Milí vědátoři a vědátorky, chcete miliardy na vědu a výzkum? Zapomeňte, shrábnou je vaši běženečtí chráněnci; peníze jsou přece nic proti lidství..

Avatar
Původní autoři
Břetislav Olšer
23.8.   2015   Rukojmí

Uprchlický sčot; letos k nám přišlo na 2 tisíce běženců, z toho jich o azyl požádalo přes devět set; dvakrát tolik jako za celý rok 2014. Důchodci musí počkat, hlavní je zvýšit počty policistů, vojáků, soudců a soudních úředníků.
Tak co, milí petenti a petentky, pořád jste přesvědčeni, že se o imigrantech, lidských bytostech, nemá psát, jako by šlo o škodnou zvěř či parazity valící se do naší vlasti, aby vysávali sociální systém? Proč tedy neřeknete politikům, které žádáte o miliardy pro svoji vědu a výzkum, aby vám z této sumy odebrali polovinu a věnovali ji běžencům, kteří nás přijdou na stovky milionů? A kde budou ty vaše, jež s velkou slávou vyjednal místopředseda vlády Pavel Bělobrádek?
Ten, co nedávno vyjednal historicky nejvyšší rozpočet – 26,9 miliardy korun – pro vědu, výzkum a inovace… Meziročně se jedná o navýšení 300 milionů korun. O dalších 0,9 miliardy byl navýšen letošní rozpočet na VVI už v roce 2014. Celkově tedy do české vědy v roce 2015 přiteče o 1,2 miliardy více než loni. Na základě výsledků kontroly vědeckovýzkumných center je pak vláda připravena během letošního roku uvolnit dalších 600 milionů na základní a aplikovaný výzkum.

Ovšem, ouha; vláda rovněž právě souhlasila s uvolněním cca 140 miliónů korun pro posílení letošního rozpočtu ministerstva vnitra. Resort hodlá přijmout tři stovky nových policistů v souvislosti s uprchlickou krizí a peníze potřebuje rovněž na úpravu zařízení pro běžence. MV má navíc přislíbeno i navýšení rozpočtu pro příští rok o zhruba tři miliardy korun. Na uprchlíky z toho připadne zhruba miliarda. Ovšem pozor; Fond ohrožených dětí (FOD), který provozuje dětské klokánky, mimořádnou dotaci ve výši 20 miliónů korun nedostane…
Modlím se jako profesor Putna a signatář výzvy za běžence a jejich čtyřprocentní komunitu…

Za co taková vydání? Kromě milionových financí na lékařské prohlídky, aby se objevily střevní parazité, eboly, HIV, tubera, cholera a desítky jiných afrických chorob, je třeba běžence ubytovat, nakrmit a zajistit je sociálními dávkami, zlatí cikáni, pak je nutné zvýšit nynější stavy o stovky policistů, vojáků na ochranu hranic, desítky nových soudců, jejich asistentů a soudních úředníků. K čemu? Přece k projednávání tisíců azylových žádostí, následně trestních řízení nelegálně zadržených běženců, když v jednom kamionu bylo objeveno rekordních 75 uprchlíků, obdobné je to v dalších autorech. Denní příděl je nyní kolem 50 nelegálů, co bude zítra?

Kdo z vědců a vědkyň se vyzná ve stavbě plotů, ostnatých žiletkových zátarasů a bezpečnostních zdí, ten jistě uzná, že jde o desítky možná i stovky milionů. Ploty a zdi rostou po celé Evropě jako houby po dešti; stovky kilometrů, Ale také v Česku – Vyšní Lhoty, Bělá po Bezdězem, Zástavka u Brna a na řadě dalších míst, ještě že nemáme tunel pod kanálem La Manche, příjezdové dálnice v Calais a hranice se Srbskem, Tureckem, Maďarskem, či Makedonií, tam všude bychom se museli podílet na stavbě bezpečnostních zábran proti milionům běženců, na hranicích s Rakouskem bude zatím stačit pro ostrahu dva tisíce vojáků… A kolik nás to bude stát, když běžence, kteří z Česka odejdou do Německa, budou následně vráceni do země, odkud přišli, tedy opět k nám. Nervozita bude stoupat na obou stranách… Kdy začnou vojáci v rámci povolené obrany státních hranic střílet po běžencích, kdy se tito začnou mstít násilím, nedej Bože atentáty a jinými odvetami dle terorismu Islámského státu…?

