Zpátky do středověku, aneb nepřítel už opět stojí před branami!

Avatar
Původní autoři

Ladislav Kašuka

12.9.2015   blog idnes
Kolo dějin se začalo poprvé v historii otáčet pozpátku! Začalo to pádem sociálně spravedlivějšího systému, návratem dravého koloniálního imperialismu a končí to náboženskou válkou s Islámským státem, jako ve středověku!

Na obranu muslimů a islámských zemí musím říci, že se dlouhou dobu snažili starat sami o sebe a nový nárůst islámského extremismu mají na svědomí některé evropské země a především Američané, kteří se po dlouhá desetiletí vměšovali do vnitřních záležitostí těchto zemí, organizovali v nich různé převraty a revoluce, nebo přímo vojensky zasahovali, aby se v nich k moci dostal někdo, kdo bezvýhradně poslouchal jejich příkazy a místo o svůj lid se staral o to, aby z toho měla Amerika a její spojenci pořádný zisk.

Tato západní, dravá imperialistická geopolitika měla nakonec za následek nebývalý nárůst extremismu v těchto po celé generace nespravedlivě vykořisťovaných zemích a velká část jejich obyvatelstva se odvrátila od západem proklamované morálky a hodnot a vrátila se zpět k rasové a náboženské nesnášenlivosti, která mezi islámským a křesťanským světem panovala v dávné historii.

Není náhodou, že zemí, kterou 99% všech islámských radikálů nazývá vtělením samotného satana je právě USA, která je ovšem díky své imperiální politice za nárůst počtu extremistů, kteří Ameriku tolik nenávidí přímo zodpovědná! Společně s bývalými koloniálními velmocemi z Evropy, jako jsou Britové, Francouzi, nebo Němci, z nichž někteří se nadále chovají v těchto zemích jako “slon v porcelánu” je Amerika přímo zodpovědná za současný imigrační exodus i za zoufalý současný stav většiny afrických zemí, kde díky jejich vměšování většinou panuje bezvládí, chaos a zmar!

Jako by všechno to zlo, které západ v Africe a v Asii napáchal nestačilo, NATO se nadále snaží o ještě větší destabilizaci tohoto světového regionu a podporuje ve válce v Sýrii, kde na jedné straně bojuje armáda legitimně zvoleného prezidenta země zastupujícího umírněné muslimy, kteří chtějí žít s křesťany a ostatními zeměmi v míru a na druhé straně celá řada teroristických a extremistických islámských organizací tu špatnou stranu, tedy ty extremisty a snaží se spojencům Sýrie, jako je Rusko zabránit v možnosti pomoci pravidelné syrské armádě v boji s bandity!

Dnes už každý rozumný člověk s mozkem nevygumovaným západní mediální propagandou musí vidět, že pokud konečně nepřestaneme v rámci NATO společně s Američany ubližovat druhým, tak se pomyslný bumerang odplaty za naše hanebné činy brzy vrátí a Evropa nakonec skončí úplně stejně jako Afrika – vydrancovaná a v plamenech!