Opakuje se znovu Hitlerův plán s Ukrajinou?

Avatar
Původní autoři

9.9.2015 Outsidermedia

Jsem stále více přesvědčen, že to, co se děje na Ukrajině, je v podstatě další útok Evropy proti Rusku. Proto se také kvůli Krymu zvedl takový pokřik. Dobyvatelům se nepovedlo urvat si ten klenot pro sebe. Tentokrát je však samotný útok vedený rukami nerozumných domorodců, kteří zabíjejí stejné Rusy, jako jsou oni sami, a nechápou, že tak plní tu nejostudnější a nejšpinavější roli. Zabíjejí a umírají pro zájmy Západu.

Jejich rolí je sloužit jako okupační armáda, která okrádá a zotročuje celou Ukrajinu jako část historického ruského území. Tato armáda si však nezíská ani slávu ani poctu, kterými se vždy dříve pyšnily hordy Napoleona I. a Napoleona III., královny Viktorie, Entente a mnoha dalších dobyvatelů Ruska.

Evropa a USA teď nevykrádají Ukrajinu o nic hůře než Hitler, který z okupovaného území odvážel vše, k čemu se mu povedlo dostat. Dokonce i samotnou černozem, kterou Němci odváželi z úrodných polí jižního Ruska.

Současná Evropa přesně kopíruje Hitlera a má v úmyslu vyvážet i ukrajinskou černozem, v čemž jí aktivně napomáhá junta, která je připravena prodat absolutně všechno, o co bude mít její páníček zájem. Jak stydlivě oznamují ukronovináři, budou se prý vyvážet „přebytky“ černozemě. Pěkné „přebytky“ – vrstva od půl do jednoho metru! Švédsko chce koupit od 50 do 100 miliónů tun černozemě za „neuvěřitelnou“ cenu 5 EUR za tunu, takže se opravdu nebudu divit, pokud tu úrodnou vrstvu vyberou do mrtě.

Švédové na skalistých ostrovech Värmlandu budují skladiště pro drahocennou černozem. Je zajímavé, jak rychle jejich příkladu budou následovat ostatní evropské země. Co například opět Německo?

Ostatně, ti primitivové jsou připraveni prodat absolutně cokoliv. Už dokonce i v Karpatech vykáceli prakticky všechny lesy, takže už ani nemají kde vykopat své zemljanky. Ne, někteří z nich si uvědomují, že prodávají svoji budoucnost, když se dokonce už i na webu UNA-UNSO našel autor, který si začal „dělat starosti“ o osud ukrajinské půdy. Buďte mimochodem s tím webem opatrní. Vůči Moskalům je tam zloby až dost, ale článek je to zajímavý.

Ovšem prodeji té země znepokojení těch nejmoudřejších v žádném případě nezabrání. Půdu prodají. Z polí ji jednoduše vytěží a někdy je tak úplně zničí. Zatím to do zahraničí neodchází, ale to jen zatím, protože pro „svidomého“ Ukrajince budoucnost neexistuje. Pro něj je důležité, co je tady a teď. Za peníze je připraven prodat svou budoucnost i budoucnost svých dětí. Na Majdanu ji prodávali za 10-15 tisíc hřiven. Stávali se z nich narkomani, kteří přicházeli o zdraví díky tomu „posilujícímu“ čajíčku a někteří z nich rovnou umírali od kulek, které přiletěly z vlastního týlu.

Zdroj: http://gentlemanstory.net/2015/07/plan-gitlera-v-otnoshenii-ukrainy-povtoryaetsya/

Překlad: Irena