Koukejte vypadnout ze Sýrie Amíci!

Avatar
Původní autoři

Ladislav Kašuka

12. 10. 2015   blog idnes
Nemáte právo v Sýrii kohokoli podporovat, nemáte právo nad Sýrií létat, nemáte tam právo, vůbec na nic Amíci!Žádná legitimní vláda Vás na rozdíl od Rusů do Sýrie nepozvala a rada bezpečnosti OSN Vám vojenské mise neschválila, jste agresoři, kteří napadli bez jakéhokoli mandátu suverénní zemi!

Uvědomte si Američané, že celý svět vidí, jak máte „plnou hubu“ demokracie a přitom si vojensky napadáte, koho chcete a kdy chcete! Jaké mezinárodní právo Vám dává povolení napadnout nějaký suverénní stát jen proto, že se někomu z Vašich politiků nelíbí, kdo v zemi zrovna vládne?!

Pod jakým mandátem, kromě mandátu arogance a síly létáte nad Sýrií?! Podle jakého práva podporujete v nějaké jiné zemi jakékoli povstalecké hnutí proti legitimní vládě?! Co si o sobě vlastně myslíte, kdo si myslíte, že jste, cítíte se být bohy, protože máte velkou armádu a jaderné zbraně?!

Co mají znamenat výroky amerických politiků ve stylu, že ten a ten vládce smí, nebo nesmí někde vládnout?! Kdo z Vás udělal někoho, kdo o tom může rozhodovat?! Jste vážně tak povýšení, sobečtí a hloupí, že si myslíte, že si můžete dovolit beztrestně cokoli a ono se Vám to časem nevrátí?! Víte, že jste nejnenáviděnější země světa, že se Vás spousta lidí prostě jenom bojí a z toho důvodu Vám to neřekne?!

Máte své vojenské základny a své vojáky po celém světě a obviňujete Rusko a Čínu z rozpínavosti?! Věřte tomu, že za to co děláte, přijde časem trest, protože spravedlnost, nebo rovnováha, říkejte si tomu, jak chcete, prostě funguje! Každý, kdo se v historii lidstva povyšoval nad ostatní dříve, nebo později dopadl nakonec špatně a ani Vy nebudete výjimkou!

Pokud si to včas neuvědomíte a nepřestanete se povyšovat nad ostatní lidi v jiných zemích, nepřestanete si myslet, že můžete rozhodovat za druhé a určovat co je jinde, než u Vás doma dobré, nebo špatné, jestli nepřestanete lézt tam, kam Vás nikdo nezval a provádět tam věci, které se nedají nazvat jinak než válečnými zločiny, dostihne Vás brzy ruka spravedlnosti!

Věřte tomu pyšní Američané, že ať to již bude učiněno přičiněním někoho, nebo prostřednictvím supervulkánu, který se pomalu probouzí přímo uprostřed Vaší země, nikdo Vás pokud se nezměníte, nebude litovat a nikdo Vám, až nebudete silní, nepomůže, protože se nyní chováte tak, že si všichni nakonec řeknou, že si to vlastně zasloužíte!

Proto Vás ve vašem vlastním zájmu prosím, změňte se, dokud je čas, svět je dost velký pro všechny a neměl by být ovládán jen jedním hráčem! Začněte se k ostatním zemím chovat s respektem a úctou a ono se Vám to vrátí v dobrém, stejně, jako se Vám nakonec ve zlém vrátí, když to neuděláte!