George Soros financuje protesty proti Trumpovi stejně, jako financoval pouliční boje ve Fergusonu

Daisy Luther
14.11.2016  OrgonetCzechFreePress

V ulicích Ameriky zuří protesty a boje, a je třeba si klást otázku:
Je snad za scénou někdo, kdo chce vyvolat ve Spojených státech občanskou válku?
Odpověď je, že zcela určitě ano.
A pravděpodobně se to nezklidní ani v nejbližších dnech.


Jaké je pozadí? Už během kampaně probíhaly provokace, na které byli pomocí inzertního webu Craigslist najímáni herci, a trénováni, jak rozvracet předvolební shromáždění.

Takto získal „práci“ například Paul Horner, který přiznal, že dostal zaplaceno 3x500 dolarů za to, že způsobí scénu na Trumpově kampani ve Fountain Hills v Arizoně.

„Lidé, co se mnou dělali přijímací pohovor, byli dle mého názoru z kampaně Clintonové,“ řekl Horner. „Výplatní šek jsem dostal po provedení práce od skupiny s názvem Ženy jsou budoucnost. Když jsem byl přijat, řekli mi, že kdyby se mě někdo ptal, s kým jsem, nebo se mnou chtěl nějak komunikovat, mám začít mluvit o tom, jak skvělý je Bernie Sanders.“ Na tom přijímacím pohovoru byly většinou ženy kolem 60 let.“

(Zdroj: Protestující proti Trumpovi promluvil: Zaplatili mi, abych protestoval. http://abcnews.com.co/donald-trump-protester-speaks-out-i-was-paid-to-protest/ )

Text inzerátu níže:

Hledáme herce! Znalost politiky nebo výcvik v boji je plus!
Potřebujeme herce na politickou akci tuto sobotu ve Fountain Hills. Musí zaujatě sehrát určenou roli a být schopni řídit se příkazy. Potřebujeme silné, společenské lidi. Znalost politiky nebo výcvik v boji je plus. V př
(Zdroj: Protestující proti Trumpovi promluvil: Zaplatili mi, abych protestoval. http://abcnews.com.co/donald-trump-protester-speaks-out-i-was-paid-to-protest/ )ípadě zatčení si herci platí sami poplatky ze zákona. Plat je až 3 500 dolarů za jeden den práce!

V témže článku se praví:

„Když byl dotázán na ostatní protestující na shromáždění, Horner řekl, že většinu z nich již dříve viděl na pohovoru a tréninku na shromáždění.” …

„Téměř všichni lidé, s nimiž jsem protestoval, byli se mnou i na pohovoru a v tréninkovém kursu. Na shromáždění jsem s některými mluvil a dozvěděl jsem se, že Hispáncům platili jen 500 dolarů, muslimům 600 a Afroameričanům 750. Nemyslím, že stáli o Asiaty. Ženy a děti byly placeny polovinu toho co muži, a ilegálové dostali 300 dolarů. Myslím, že jsem byl placen lépe než ostatní protestující, protože jsem bílý a protože jsem již před léty absolvoval kursy pouličního boje a boxu.”

Nebo si můžete přečíst tento článek:
“Nikdo se se nepokusil zavraždit Donalda Trumpa”. Nepokusil, ale o Austynovi Critesovi, muži, který byl zadržen kvůli podezření z pokusu o zavraždění Trumpa na předvolebním mítinku v Reno, se ve WikiLeaks objevuje 7x zmínka jako o trénovaném provokatéru a organizátoru výtržností http://daisyluther.com/no-one-tried-to-assassinate-donald-trump/ . V článku je též video Projectu Veritas, které ukazuje, jaké scénáře používal tým Clintonové pro rozvracení Trumpových mítinků.

Je spousta důkazů o tom, že někdo tyto protesty financuje.

Jeden svědek v Austinu v Texasu zachytil, jak jsou protestující přiváženi autobusy. (Pozn. Orgonet: Včera ten tweet ještě byl, dnes už účet neexistuje. )

Anti-Trump protestors in Austin today are not as organic as they seem. Here are the busses they came in. #fakeprotests #trump2016 #austin pic.twitter.com/VxhP7t6OUI
— erictucker (@erictucker) November 10, 2016
„Protestující proti Trumpovi nejsou tak autentičtí, jak to vypadá. Přijeli tady těmi autobusy.”

(Další snímky zde: http://www.thegatewaypundit.com/2016/11/figures-anti-trump-protesters-bussed-austin-fakeprotests/)

Na inzertním webu Craigslist bylo i  tohle:

(Překlad: “Velká evropská televizní společnost hledá zatvrzelého podporovatele Hillary Clintonové, který bude hlavní postavou zpráv o antitrumpovské demonstraci, začínající z Union Square dnes (9. listopadu). Demonstrace dojde k Trumpově věži v 8.00 a tam bude mítink do 9.00. Uchazeč musí být mezi 25 a 40 lety. Prosím pošlete detaily a foto.”

Zkrátka, je spousta důkazů a tweetů, že tyto protesty jsou falešné a jejich cílem je manipulovat americké lidi.

