Karel Gott: Uprchlíci strkají před kameru děti, za nimi jdou mladí muži v moderních ohozech. Amerika nás chce držet ve strachu, abychom nerostli. Ilumináti nedovolí Trumpa

Karel Gott

4.4. 2016   Parlamentní listy
Krátce poté, co ohlásil úspěšný boj s rakovinou mízních uzlin, poskytl Karel Gott rozhovor časopisu Týden, v němž kromě jiného poodhalil svůj názor na ožehavé zahraničně-politické téma dnešní doby – uprchlickou krizi.Gott v prvé řadě upozorňuje, že vždycky se vyjeví věci jinak, než jak vypadají. Uprchlickou krizi tak česká pěvecká legenda nepřisuzuje na vrub náboženství (islámu), neboť to je dle jejího názoru pouhý prostředek k válce. Naopak tvrdí, že se jedná o řízený proces, který má za cíl oslabit ekonomický růst Evropy.

„Dělají to důmyslně, strkají před kamery reportérů děti. Viděli jste to také, ne? Nepřemýšlíte o tom? Podívejte, jak se ty děti prosebně dívají… A nepomozte jim… Je to citový nátlak. Ale za nimi jsou k nahlédnutí také mladíci s mobilními telefony, kteří kalkulují, posílají zprávy a tvrdí, že jdou za svými příbuznými do Evropy,“ nastínil Gott směr, jakým se ubírají jeho myšlenky stran uprchlické krize.

„Jsou oblečeni jako málokdo v Praze, mají moderní sportovní ohozy a síla a energie z nich jen čiší. Tak těm máme pomáhat? Od pohledu je na nich vidět, že jim nejde o ty děti, že jsou to téměř profesionální zneklidňovači,“ má jasno zpěvák.

Dlouhé prsty iluminátů

Ten, kdo tyto „diverzanty“ posílá do Evropy, prý dobře ví, co dělá. Konkrétní jména Gott odmítl sdělit s tím, že je to nebezpečné. „Je to velmi tenký led. Byl jsem několikrát upozorněn, že ode mne to lidé nechtějí slyšet,“ vysvětlil zpěvák. Když však později hovořil o tom, že za republikánským kandidátem na amerického prezidenta Donaldem Trumpem stojí ilumináti, stejně jako stáli za nacistickým vůdcem Adolfem Hitlerem, uvedl, že „Americe jde – a vždy šlo – o to udržet Evropu ve strachu, nenechat ji moc ekonomicky narůst. A to se daří“. Což v souvislosti s tím, že považuje uprchlickou krizi za prostředek k ekonomickému oslabení Evropy, leccos naznačuje.

Pokračování na Parlamentních listech