Další vybombardované “Nemocnice bez hranic” přáteli USA! (A pak do toho zasáhne čtk)

Avatar
Původní autoři

14.1.2016  Pařát dnes

Nálet mezinárodní koalice v čele se Saúdskou Arábií na nemocnici mezinárodní organizace Lékaři bez hranic v Jemenu si vyžádal čtyři oběti, jsou i ranění.
Tolik fakta – dokázaná a naprosto nezpochybnitelná.

A lze nalézt u vedení “Lékařů bez hranic” jako oficiální protest mezinárodní uznávané organizace.

Čtyři lidé přišli o život a deset dalších bylo zraněno při dopadu rakety na kliniku provozovanou organizací Lékaři bez hranic (MSF) v Jemenu. Raketa zasáhla zdravotnické centrum MSF ve městě Razá v severojemenské provincii Saada, uvádí se v něm. Mezi zraněnými jsou dva členové zdravotnického personálu MSF a jejich stav „je kritický“.

MSF pravidelně předává oběma válčícím stranám GPS údaje o poloze svých zařízení, zdůraznila Ayorová. „Není možné, aby ti, kdo mají kapacity k provádění vzdušných úderů nebo odpalování střel, tuto skutečnost ignorovali,“ prohlásila.

Dnešní útok na kliniku MSF odsoudila a důrazně znovu vyzvala protagonisty konfliktu k „respektování pacientů a zdravotnických zařízení“.

V prosinci MSF obvinila arabskou koalici vedenou Saúdskou Arábii ze zásahu jednoho ze svých mobilních zdravotnických středisek v Taízu na jihozápadě země. Zraněno bylo devět lidí, z toho dva pracovníci MSF. Arabská koalice slíbila vyšetření tohoto incidentu.

Jenomže přátelé USA a samotná US ARMY si z nich dělá legraci. A to stále není došetřeno bombardování nemocnice “Lékařů bez hranic” v  Kundúzu!!
Byl to válečný zločin, zuří Lékaři bez hranic. Afghánská vláda…

A tak není divu, že internetem ihned běží propaganda:


my zabíjíme, ale Rusové víc…. Najednou se vyrojila další obvinění na ruskou armádu! A ještě jaké nesmysly.

Samozřejmě to přišlo z ČTK a přebrala mainstreamová zpravodajství.

Podle Syrské organizace pro lidská práva (švadlenka SOHR nebo SOHO) si útok vyžádal také desítky zraněných. Útok prý podnikla podle místních zdrojů ruská letadla, která cílila na místní soudní budovu a přilehlou věznici kontrolovanou frontou An-Nusra, což je organizace, která se hlásí k teroristům ze sítě Al-Káida.

Většinu obětí tvoří vězni a také dozorci a pět civilistů, včetně jednoho dítěte, uvedla agentura AFP s odvoláním na SOHR. V zařízení údajně byli drženi většinou odpůrci fronty An-Nusra.

A pak už to jede:
 

Rusové vybombardovali syrskou věznici, zahynulo šedesát lidí – iDNES***
9. ledna 2016 21:21

Nálet ruských vzdušných sil na syrské město Maarat an-Numán držené protivládními povstalci si vyžádal životy šedesáti lidí. Další jsou ranění a podle Syrské organizace pro lidská práva (opět švadlenka SOHR nebo SOHO) je zhruba třicet v kritickém stavu. Letadla cílila na místní soudní budovu a přilehlou věznici kontrolovanou frontou an-Nusra.
Zaslala ČTK

Ruský nálet v Sýrii zasáhl školu a zabil dvanáct dětí, tvrdí SOHR – iDNES
11. ledna 2016 15:38
Zaslala ČTK

Ruský nálet v Sýrii prý zasáhl školáky. Zahynulo údajně nejméně 12 dětí a učitel – Hospodářské noviny iHNED

ČTK,

Ruský nálet v Sýrii zasáhl školu a zabil dvanáct dětí, tvrdí SOHR

11. ledna 2016 15:38

Zdroj: http://zpravy.idnes.cz/rusky-nalet-zabil-dvanact-deti-tvrdi-sohr-fgf-/zahranicni.aspx?c=A160111_151542_zahranicni_jkk
 

 
Ruský nálet v Sýrii prý zasáhnul školáky, nejméně 12 mrtvých E15

Oznámila to prý Syrská organizace pro lidská práva (SOHR), která dění v Sýrii sleduje z Británie.

Zahrajte si s námi hru, jak tato “smyčka” běží”…****

Klikněte na Autor: ČTK v Hospodářských novinách. A dostanete se kam…? A pak si klikněte na “o autorovi čtk – napravo tamtéž.

Nebo je delší smyčka: Bloomberg a konec. Nebo Reuters a směr švadlenka SOHO, nebo vlastně SOHR….

Způsob, jak mainstream zaplaví celý internet je dokonalý. Že to následuje vždy po zločinu či “průseru” US ARMY či jejich přátel ze Saudské Arábie? Kdo si toho všimne. A vždy dokonce napíší, že propaganda Ruska je dokonalá….

 

 
A pak?

Na sociálních sítích se objevily snímky zdemolované školy a zraněných dětí, avšak agentura Reuters uvedla, že nelze ověřit, zda se týkají tohoto náletu. Podle Reuters se ruské ministerstvo obrany k náletu nevyjádřilo. Tak se distancuje od nepravdivé zprávy např. iDNES. Prostě to ověřují u Turků, u SOHR…. celý článek

Ale Rusko reaguje oficiálně: tvrdí, že je to směšné, že je to lež a kde je těch děvět nemocnic, co mělo také Rusko rozbombardovat, co také viděl švadlenka “SOHR”. Zatímco důkazy na rozbombardované nemocnice “Lékařů bez hranic” americkou, potažmo saudsko-arabskou armádou jsou zdokumentovány a je oficiální protest zaslaný do Washingtonu, zde je prý důkazem to, že devět nemocnic zmizelo naprosto beze stopy…
A pak nastane zase klid a vše jde do zapomnění, pouze Romancovové a Petry Procházkové omílají, jaká je ta ruská propaganda hrozná…

P.S.: Je podezření, že za tyto maistreamové zprávy formou stupidní propagandy dává Evropská unie z dotačních fondů speciální odměny!

P.S.S.: A pak vyšle čtk zprávu, že útok na turisty v Hurgadě byl odvetou za ruské nálety. Proto prý přepadli jednoho Švéda a dva Rakušany. Prostě pomsta “Rusku” je sladká. Ale jen Bůh ví a čtk, proč Švéda a Rakušany…..Autor: ČTK