Jak uvedly HN, kolem dvou tisíc migrantů strávilo noc na tuto sobotu v dešti v hraničním pásmu mezi Řeckem a Makedonií poté, co makedonská policie ve čtvrtek zablokovala hranice a začala běžence pouštět jen po částech. Další tisíce jich dorazily na místo v průběhu soboty. Podle agentur jde převážně o syrské uprchlíky, kteří prchají před občanskou válkou ve vlasti a snaží se dostat do západní Evropy.
Podle řeckých úřadů je shromážděno na místě až pět tisíc osob. Několik set uprchlíků na řeckém ostrově Kos zablokovalo hlavní pobřežní silnici na protest proti pomalé administrativě. Policisté zasahovali proti demonstrujícím hasicími přístroji a obušky a několik stovek lidí uprchlo v panice.Ke Kosu připlouvají gumové čluny, na nichž z Turecka denně dorazí několik set lidí. Jde hlavně o běžence ze Sýrie a Afghánistánu. IS infiltruje mezi běžence; napřed Barroso, pak prelát Halík a teď, babo hidžábová (Šabatová), raď…

Řecké úřady se snaží je zaregistrovat a poskytnout jim přístřeší a jídlo. Otázka migrace zaměstná Evropskou unii více než Řecko nebo stabilita eura, myslí si německá kancléřka Angela Merkelová Nastávají chvíle, kdy dochází k tzv. nutné obraně, která existuje, pokud je člověk bezprostředně ohrožen na životě? Senátor Jaroslav Doubrava míní, že by se přistěhovalci z Afriky a Blízkého východu měli bez lítosti vracet zpět, v krajním případě potápět jejich lodě či po nich střílet, protože chtějí dle jeho názoru svou islámskou civilizací zlikvidovat Evropu. Za příliv imigrantů nesou dle něho odpovědnost USA, které rozvrátily Blízký východ. Své tvrzení obhajuje:
„Evropa tak obrovský příliv imigrantů nemůže zvládnout a uživit. Přichází většinou nevzdělaní a co horšího, nevzdělatelní, lidé bez jakékoli kvalifikace a tím i k jakékoli použitelnosti ve výrobním procesu. Jsou známy případy, kdy například v Německu dvacet let žijící muslimové stále neznají řeč. Vezměte prohlášení šéfa Islámského státu Bakar Bagdádího, když řekl „Islám nikdy nebyl náboženstvím míru. Islám je náboženství boje. Ať si nikdo nemyslí, že válka, kterou vedeme, je válkou Islámského státu. Je to válka všech muslimů… Je to válka muslimů proti bezvěrcům“. A jako povinnost muslimů řekl, že ji musí vést všude! Kde EU bere jistotu, že mezi imigranty nepřichází ti, pro které je uřezáváni hlav lidem oblíbenou kratochvílí…?“ https://www.youtube.com/watch?v=zzBZ6n-6m-w

Kdy se Ovčané změní v občany a začnou se ptát, kdo za to může? Kdo chránil běženecké živly? A ty konce… Islám, ať je mírumilovný, jak chce, nejen u nás si pozvolna buduje své zázemí; ombudsmankou Šabatovou povolenými hidžáby, primátorem Kuberou, kandidátem na prezidenta ČR, povolenými lázeňskými službami pro muslimy v Teplicích, starosty v Modlavě a jinde povoleně nepovoleným i stavby Arabů, co nepotřebují povolení, mají přece petrodolary, z nichž se platí i údajně bezplatný odvoz teplických odpadků, za což místní občané jako jediní v ČR nemusí dát ani korunu… Stejně tak si své pozice dobývá a posiluje v celé Evropě, kde už si v Německu staví mešity, kdy to začne s islámem v Česku…?

Zavražděný nizozemský režisér Theo van Gogh řekl: “Multikulturalismus je zdvořilé ustupování roztahovačnému hostu, který vás postupně vytěsňuje z vašeho příbytku…” Snad si tato slova vezmou konečně na vědomí Belgičané, jichž desítky odcházejí trénovat terorismus do Sýrie a Iráku, aby se vraceli domů zabíjet… Kam jsme se s evropským křesťanstvím a zdvořilým ustupováním roztahovačnému hostu dopracovali? Ve Francii se doporučuje učitelům, aby v osnovách vynechali autory urážející muslimskou víru, včetně Voltaira a Diderota, a podobný osud čeká Darwina. V mnoha třídách se raději neučí o holocaustu, neboť to uráží muslimské city. Součástí britského právního systému se nedávno staly muslimské soudy, pracující podle práva šária.

