P.C. Roberts: Paříž – další útok pod falešnou vlajkou?

Avatar
Původní autoři


14. 11. 2015   zdroj
Pátek 13. listopadu v sedm hodin večer: O útoku v Paříži nemáme mnoho informací, ale tou nejpodstatnější je, že Paříž byla od vnějšího světa uzavřena stejně, jako byl uzavřen Boston po bombovém maratonském útoku, podezíraném jako útok vedený pod falešnou vlajkou. Nejspíše se vbrzku dočkáme svědectví, že pařížské útoky byly skutečnými útoky teroristů – ALE. Co by teroristé, v tomto případě teroristé- uprchlíci, získali tím, že by sami sebe učinili nevítanými útokem na zemi, která je hostí? A kde či jak získali získali tito uprchlíci automatické zbraně a bomby za situace, kdy by se k nim těžko dostávali samotní občané francouští?

Miliony uprchlíků z wahingtonských válek, které zaplavují Evropu, přinášejí zisky politikům a politickým stranám, stavějícím se negativně k EU. Jsou to Pegida v Německu, Britská strana za nezávislost Nigela Faragea v Británii a Francouzská národní fronta Marie Le Pen ve Francii. Ty strany jsou nepřátelské nejen vůči EU, ale i vůči takřka neomezenému přílivu uprchlíků do jejich zemí. Poslední průzkum volebních preferencí ve Francii prokázal, že v důsledku přilivu uprchlíků do země se Marie Le Pen vyšvihla do čela kandidátů příští francouzské prezidentské volby.

Svou už čtrnáctiletou podporou washingtonských válek za americkou hegemoniii na Středním východě evropské vlády podporu svých voličů značně rozmělnily. Evropské národy chtějí být Francouzy, Němci, Holanďany, Italy, Maďary, Čechy, Brity. Nechtějí, aby se jejich země ocitly v babylonské věži společně s miliony uprchlíků z washingtonských válek. Chtějí, aby jejich národy zůstaly samy sobě věrné – a to je to, co Pegida, Farage a LePen nabízejí svým voličům.

Při vědomí svého chabého postavení i zranitelnosti, je zcela možné, že se francouzský establishment rozhodl ubránit své právo na další své vládnutí tím, že podnikne útok pod falešnou vlajkou. To mu umožní uzavřít hranice státu, čímž Marii Le Pen uzme její hlavní politcké privilegium.

Jsou lidé, kteří nevěří, že by vlády dokázaly vraždit své vlastní spoluobčany. Ale vlády tak činí nustále a vraždících operací pod falešnou vlajkou byl už spáchán bezpočet. Byla jí např.i značně krvavá operace Gladio v Itálií, přičítaná úřady nejdříve komunistům, ale jak později přiznal sám italský prezident, zorganizována italskou zpravodajskou službou a americkou CIA s cílem zákazu Italské komunistické strany.

Uvážíme-li tedy dlouhou tradici operací vedených pod falešnou vlajkou, mohou být „teroristké útoky“ v Paříži jen dalším jejich článkem.

Překlad: Lubomír Man