejností na EU a USA, na příklad po incidentu s Mistraly? A Itálie? Italská veřejnost moc dobře ví, že EU je jen projekt na zničení národní suverenity, na vykradení národního bohatství –ale zradila je vláda, stejně jako Sobotka nás, ovšem názor veřejnosti je jasný a NSA si statisticky dovede vyjádřit kolik Italů nevěří americké propagandě. Řecko a Kypr? Ti, co sledovali vykradení těchto dvou ekonomik v přímém přenosu v roce 2013-14, si pamatují jak nechutně se k Řecku a Kypru EU chovala. Tak jaký pak tam může být všeobecný názor na EU a USA? –pojďme blíž do středu Evropy –Rakousko a jejich nezávislá politika vůči Rusku a vysoká inteligence národa znemožňuje Americe lhát tomuto národu.

A co Německo? Celou dobu se hýčkají v největším bohatství Evropy –a bohatá veřejnost nemá zájem o světové problémy, takže Merklová jim tam lže a celou dobu jí to procházelo, ale vzpomeňme na PEDIGU, vzpomeňme na skandál o spolupráci NSA s Německou tajnou službou, kdy se provalilo kolik Němců je sledováno. Dokonce v Německu v televizi vysílají politickou satiru kde moc dobře a čistě upozorňují na lži Ameriky. A také ten novinář jak řekl v živém vstupu do TV že novináři v Německu dostávají diktát od CIA, vše v mainsteramu v Německu je cenzurováno CIA. Tak jaká pak tak může panovat atmosféra mezi veřejností?

Slovensko? Vzpomínáte, jak přes tisíc Slováků vítalo noční vlky ve Slavětíně? A teď do toho všeho udeřilo Polsko. Polsko jako spojenec Američanů si zvolilo nového prezidenta který už nejde na ruku diktátu z Washingtonu. O českém opozičním dění je toho taky hodně co říct, máme tady sjednocení záložáků proti NATO Marka Obrtela, máme tady Zemana, Okamuru, Solise, Macha, Duška, Baudiše, Randorfa, Humla… Máme tu kriticky myslící novou internetovou generaci. A stejně tak je tento trend patrný po celé Evropě a toto všechno rozblikalo kontrolky v NSA. Američané si uvědomili, že Evropané s nimi do války proti Rusku nepůjdou, ať se vlády jednotlivých evropských národů staví třeba na hlavu. Američané prohráli propagandu v Evropě a s těmihle informacemi, tým kolem spiknutí Bilderbergu, jmenovitě Joe Biden, Dick Cheney, Henry Kissinger, George Soros, Hillary Clinton, John McCain, John Kerry, a další. musel vytvořit novou strategii pro válku, která by zakryla stínem dolarový bankrot.

A proto se teď dočítáme o tom, kolikrát a na kolika místech už prosákli důkazy o americké podpoře ISIS. ISIS je už otevřeně jeden z praporů americké armády, a když Evropané se od amerických lží odtrhli, co jiného Američané mohli udělat než zaútočit na Evropu? Zaútočit na Evropský lid pomocí jejich nejhrozivějšího spojence ISIS. Poslední dny přicházejí informace o tom, že Američané ISIS dodávají nejen zbraně ale i jídlo a dokonce lodě na přepravu maskovaných spících agentů (imigrantů, jak je nazývá mainstream) z Afriky do Evropy.

Takže proč to celé píšu, protože když si tyto události pospojujeme a nahlídneme na ně v souvislosti –uvědomíme si že Amerika v tyto dny právě zaútočila na Evropu!

Jak z toho ven?

1.návrhy na rekultivaci pouštních oblastí Afriky

2.obnovení hranic, vytvoření domobraneckých oddílů
Pokud by někdo chtěl bližší informace o řešení této situace, sepsal jsem detailněji tyto body řešení. nečekám na nic jiného než na spolupráci, nic jiného není důležitější v těchto časech.

Marek Veselý