Ve Francii najdete čtvrti, stejně jako v Norsku, kam se nedoporučuje vstup ženám bez šátků na hlavách. Nedávno mladí muslimové v Bruselu ubili skoro k smrti chlapíka, který pil na ulici o ramadánu… Také Francouzi a Němci mají své džihádisty u Islámského státu, aby pro ně raději zavedli nové občanské průkazy bez možnosti vycestovat. Neslavný konec Schengenu i tady; nepropásli jsme již náhodou dobu, kdy jsme se měli učit od Churchilla jeho slova z roku 1942: „Nikdy neustupujte, nikdy, nikdy, nikdy, nikdy, v maličkostech ani velkých věcech, o kus ani o kousek, ledaže byste ustoupili cti a dobrému mravu. Nikdy neustupujte před nátlakem, nikdy se nepoddejte zdánlivě zdrcující převaze nepřítele.“

Přesto vznikl protestní nápad; první hromadné venčení teplických pejskařů namířené proti arabským hostům místních lázní se konalo v prázdném parku. Lázně své klienty před protestem varovaly, takže nikdo z nich do parku, kde jich jindy posedává a piknikuje až tři sta, nepřišel. Protestní venčení psů v teplickém parku proti arabské klientele lázní proběhlo i další víkend. Sešlo se zde kolem šedesáti protestujících, psů bylo asi dvacet. Arabští lázeňští hosté zůstali asi v počtu120, akci kritizoval pan primátor, který řekl, že pejskaři také neuklízejí hovínka po svých miláčcích…

Drží ještě pořád občané Teplic palce výrobcům klimatizačních zařízení, které způsobují arabským lázeňským hostům revma, což je vede za léčením do Teplic v Čechách, kde přenechají tolik potřebné petrodolary? Mají jistotu, že tam nebudou ani nečistí psi. Chtělo by to připsat: Servít je vůl! Ale to bych zase urazil Prof. Radima Servíta, který přednášel na katedře mechaniky inženýrského stavitelství ČVUT. Rozčílil studenty, když u něho museli absolvovat “trapné zkoušení” z chytáků a špeků. Svoji zlost si vylévali tím, že psali, kde se dalo: Servít je vůl!. Po roce 1968 se ale začaly na záchodcích objevovat i jiné nápisy “Promiň Servíte, jsou i větší volové.” 

Lázně v severočeských Teplicích, a je jich tam několik, si klienti z Blízkého východu oblíbili natolik, že začali v okolí města ve velkém skupovat pozemky. Nejvíc je zaujala nedaleká tisícihlavá obec Modlany, kde podnikatelé převážně z Kuvajtu letos koupili rozsáhlé parcely. K prodejcům se nyní přidal i bývalý dlouholetý starosta Pavel Rajčan. Ten prodal Kuvajťanovi jménem Ali Ali stavební pozemky o velikosti 25 tisíc metrů čtverečních. Arabským investorům nyní v Modlanech patří přes sto stavebních parcel.

Už tedy víme, že vedle Romů se v Teplicích v Čechách vyskytl mnohem závažnější problém – ještě větší množství odpadků po sobě zanechávají hosté lázní z arabských zemí, navíc dělají po nocích ještě větší randál. Ale chrání je imunita. Jakápak? Přece petrodolarová, kterou se na rozdíl od Romů muslimové doslova vyplatí ze všech neřestí; naštěstí nikdo, ani senátor Kubera, zatím nepřišel s návrhem, aby se v parku Vojenských lázní postavila mešita. Za to se staví v Modlanech a v Kvítkově, což je součástí obce Modlany, v jejímž katastru leží zhruba 110 tisíc metrů čtverečních půdy, která patří Arabům, nejčastěji Kuvajťanům.
Podle územního plánu jsou plochy určeny k výstavbě rodinných domů, celkem jde o 200 parcel. Místní a notně naivní občané proti hromadnému skupování pozemků Araby dokonce sepsali petici. Uvedli, že se obávají devastace krajiny, narušení pořádku a ohrožení kulturních hodnot. Obrátili se na krajské zastupitele, ti ale odpověděli, že nic dělat nemohou. „Názor na to můžeme mít jakýkoliv, ale zastupitelstvo nemohlo nic jiného udělat, než jen vzít petici na vědomí. Jedná se o soukromé pozemky,“ řekl mi hejtman Oldřich Bubeníček, když jsem mu v pauze koncertu položil tuto drzou otázku..

