Prankeři odhalili spiknutí WADA proti Rusku. Philip Craven: : Rusové musí dokázat, “že jsou čistý národ”

Avatar
Původní autoři

Sergej Ovčinikov
9. 10. 2016    zdrojzdroj
Legendárním prankerům se podařilo “ukázat v pravém světle” Mezinárodní paralympijský výbor, který připravil ruské sportovce o účast na olympijských hrách v Riu. Lexus a Vovan zatelefonovali hlavě Mezinárodního paralympijského výboru Philipu Cravenovi a uskutečnili tři jednání jménem hlavy antidopingové agentury USA USADA Edwina Mosese. Šokující odhalení Cravena zazněla v předvečer zasedání MOV, které se koná 8. října.


Aby získali důvěru, museli prankeři oznámit, že FBI údajně dokázala účast Ruska v útocích na servry USADA a Světové antidopingové agentury WADA. V reakci na požadavek, aby se zabránilo připuštění ruských paralympiků na olympijské hry, Craven přiznal, že “historie s dírou ve zdi”, “stejně jako historie o Jamsi Bondovi”, “byla vymyšlena záměrně.”

Připomeňme, že se jedná o tutéž díru, jejím prostřednictvím FSB údajně vyměňovala dopingové testy v Soči. To znamená, že úředník se přiznal k falzifikaci obvinění na adresu olympijského týmu RF. Další provokaci na objednávku amerického úředníka byl Philip Craven ochotný roztočit proti Číně za to, že vyhrála paralympijské hry v Riu.

Ale pro Rusy hlavní přiznání zaznělo, když jsme začali mluvit o nadcházejícím olympijském summitu v Lausanne, věnovaném reformě antidopingového systému. 8. října se bude muset hlava WADA Craig Reedy Mezinárodnímu olympijskému výboru zodpovídat za dopingové přestupky západních sportovců, uskutečněná pod rouškou terapeutických výjimek ….

Na výsledcích tohoto zasedání závisí konečné rozhodnutí o diskvalifikaci Ruska z olympijského a paralympijského hnutí, které bude posuzováno koncem října. Hlava Mezinárodního paralympijského výboru navrhuje, aby se k Rusům chovali, “jako by to byli naši přátelé.” Ve skutečnosti však budou úředníci bránit připuštění Rusů na olympiádu 2018 v Jižní Koreji tak dlouho, dokud ruská vláda neodejde.

Philip Craven podpořil tento návrh pomyslného Američana, ale za sebe navrhl čistě nacistickou podmínku: Rusové musí dokázat, “že jsou čistý národ”. “Ne čistí sportovci, ale čistý národ!”, zdůraznil šéf Mezinárodního paralympijského výboru.

Tím se Philip Craven podepsal nejen pod vlastní fašistický přístup k ruským paralympikům, ale také se rozpřáhl na očištění od poskvrny dopingu celého “národa”. Vyznání bylo vysloveno, jakmile “Edwin Moses” začal mluvit o vysoké politice ….

Pro Novou republiku vybrala a přeložila PhDr. Vladimíra Grulichová