Islámští vrazi se producírují po Praze a Sobotka si dovolí kritizovat prezidenta Miloše Zemana…

Avatar
Původní autoři
Břetislav Olšer
21.11.2015   Rukojmí
Opět se blíží prezidentské volby a smečka zrádných socanů zase kuje pikle proti Miloši Zemanovi, Bublan dokonce řekne, že Zemanovo chování je nehoráznost; v době, kdy se k ČR blíží teroristické atentáty mu vyčítá antiislamismus…
Sobotka v den výročí listopadu 1989 varoval, aby se hněv vůči islámským teroristům neobracel proti migrantům, Zeman naopak vystoupil na Albertově spolu s představiteli hnutí Blok proti islámu a za to si vysloužil následně od Sobotky kritiku. Prezident dle něj v zásadě legitimizuje šíření xenofobie a nenávisti v té naprosto extrémní podobě. „Skutečnost, že na migrační vlně tady parazituje mnoho politických sil a nezodpovědných lidí, že se v národě vytváří xenofobie a vyrůstá nacionalismus, sledujeme dlouhodobě,“ dodal Sobotkův poradce Novotný. A není to náhodou právě český premiér, kdo nejvíc parazituje na druhém největším stěhování národů?

Zjistil si snadno ve svém populismu a obav ČSSD z Babišova ANO, na které na straně stojí většina Čechů a tak dělá, jaký je hrdina čelící kvótovému tlaku EU. Ovšem neuvědomil si, že zásluhou jeho strkání hlavy do písku vytvořil o Česku právě mezi islámskými teroristy dojem, že jsme zemí svobody právě pro zločince, když z Bruselu pocházel Abdelhamit Abaaoud, který jako organizátor atentátů v Paříži dokonce cestoval přes Prahu, jejíž Havlovo letiště označil pro další teroristy jako nadmíru bezpečné, kde se nikdo o nikoho moc nezajímá. Jak jinak, když nese jméno ústředního českého humanisty, byť hlavně přes bombardování… Náhled videa YouTube TAK SIĘ BAWIĄ IMIGRANCI WE FRANCJI

Francouzská policie provedla ve středu na předměstí Saint-Denis rozsáhlý zátah proti teroristům. Osm jich zatkla, sedm z nich byli muži. Dva další, muž a žena, zemřeli. Mrtvou ženou má být Hasna Aitboulahcen, sestřenice Abaaouda, jenž zemřel po přestřelce s policií ve středu 18. listopadu v Saint-Denis. V Saint-Denis probíhal ve středu složitý protiteroristický zásah. Před útoky však natočil video, v němž oslavuje džihád. “Chtěl bych poslat vzkaz těm, kteří stále váhají. Vstaňte, vyskočte – jděte za svým vítězstvím. Jste spokojeni se svým životem, když zůstáváte doma, když sedíte na jednom místě? Jste spokojeni s životem, kterým žijete? S tímto ubohým životem?“ vyzývá terorista na záznamu.

„Je jedno, jestli žijete v Evropě, Africe, arabských zemích, nebo v Americe. Jste s ním spokojeni? A v tomto ubohém životě se stále nazýváte muslimem? Hledejte hrdost a čest. Najdete je pouze ve svém náboženství. Najdete je pouze v džihádu,“ hlásá Abaaoud; kdy a kde video vzniklo, však není jasné.

Copak asi řeknou čeští posluhovači Big Brotherovi zpoza Atlantiku, až teroristé obsadí nějaký pražský hotel a budou držet a vraždit rukojmí, když Sobotka s Chovancem učinil z České republiky nejvýhodnější transit pro islamisty? Jak si při své patolízalské politice mohou dovolit zpochybňovat celou Evropou akceptované nebezpečí běženeckého tsunami. Vaše demokracie a svoboda cestování po vyhlášení Schengenského prostoru je v tahu, starý kontinent už je obehnán ostnatými dráty mnohem víc, než tomu bylo před deseti roky, když se s velkou pompou bořili Matiční, Berlínské a další zdi.

Co si pořád nalháváte? Dnes už má Evropa víc bezpečnostních zdí a plotů, než kdykoli předtím. Máme za humny statisíce na hranicích s Českem se tísnících běženců z Afriky a Blízkého východu. Jsme v kleštích, kolem nás už peklo zažívají naši bezprostřední sousedé Rakousko, Maďarsko i Německo. Ještě nedávno humanitární hrdinové ze severských zemí – Švédsko, Norsko či Finsko – už dávno lifrují běžence zpátky, a ještě jim za to platí.

