Turecko sestřelilo ruský letoun útočící v Sýrii na teroristy, být Putinem, vyzbrojím Kurdy

Avatar
Původní autoři

Ladislav Kašuka
25.11.2015  blog idnes
Turci totiž narušují vzdušný prostor Sýrie pravidelně, když bombardují Kurdy, bojující proti IS! Každé takové letadlo, by mohlo být podle mezinárodního práva sestřeleno!
Je naprostým výsměchem demokracii spolupracovat po tom, co Turci podnikají v Sýrii nadále jakkoli s takovou zemí! Turecko by se mělo oficiálně zařadit mezi země podporující terorismus a OSN by mělo proti této zemi vyhlásit všechny možné sankce! Rusové, kteří jistě nechtějí kvůli Turecku, které je bohužel členem NATO zahájit třetí světovou válku, by měli těžce vyzbrojit ty, kteří trpí islámským tureckým útlakem nejvíce, tedy Kurdy!

Kurdové patří k těm, kteří společně s pravidelnou syrskou armádou nesou největší tíhu bojů proti teroristické organizaci IS, ale také Turkmenům, bojujícím v koalici s Al-Kaídou a také proti samotným Turkům, kteří je pravidelně ostřelují a bombardují! Nejlepším řešením, jak přistřihnout arogantním Turkům porušujícím pravidelně mezinárodní právo křídla, by tedy bylo vyzbrojit Kurdy takovým způsobem, aby mohli na každý turecký útok adekvátně odpovědět!

Samotné Rusko se možná připravuje odpovědět na turecký útok podobným způsobem a myslím, že každý turecký letoun, který od nynějška vletí do syrského vzdušného prostoru, bude mít problém, protože Rusko se nadále již nehodlá spoléhat „na štěstí“ a kromě stíhaček, které již v Sýrii má, přesouvá do oblasti nejlepší raketový systém PVO na světě S400.