Až potud je vše OK, pokud by se ovšem nejednalo o nepovolenou stavbu, kterou v tomto případě odhalili už loni v červenci při náhodné prohlídce inspektoři firmy RWE GasNet, jež distribuuje plyn. Přišli i na to, že stavba roste jen pár metrů od vysokotlakého plynovodu. Vše nahlásili na stavební úřad. Majitele pozemku i domu, Kuvajťana Omara Al-Ajmiho, se mi zastihnout nepodařilo. Do redakce však poslal korespondenci s plynaři, z níž vyplývá, že o inkriminovaném potrubí nevěděl, jelikož firma RWE GasNet na plynovod upozornila v říjnu 2009, kdy prý ještě pozemek nevlastnil…
Pro mě může být člověk černý, bílý, oranžový či fialový; podstatně pro mě je, zdali jde o slušného člověka… tito pánové s jedinečnými trafikami páté kolony k nim ale nepatří… Co kdyby se tito mírumilovní muslimové domluvili s dalšími mírumilovnými muslimy a vyrazili do ulic třeba Prahy, kde by protestovali proti islamistům a jejich vraždění. Když to mohou pro své zviditelnění říkat tiše jen v ČT, proč by tyto své mírumilovnosti nemohli říct veřejně a na plná ústa? S transparenty. A pak by se k nim mohli přidat další z téměř dvou miliard muslimů a demonstrovat po celém světě. A čest islámu by byla zachráněna; o to jim přece jde, nebo snad ne…? Problém běženců v Evropě spočívá v tom, že mohou být násilníci a vrahové… A to není žádný hoax, ale tragický fakt. Také to, že jich na hranicích Evropy čeká na sto tisíc a jsou den ode dne nervóznější… (Obdivuhodná manipulace s videi je na Oscara…http://cassad.net/tv/videos/616/)

Holt, kdyby muslimská žena neměla šátek, musela by si asi připadat jako ta poslední povětrná děva; nedůvěryhodná, neseriózní, bez respektu a zásad… Zkrátka, kousek hadříku dokáže v  islámu pravé divy; proto má Korán přes 150 tisíc slov – sto čtrnáct kapitol, šest tisíc dvě stě veršů, z nichž asi čtyři tisíce slov doporučuje laskavé chování k lidem bez rozdílu víry. To jsou necelá tři procenta. Ta zbylá jen podněcují k nenávisti vůči bezvěrcům. Korán neobsahuje jediný verš, jenž by chtěl soužití, přátelství a spolupráci s nemuslimy. A v této zlovolné atmosféře se ještě hádáme o tisíce běženců, o hoaxy a xenofobii…

Další hoaxy dle vědeckého duševního muzea voskových figurín již bez komentáře…


article_photo
article_photo
Začne to hidžáby, džilbáby, z nich budou sebevražedné mučednice šahídy, nakonec džihád mečem, až nás pohltí islámské právo šaria a fatva; Alláhu akbar… Tak, páni vědci a vědkyně, až pojmete do své domácnosti africké či blízkovýchodní běžence, dejte mi, prosím, vědět; napíši o tom blog…děkuji… Já že jsem islamofob? Já, který úpěnlivě prosí osud, aby mně seslal muslima, co si občas dá panáka slivovice, vepřo-knedlo-zelo, navrch pivínko a jako civilizovaný člověk bude odmítat anticivilizaci, včetně středověkého islámského práva šaria a bude laskavě věřit v Alláha, ale pozvrací se z pomyšlení na kruté kamenování a nikdy by nenutil své dítě násilím k lásce k Alláhovi, aniž by pak bránil svobodné volbě své dcery, kterou by nezabil, kdyby konvertovala třeba ke křesťanství.
Inu, a pak se rázem změním z islamofoba v nadmíru laskavého důchodce milujícího muslimy. A třeba po vzoru Rushdieho přestoupím na islám a pod tlakem inkontinence vytvořím prohlášení “Výzvou proti strachu a lhostejnosti”?…