Brusel vytvořil nové „ozbrojené složky“ pro urychlení dopravy migrantů do Evropy

Avatar
Původní autoři

Jaromír Petřík
6. 10. 2016 Zdroj
Tak jsem se musel zasmát, když jsem si přečetl článek, že vnější hranice od čtvrtka oficiálně chrání Evropská hraniční a pobřežní stráž. „Dnešek (čtvrtek) je milníkem v dějinách spravování evropských hranic.“ Nová ozbrojená složka EU je vystavěna na základu svého předchůdce Frontexu, oproti němu má mít ale dvojnásobně více příslušníků, vlastní vybavení a mandát i schopnost v krátkém čase zasáhnout, kde to bude třeba. Článek zde


Vždy, když EU vytvoří jakoukoliv organizaci proti nekontrolovatelnému přílivu nelegálních migrantů do Evropy, tak to znamená, že ve skutečnosti usnadní pašerákům nelegálních migrantů cestu do Evropy.

Americký ministr zahraničí John Kerry již dříve uvedl, že by hlídkování u pobřeží Libye, odkud lodě s migranty do Evropy vyrážejí, mohlo pomoci stabilizovat situaci v oblasti. „NATO může hrát na moři podpůrnou roli operaci Sophia, aby se zabránilo nelegální migraci a nezákonnému obchodování s lidmi,“ uvedl Kerry s tím, že by alianční lodě neměly bojové úkoly. Avizoval také, že Spojené státy vyšlou jednu bojovou loď do operace NATO v Egejském moři.Zdroj
A skutečnost? Lodě NATO místo zabránění masovému přílivu nelegálních migrantů z Libye nakládají tyto migranty přímo u břehů Libye a nahradili tak roli pašeráků. Příliv nelegálních migrantů z Libye se těmito opatřeními zemí NATO neustále zvyšuje. Proto, když si přečtu titulek „Už to bude dobré, slibuje Brusel. Hranice EU začaly chránit zvláštní jednotky“, tak si říkám, že toto tváří tvář realitě nemohl napsat normální člověk.

Evropa spěje do záhuby a politikové z EU a NATO se svými mainstreamovými médii nechávají chválit, jak prospěšná tato jejich opatření pro Evropu jsou. Vzhledem k tomu, jak vysoká procenta hlasů ve volbách v Německu získávají strany za islamizaci Německa, tedy Křesťanští demokraté Angely Merkelové, Sociální demokraté a Zelení, tak islamizace Německa je jistá. Ve Francii v podobě strany prezidenta Hollanda též a podle preferencí jeho protikandidáta Sarkozyho bude islamizace Francie též nadále pokračovat. A země jako Německo a Francie mají v EU v otázce islamizace Evropy rozhodující slovo.

Zastánci islamizace Evropy takto mají svoji podporu jistou, proto si dovolí vysmívat se svým občanům podobnými frázemi jako: „Dnešek (čtvrtek) je milníkem v dějinách spravování evropských hranic. Odteď je vnější hranice jednoho ze členských států vnější hranicí všech členských států. Právně i operativně,“ prohlásil eurokomisař pro migraci, domácí záležitosti a občanství Dimitris Avramopoulos.

Takže jen vytvářejme stále nové „organizace a jednotky“ při „ochraně“ evropských hranic před nelegálními ekonomickými muslimskými migranty. Jistotu máme jedinou. Tyto evropské „organizace a jednotky“ ve skutečnosti usnadní a urychlí cestu těmto migrantům.

Dobře to vyjádřil ve svém diskusním příspěvku Miroslav Němeček: „Tak sláva! Už se přejmenovali! Teď se jim bude líp jezdit až k břehům Libye a dělat zadarmo převozníky.“

A já jsem zvědavý, kdy nastane doba, až Evropané budou hledat azyl před muslimskými imigranty v Putinově Rusku.