V Německu již nezvládají odpor obyvatel a Belgie je v šoku!

Avatar
Původní autoři

Patrik Juda
22.1.2016 Rukojmí

Policisté v Německu již včera nedokázali oddělit dav německých občanů, který blokoval svými těli další z uprchlických autobusů. Lidé skandovali..Jeďte domů !.My jsme národ ! Němečtí policisté teď čelí kritice. Ale za co ?…
Bouřící skupina německých občanů včera zablokovala další z autobusů, který byl plný uprchlíků. Agentura DPA uvedla, že lidé skandovali protiuprchlická hesla. Slyšel jsem ta výše uvedená, na videu, které je zatím k dispozici. Německá policie sklidila tvrdou kritiku, že nedokázala oddělit Němce od autobusu s uprchlíky, a že provedla zákrok proti nezletilému migrantovi.

Šéf policejního sboru Uwe Reissmann, policejní zákrok proti nezletilému migrantovi, i vůči některým jiným uprchlíkům hájil. Uvedl, že policejní zákrok byl naprosto nezbytný, a že někteří z migrantů dav za oknem autobusu provokovali. Na východě Německa v posledních měsících sílí vzpoura proti přijímání uprchlíků a několik uprchlických ubytoven se již stalo terčem útoků. To se odehrálo jen pár dní po vynesení rozsudku nad mladým muslimem, kteý upálil svou těhotnou přítelkyni, ač byla ochotna přijmout jeho víru. Dostal 14 let a myslím, že  tito odporní nelidé byli dva.

Podle nejnovějšího průzkumu televize ZDF si 58% Němců přeje zavedení pohraničních kontrol, které by omezily návaly uprchlíků do země. Proti zavedení kontrol je údajně 30% obyvatel Německa. Slovo údajně užívám i záměrně ve spojitosti s televizí ZDF, na kterou je také velká kritika od veřejnosti za to, že neinformovala dostatečně a pravdivě o uprchlících. Zjednodušeně za to, že před Němci tajila pravdu a všechna ta hrozná a alarmující čísla.

V Belgii absolvovali uprchlíci asi před dvěma týdny kurzy, jak se správně chovat k místním ženám. Účastníkem byl i mladý Afghánec, který ve čtvrtek ve městě Mennen znásilnil humanitární pracovnici Červeného kříže. Belgická policie již násilníka zatkla. Mladý Afghánec se přiznal ( la Libre Belgique). Belgická veřejnost je přitom stále ještě v šoku z brutálního a hromadného znásilnění sedmnáctileté dívky sedmi migranty. Pachatelé si vše natáčeli na video, tančili a arabsky si zpívali. Tato hrůza se odehrála v listopadu 2015 ve městě Ostende. Video objevil učitel jednoho z nezletilých žáků v mobilním telefonu.

Sedm pachatelů dívku brutálně a několikrát znásilnilo, když se dívka vracela z večírku. Jeden z pachatelů při výslechu vypověděl, že si ta holka nemá nač stěžovat, protože se přeci musí muži podřídit a kolektivní znásilnění je tou nejpřirozenější věcí na světě. ( Podle práva Šaría je to bohužel pravda neměnná a nezměnitelná již více jak 1000 let, poznámka autora )

Starosta Ostende J. V. Lanotte věří, že tato bolestivá záležitost bude přísně potrestána. Nově příchozí se prý chovají problematicky i k homosexuálům. Závěrem řekl také větu, kterou použiji stejným způsobem.
Musíme začít hájit naše SVOBODY a naše HODNOTY.