Mě nikdo z politiků neošulí, píšu si o nich dlouhodobě vše, včetně jejich politického lavírování; stačí otevřít mé stránky http://olser.cz/ a mám je jak na dlani. Třeba důležitá otázka a odpověď z rozhovoru s Milošem Zemanem, tehdy ještě kandidátem na prezidenta ČR Milošem Zemanem:

Nikdo z nás asi nezapomene na prezidentské volby, kdy jste byl velkým favoritem, kráčel jste hrdě a sebevědomě 24. ledna 2003 Španělským sálem Pražského hradu, ovšem volba pro Vás skončila poněkud nešťastně… Co jste podcenil?

“Je obecně známo, že proti mně hlasovalo 27 poslanců sociální demokracie, (od Vlastimila Aubrechta po Petra Zgarbu, mezi nimi Sobotka, Gross, Martínek, Zaorálek, Špidla, Tvrdík, Dienstbier ml. atd…. pozn. autora dle Týdne), přestože dvě referenda členů ČSSD a příznivců, jsem vyhrál. Dopadlo to však překvapivě; sociální demokracie neměla svého prezidenta, stal se jím Václav Klaus. Byl to podraz, ale ne na mé osobě, ale na ČSSD. Na druhé straně jsem poslancům v duchu poděkoval a děkuji dodnes, že mně umožnili deset roků klidného života na Vysočině…”

(Špidla byl naopak pro Karla Schwarzenberga. „Jakkoliv to zní paradoxně, myslím, že podpora Karla Schwarzenberga je výhodnější, protože on je jasný protivník, nemá schopnost narušit strukturu levice a její mobilizaci…) Co předcházelo Bakalově zlodějně s hornickými byty, aneb Pamatuje si Sobotka „svého kostlivce“ ve skříni z roku 2004?

Samozřejmě, že Sobotka, co mu cvakalo u prdelky, když sliboval volební výsledek začínající trojkou a on byl tak tak s dvojkou. Byl mezi 27 zrádci, signifikantní jsou jeho odpovědi na banální otázku? Pro Sobotku platí jediné: „Zloděj křičí, chyťte zloděje“. Za všechny jeho politické faux pas nechť poslouží jeho alibistický, resp. charakteristický rozhovor pro HN… V něm mj. řekl 31. ledna 2013:

HN: A v té volbě před deseti lety jste taky volil Miloše Zemana?

Já jsem nevolil Václava Klause.

HN: Ptáme se na to, zda jste volil Miloše Zemana.

Já jsem nevolil Václava Klause.

HN: Vy nám na tu otázku neodpovíte?

Já na tu otázku teď po deseti letech odpovídat nebudu…

Až jednou na jaře si politici do ulic vyjdou, uslyší slova prezidenta Miloše Zemana: „Šedivé myši nevyrostou, a pokud vyrostou, stanou se z nich pouze krysy.“ Jen doplním valašského klasika: „Na každou svini ve vanštroku už se voda vaří… Miloš si je všechny pamatuje. Je jako slon…. Jak se proradný Chovanec za marnotratného syna schoval…?

Premiér Bohuslav Sobotka je známý obrtlík, co chvíli je „čehý“, chvíli zase “hot“. Ještě 4. listopadu 2013 považoval za správné, aby kandidáti do vlády museli předložit negativní lustrační osvědčení. „Je to zvyklost, která by měla být respektována i nadále,“ řekl tehdy. A než se našinec stačil nadechnout, změnil rétoriku vůči Babišovi. Za 20 dní nabyl totiž poznání, že pětadvacet let po roce 1989 už přišel čas na to, abychom se zamysleli nad tím, zdali má být lustrační zákon vůbec uplatňován. Najednou prý platí zákon o státní službě, který říká, že člen vlády nemá povinnost předkládat lustrační osvědčení.

Šlofík v newyorském Central Parku…?

Těsně předtím však totálně zklamal, když sliboval volební výsledek, co bude začínat trojkou, pokud toho nedosáhne, svolá mimořádný sjezd socialistů nebo podá demisi na předsedu ČSSD. Dosáhl však těsně dvacet procent, sliby chyby, sjezd se nekonal, naopak vymyslel puč, když to šli jeho konkurenti probrat do Lán s prezidentem. Infiltroval mezi ně svého špeha, který sice svatosvatě spiklencům slíbil bobříka mlčení, ale místo toho bryskně šupajdil za Sobotkou a ten měl o soupeře míň. Nařkl je navíc z puče a poslal je pod politické kytičky; kromě svého nohsleda. Toho si zavázal tím, že mu dal ministerskou trafiku. Jak lépe charakterizovat obrtlíka obecného. Byla lánská “pučistická” akce jen rafinovanou pastí na Haška od infiltrovaného Chovance?

