Politici evropských zemí omluvte se! Politici USA stydťte se…

Avatar
Původní autoři

Zdeněk Kořistka
4. 9. 2015

Dnes a denně se na nás hrnou ze všech minstreamových medií „moudra“ politiků z celé Evropy… Američtí zatím mlčí… Prý obyčejní lidé nechápou nelegální imigranty správně, netuší jakými křivdami procházejí, nechovají se k nim vstřícně… Prostě jsme hloupý plebs, která se stává fašistickým, xenofobním a nesolidárním. 

Jen ONI politici všechno chápou a radí nám, jak se máme chovat. Novináři těchto medií jsou jim k tomu nápomocni.

Přitom tito politici sdělují občanům, že už nyní jsme občany druhé kategorie. My musíme ctít zákony, bez víz nikam nemůžeme, musíme dodržovat zdravotní standarty při cestách do jiných zemí (očkování), musíme mít identifikační průkazy totožnosti. Kdežto valící se statisíce nelegálních islamistických imigrantů nemusí nic… Nemusí mít doklady, nechtějí jakoukoliv identifikaci, překračují hranice, kde se jim zachce…, bez víz, pasů… Zákony EU přitom říkají jasně – nemáš vízum, porušil jsi naše normy, narušil jsi hranici…, musíš zpět!

Je ale třeba se ptát všech lídrů Evropské unie a Spojených států – proč vlastně vznikl tak obrovský uprchlický exodus. Pokud pravdivě tuto otázku nezodpoví, tak se krize s ilegálními běženci nevyřeší.

A co na tento exodus říkají „naši“ politici sjednocené Evropy?… Blábolí o krizi (trvá již více jak rok), a zatím nic neudělali. Blábolí o pašerácích (vědí o nich již více jak rok), a nic s tím neudělali. Blábolí o Islámském státu (který vznikl s podporou USA a Evropa odebírá kradenou ropu od těchto hrdlořezů), a nic s tím nedělají. Jen si hrají na válku s ISIS! Takže pánové politici, jak v EU, tak i v Česku, dost bylo blábolů a konečně jednejte!

Za prvé: OMLUVTE se těm občanům v rozbombardovaných zemích, které byly zničeny vaší agresivní politikou. V první řadě by měly být USA, Francie a Velká Británie. V těch zemích jsou vašimi bombami ničeny domovy, školy, infrastruktura…, a lidé zde umírají ve statisících. Po omluvě v křesťanské kultuře následuje POKÁNÍ…

Tak tedy zadruhé: KAJTE SE!

Máte dvě možnosti. První – pokud budete myslet svou omluvu vážně a upřímně, začněte okamžitě jednat. Když šlo o banky, o vaše kšefty, tak jste uměli vysedávat na summitech dny a noci, a finance v řádech stovek miliard jste našli. Tam to šlo rychle… Sice to nebyly vaše peníze, ale naše, ale jednali jste. Tak jednejte stejně usilovně i o řešení toho průšvihu, který jste zavinili VY!

Nebo druhou – odejděte dobrovolně užívat svých nakradených peněz, odstěhujte se z Evropy, třeba na nějaký velký ostrov, kde se vzájemně ujišťujte, jací jste byli kabrňáci, a uvolněte místo těm, kteří vaše chyby začnou ihned napravovat. Těm, kteří budou trvat na dodržování již platných evropských zákonů a smluv, případně je urychleně změní, a hlavně se islamizaci Evropy tvrdě postaví. Tak jako to v minulosti udělali naší předkové. Podporu obyvatelstva jistě získají.

Pokud to nebude dobrovolně (což se dá u Vás předpokládat – pořekadlo o prasatech a korytech je známé ), tak evropské národy Vám postupně ve volbách vystaví stopku, a  věřte že to bude bolet. Bohužel tato varianta bude trvat několik let, a zničující islamizace Evropy postoupí výrazně kupředu. Takže pánové a dámy, co uděláte? Dobrovolně nebo to bude bolet?

Občané naší země? Myslíte si, že tito nekompetentní zbabělci mají právo ohrožovat Vás, vaše děti, tuto zemi? Řekněme jim „táhněte na ten ostrov“!

PS: politici USA se nestydí… umí jen destabilizovat svět, ničit, válčit, ovládat…oni si myslí, že jsou páni této naší Země…

Pro stanici VOX prezident Obama: „Musíme mít nejsilnější vojenskou sílu na světě a musíme, příležitostně, zkroutit ruce zemím, které by nedělaly to, co potřebujeme, aby dělaly.“

„We’ve got to have the strongest military in the World, and we, occasionally, have to twist the arms of countries that wouldn´t do what we need them to do“.

Četli jste to někde či slyšeli v naších médiích? V MF Dnes, v Lidových novinách, v Právu, v Blesku, v Reflexu, v Respektu, v České televizi či na Nově a Primě? Na serverech Idnes, Aktuálně, Ihned, Seznam, atd? Zaznamenali jste nějakou ostrou reakci politiků či novinářů na tato skandální slova?

Já ano! TICHO….

V Ostravě 4.9.2015
autor je bývalý poslanec PS PČR za US)