WikiLeaks zveřejnil další dopis Clintonové: USA musí zničit Sýrii kvůli Izraeli

Avatar
Původní autoři

2.10.2016   CFP
WikiLeaks zveřejnil další z dopisu Clinton, datovaný 30.11.2015, ve kterém píše, že USA musí zničit Sýrii kvůli Izraeli.
Tento dopis potvrzuje, že administrace Obamy organizovala občanskou válku v Sýrii rukama H. Clinton.

„Nejlepším způsobem, jak pomoci Izraeli vypořádat se s rostoucím íránským jaderným potenciálem, je pomoci lidem Sýrie svrhnout režim Bašára Assada“, píše Clinton.

Dále uvádí, že skutečná hrozba pro Izrael plyne z Íránu a jeho jaderného programu, protože může narušit izraelský jaderný monopol na Blízkém východě a tím i poškodit izraelské zájmy. Bez Asada už Írán nebude tak silný a nebude moci ohrozit Izrael. Clinton také mluví o nutnosti zabít Asada a dosadit místo něho loutkový režiím z opozice, který bude poslouchat USA.

Také spekuluje, jak se plánům USA v Sýrii postaví Rusko a přichází k závěru, že Rusko „režim Asada“ bránit nebude, stejně, jak nebránilo Srby při útoku na Jugoslávii, přestože Srbové jsou Rusům mnohem bližší než Syřané. (Tentokrát se hodně přepočítala)

Celý originál dopisu:
https://wikileaks.org/clinton-emails/emailid/18328

Tento mail dokazuje, že vlády USA a Izraele jsou hlavními zdroji terorismu na Blízkém vychodě, následky kterého dnes pociťuje i Evropa v souvislosti s migrační krizi. A je úsměvné, jak naše mainstreamová média se nás snaží přesvědčit, že za vše mohou zlí Asad s Putinem.

Více zde: http://leva-net.webnode.cz/news/wikileaks-zverejnil-dalsi-dopis-clintonove-usa-musi-znicit-syrii-kvuli-izraeli/?utm_source=copy&;utm_medium=paste&utm_campaign=copypaste&utm_content=http%3A%2F%2Fleva-net.webnode.cz%2Fnews%2Fwikileaks-zverejnil-dalsi-dopis-clintonove-usa-musi-znicit-syrii-kvuli-izraeli%2F