Co se stalo v ČR za 25 roků?

Avatar
Původní autoři

1.12.2015  CzechFreePress

– z vojáka – žoldnéř
– z ateisty – katolík
– z veksláka – podnikatel
– z podvodníka – developer
– z vyděrače – pracovník soukromé bezpečnostní agentury
– ze zloděje – privatizér
– z dušiček se stal Halloween a z Ježíška Santa

Ve školách jsou učitelé bez autority.
Na ulicích střelba, bezdomovci.
Na důchod je nutné si šetřit, u lékaře platit.

V alkoholu metanol, v potravinách jedy a v médiích hnůj….
Je obdivuhodné, že zem kterou nepustoší tornáda, nesužují ani zemětřesení, úrodu nežerou kobylky, netrápí sucha, nevybuchují sopky, téměř 70 roků nezažila válku, dokáže dostat na kolena parta šílenců za krátkých 25 roků.

STB byla obyčejná tajná policie, jakou má většina států. Pracovala pro režim, samozřejmě. SNB byla obyčejná policie. Armádní důstojníci,kteří přísahali Československu, tehdejší vládě a prezidentovi, slouží dnes klidně NATO. Ateisté jsou dále nejrozšířenější část národa, jen církev je dnes vynášena do popředí kamarády.

Za prezidenta po převratu původní komunistický parlament zvolil všemi hlasy neznámého opilce a neschopného šaška prezidentem.

Ten sice mluvil o lásce a míru, ale zároveň přikývl na bombardování mírumilovného Srbska. .

Tzv. privatizace je jen rozkrádání národního bohatství ve prospěch cizích států. Přes hranice můžeme sice nekontrolovaně, ale k nám je to podobné. Po válce do naší republiky imigrovali Češi z Volyně na Ukrajině a z Rumunska. Přizpůsobili se a splynuli, byli to Češi. Ale po válce, kterou v Řecku rozpoutali Angličané, k nám emigrovali tisíce Řeků. Ale, ač jiné mentality, také splynuli.

Dnes přicházejí imigranti z východu, ale nesnaží se splynout ale ovládnout. A těm havlistům je to jedno. Oni mají nahrabané.

Děti do školy chodí bez svačiny, ale mohou si ve školách koupit hamburgry. Školy učí každá jinak, neboť jednotné osnovy nejsou. Dějepis žáky zatěžuje, takže o historii vlastního národa nic neví, ale to nic umí říci anglicky. O žebrácích a bezdomovcích jsme se jen učili, dnes jsou živou náplní demokracie. Cikáni nemusí pracovat, jen pobírají dávky. Ani vězni nemusí pracovat.

Vládne humanita, jenže jen pro lumpy. Na obchodech se začínají objevovat anglické nápisy, ve vlacích je hlášení v angličtině.

Ach praotci Čechu, kam jsi nás to dovedl?!