Ve Washingtonu už to bylo horší; lezlo to ze Sobotky, jak z chlupaté deky, že je havlista, bla, bla, bla, naštěstí ho “zachránil” náměstek MZ Drulák, co z donucení popřel svá slova, že Havel byl dekadentní politik. Máme snad zapomenout, jakou roli sehrál v Československu Václav Havel, když si jako komunistický vězeň svědomí vybral za premiéra komunistu Mariána Čalfu, co mu v  Parlamentu udělal cestu ke zvolení prezidentem ČSSR, když vyhrožoval komunistické sněmovně, že kdo nezvedne ruku pro Havla, bude mít na triku spolupráci s StB…? http://www.rukojmi.cz/clanky/550-za-lavicky-si-nenechavam-platit-ani-ja-dagmar-havlova-veskrnova-ale-z-velke-casti-prof-sipek

Luděk Sekyra a spol. instalovali loni v Oxfordu zahradní nábytek od Bořka Šípka a otevřeli tzv. Sekyrův dům. Z dění kolem této slávy několik níže uvedených fotografií. autora, jenž nechce být jmenován…

Hotový Karel Poláček a jeho knížka “Bylo nás pět”, v níž se praví: My kluci, co spolu chodíme, pardon…mluvíme… Ministr kultury ČR Hermann a jeho přítel Luděk Sekyra v USA v pozadí sedící a tradičně spící kumpán kníže Karel Spáč I.

Kdo to je Luděk Sekyra? Po absolvování gymnázia v Kaplici odešel Luděk Sekyra, rodák z Českého Krumlova studovat do Prahy Právnickou fakultu UK, kde začal dělat aspiranturu na katedře státu a práva. Nezajímala ho však jen teorie. Stal se funkcionářem SSM a vstoupil do KSČ. “Pokud chtěl člověk na té škole nějak působit, byl to jeden z předpokladů. KSČ měla také takovou souvislost,“ vysvětluje dnes Sekyra důvody, proč fungoval v bývalých stranických strukturách. Jeho bývalí pedagogové na něj vzpomínají v dobrém. “Byl velmi slušný a skromný ve vystupování. Šikovný student. Jako svazák byl dokonce na titulní straně Rudého práva, ale to měl ještě hodně vlasů,“ vzpomíná na Sekyru s úsměvem ústavní právník Ján Gronský. Na titulní straně Rudého práva z 13. listopadu 1989 je skutečně fotografie z celostátní konference SSM, na níž je možné rozeznat Sekyru. http://zpravy.idnes.cz/podnikatel-sekyra-role-mrazka-v-privatizaci-ips-byla-okrajova-pbz-/domaci.aspx?c=A081008_223353_domaci_dp

Proto má Havel svojí bustu v přízemí amerického Kongresu. A USA sice měly trumfy, ale nepodařilo se jim vklínit do Česka své kandidáty na prezidenta Švejnara či Schwarzenberga. Infiltrace nevyšla. Všichni srovnávali nacismus s komunismem; nevadil jim ani Čalfa, ani Havlův strýc Miloš, co udělal s nacisty dobrý byznys, když jim prodal Barrandov. Dnes pobývá ve “školícím centru” v USA páter Halík, aby se mohl po výcviku CIA stát českým prezidentem… Sobotka skáče, jak USA píská; od “lidské důstojností“ k „důstojnosti a lidským právům“…

Jak si představoval Havel lidská práva a jeho boj za ně? Upřednostňoval „lidskou důstojnost“ dle Druláka, či jen „důstojnost a lidská práva“, dle Sobotky? Signifikantní byla jeho slova pro Le Monde, kdy ještě netušil, kdo jsou to Drulák a Sobotka: Dne 29. dubna 1999 ve francouzském listu Le Monde vyšla slova z rozhovoru, která poskytl v roce 1999 před svou cestou do USA agentuře Reuters… Václav Havel – humanitární bombardování…

Disidenti v Praze roku 1988 s Mitterrandem…

Dnes ambasáda pod vedením Andrewa Schapira plánuje “zintenzivnit spolupráci” s českými nevládními organizacemi na tomto poli, bude propagovat transparentnost a chystá i zvláštní grantový program, který má podpořit občanskou společnost v zemi při potírání tohoto nešvaru. Ale pozor: Schapiro chce rovněž napomoci prohlubování obchodních kontaktů mezi Spojenými státy a Českou republikou hlavně v oblasti jaderné energetiky; rozšíření jaderné elektrárny Temelín tak možná vyhraje americko-japonská společnost Westinghouse. Soutěž byla sice zrušena, ale jde to i bez konkurzu. Podobné hrátky totiž začaly na podzim 2007, kdy zadala vláda bez výběrového řízení firmě AMI Communications zakázku na Informační kampaň k protiraketové obraně.

Inu, jen malé varování; nechoď, Vašku (Sobotko), s pány na led, mnohý příklad známe, že pán sklouzne
a sedlák si za něj nohy zláme…Karel Havlíček Borovský..