Švýcarsko: povolávací rozkaz pro 5000 vojáků

Avatar
Původní autoři


Udo Ulfkotte
1. 3. 2016  NWOO

Během pouhých několika dní, by se EU mohla rozpadnout. To netvrdí konspirační teoretici, ale eurokomisař. Švýcarsko na to reaguje tím, že připravuje armádu a vojenské prostředky na ochranu hranic. 5000 vojáků dostalo povolávací rozkaz a švýcarská armáda mění vyhlášku. Propagandistická média v Německu se radši dívají stranou a šíří hesla o tom, jak všechno vydržet.


Znáte Dimitrise Avramopoulose? Pravděpodobně jste nikdy jeho jméno neslyšeli. Dimitris Avramopoulos je od listopadu 2014 evropským komisařem pro migraci. Jeho šéf je Jean-Claude Juncker. Dimitris Avramopoulos na tiskové konferenci řekl, že již běží odpočítávání kolapsu stávajícího systému ochrany hranic v EU.

Ještě deset dnů a mohlo by to prasknout, všechno se to rozpadne. Člověk musí sledovat zahraniční média, aby věděl, co pan komisař řekl a co přesně má na mysli. Je to konec Schengenské dohody, konec otevřených hranic v Evropě. A to asi za deset dní.

Naše hlavní média nám mezitím poskytují velmi odlišné „informace“. Dne 7. března v Baden-Badenu obdrží generální tajemník OSN Pan Ki-mun německou mediální cenu za rok 2015. Od 7. března v Rakousku v mediální propagandě nastanou změny. A 7. března oslavíme „Den zdravé výživy“. V současné době dostáváme všechny možné zprávy, které nám lžimédia prezentují, ale o možném kolapsu našich hranic za deset dní, o tom neslyšíme nic.

Média hlavního proudu raději informují o tom, že se vedoucí představitelé EU sejdou 7. března na mimořádném summitu s Tureckem kvůli uprchlické krizi. Setkání se bude konat v poledne ve formě pracovního oběda, řekl ve středu jeden úředník EU. Cílem je „ohodnotit“ vyjednanou spolupráci s Tureckem ohledně uprchlické krize. Mezitím velká mainstreamová média píší o tom (např. Bild), že uprchlíci do Německa již skoro nepřicházejí. Pro občany tam venku to znamená, že kancléřka Angela Merkelová má na situaci s přehledem pod kontrolou.

Pravda to ale není. Pravda je taková, že Německo očekává dalších 3,6 milionu uprchlíků a díky přistěhovalectví se stane dvoutřídní společností. To znamená, že se Německo společensky zcela rozpadne. A nyní hrozí, že se ještě rozpadne Evropa. Asi před pěti lety vedoucí politici takovou situaci předpovídali. Téměř všichni se jim smáli.

Bývalý polský ministr financí Jacek Rostowski očekává ve střednědobém výhledu válku v Evropě, kdy se Evropská unie rozpadne. Rostowski o tom informoval vedoucí představitele EU v soukromém rozhovoru v roce 2011, spolu s bývalým kolegou z varšavského ministerstva financí, který je nyní výkonným ředitelem velké polské banky.

Tehdy šlo o krizi eura. Říkal, že „tyto ekonomické a politické turbulence přicházejí zřídka tak, že se o deset let později dá ještě zabránit katastrofální válce. Myslím to zcela vážně, že si pro mé děti zažádám o Greencard ve Spojených státech.“ Také tehdejší předseda Evropské komise José Manuel Barroso válku v Evropě očekává. Tehdy se jednalo o euro, dnes se navíc jedná o gigantické proudy žadatelů o azyl.

Již v roce 2009 měla Spolková zpravodajská služba (BND), německá zahraniční zpravodajská služba, k dispozici tajnou studii. Poukazovala na to, že celosvětová hospodářská krize a migrační toky, mohou obsahovat také potenciál k případné světové válce. Tehdy následky hospodářské krize a proudy uprchlíků nebyly tak dramatické, jako je tomu v současné době. Tento scénář byl uveden jako jedna z mnoha možností.

Tehdy se to nedalo zjistit z žádných německých novin hlavního proudu. Lžimédia tak nedostala psí náhubek, jen mlčela. Evropská tajné služby již mnoho měsíců mluví zcela otevřeně o možnosti blížící se války. Do Evropy se v tomto roce vrátí krize eura, stále více a více bank volá o pomoc Evropskou centrální banku EZB.

Obrovské toky žadatelů o azyl představují zároveň ohromné riziko, Evropě hrozí anarchie. Ve Švýcarsku se právě učinila taková opatření, kterým německá hlavní média nevěnují žádnou pozornost, jako je povolávací rozkaz na švýcarské hranice pro 5000 vojáků. Švýcarská pohraniční stráž a armáda v současné době provedla ke krizové situaci, která může vzniknout během několika hodin, určitá opatření.

Švýcaři se zcela zbláznili nebo jednají racionálně a realisticky? Jedno je jasné. Pravděpodobnost válečných scénářů v srdci Evropy se během posledních týdnů stala reálnější. Na jedné straně nikdo nechce uprchlíky platit a přizpůsobit se jim. A na druhé straně chtějí občané EU od ostatních občanů EU získat své peníze, které mají svěřené od evropského kapitálového trhu – ty totiž nedostanou.

Profesor Michael Hudson, hlavní poradce lotyšské vlády v ekonomických otázkách, v roce 2010 jako první evropský úředník hovořil o rýsující se „válce kvůli dluhům v Evropě“. Tehdy se mu vysmáli, a to nejenom v Bruselu. Hudson zcela střízlivě předpověděl kolaps eurozóny, náhlé ožebračení občanů a záměrné odvedení pozornosti vyprovokovanými válkami.

A to všechno uprostřed Evropy. Není to všechno ve vzdálené budoucnosti, ale je to celkem blízko. V roce 2010 se zdálo, že je Hudson blázen. Od té doby, se dala do pohybu nezastavitelná spirála brutálních zájmových střetů kvůli ještě neskončené krizi okolo eura a teď kvůli uprchlické krizi.

Z milionů Evropanů se nyní stávají zuřiví občané, kteří jdou do ulic sxnepředvídatelnými politickými důsledky. Evropská unie se ve svých základech zatřese a rozpadne se to, co k sobě nepatří.

Také z Mekky zvané Německo, kam proudí masy žadatelů o azyl, se stane oblast neklidu. Švýcaři se připravují povolávacím rozkazem pro 5000 vojáků.


Zdroj: info.kopp-verlag.de
Vyšlo na: NWOO.org