Proč by někdo chtěl působit takové problémy? To je zamotané. Zdá se samozřejmě kontraproduktivní rozněcovat v Americe ohně.

To, co tito lidé dělají, pravděpodobně skončí ještě větší tyranií – například stanným právem. A přesně to je v plánu.

Letos v srpnu se hackeři ze skupiny DC Leaks http://soros.dcleaks.com/ dostali do soukromých dokumentů Sorosovy Open Society. O Sorosovi hovoří DC Leaks jako o „architektu a sponsorovi téměř všech revolucí a převratů ve světě v posledních 25 letech“, a tento proglobalistický miliardář http://amzn.to/2eO2nEE se pokouší zmocnit světa pomocí stínové vlády http://amzn.to/2b7jkZq již po několik desetiletí.

Zero Hedge oznámilo tato zjištění z úniku Sorosových dokumentů http://www.zerohedge.com/news/2016-08-14/george-soros-hacked-over-2500-internal-docs-released-online :

Dokumenty jsou z mnoha departmentů Sorosových organizací. Nejvíce jich, jak se zdá, uniklo z jeho Nadace Open Society. Dokumenty pocházejí ze sekcí, kde jsou zastoupeny téměř všechny geografické oblasti světa – z USA, Evropy, Eurasie, Asie, Latinské Americky, Afriky, též z úřadu presidenta Světové banky, a též z neznámé entity zvané SOUK. Jak praví Daily Caller http://dailycaller.com/2016/08/13/soros-groups-get-hacked-hundreds-of-documents-leaked/ , dokumenty jsou datovány nejméně od roku 2008 až do roku 2016.

Jsou tam i uniklé dokumenty z vědeckých přednášek, jako „Evropská krize: Klíčové události minulých 48 hodinhttp://soros.dcleaks.com/download/?f=/Europe/Migration%20and%20Asylum%20in%20Europe/48%20hour%20report%2021032016%20.docx&;t=europe , týkající se vlivu imigrační krize, až po dokument „Debata o Ukrajině v Německu“ http://soros.dcleaks.com/download/?f=/Ukraine%20and%20Europe/germany/osf%20draft.rtf&;t=europe , k aktualizaci konkrétních financování a grantů.

Dokumenty odhalují pracovní plány, strategie, priority a jiné aktivity Sorose, a obsahují i zprávy o evropských volbách, migraci a azylu v Evropě.

Jeden z emailů vydaných WikiLeaks tento týden ukazuje, že Soros poradil Clintonové během její funkce jako státní tajemnice, jak se vypořádat s neklidem v Albánii – touto radou se řídila.

Důležité je rovněž vědět, že Soros poskytl obrovskou sumu 33 miliónů dolarů aktivistům ve Fergusonu, Missouri, kde se protest eskaloval až k obležení.

The Washington Post o tom napsal http://www.washingtontimes.com/news/2015/jan/14/george-soros-funds-ferguson-protests-hopes-to-spur/ :

“Liberální miliardář George Soros, který vybudoval obchodní impérium dominující až za oceánem v Evropě, a současně politickou mašinérii, tvořenou neziskovými organizacemi, která ovlivňuje americkou politiku a postupy, ne nepodobně tomu, co udělal s MoveOn.org.

Pan Soros rozpoutal hnutí protestů ve Fergusonu, které léta financoval a mobilizoval skupiny provokatérů po celých Spojených státech, jak je vidět z rozhovorů s klíčovými hráči a finančních záznamů uváděných novinami Tge Washington Times.

Celkově pan Soros http://www.washingtontimes.com/topics/george-soros/ věnoval za jeden rok nejméně 33 miliónů dolarů na financování dříve ustavených skupin, které podněcovaly místní aktivisty ve Fergusonu http://www.washingtontimes.com/topics/ferguson/ , jak ukazují nejnovější daňová podání jeho neziskových nadací Open Society http://www.washingtontimes.com/topics/open-society/.”

Toto je běžná činnost Open Society, jak ji vysvětlil její ředitel Kenneth Zimmerman http://www.washingtontimes.com/news/2015/jan/14/george-soros-funds-ferguson-protests-hopes-to-spur/ :

“Pan Zimmerman řekl, že Open Society dává granty těmto typům skupin již od svého počátku začátkem 90. let, a že i když skupiny účastnící se protestů jsou příjemci grantů pana Sorose http://www.washingtontimes.com/topics/george-soros/ , nebyly v žádném případě určeny k protestům na příkaz Open Society” http://www.washingtontimes.com/topics/open-society/ .

„Incidenty, ať už ve Staten Island, Clevelandu či Fergusonu http://www.washingtontimes.com/topics/ferguson/ , byly spontánními protesty – my nemáme moc kontrolovat či diktovat ostatním, co mají říkat či dělat,“ řekl pan Zimmerman. „Ale tyto okolnosti přitáhly pozornost lidí – a stává se stále více evidentním ohledně skupin sociální spravedlnosti, že tyto konkrétní incidenty jako ve Fergusony představují nedostatek zodpovědnosti a nedostatek demokratické účasti.“

Sorosem sponsorované organizace pomohly mobilizovat protesty ve Fergusonu. Vytvořily tam základní koalice za podpory celostátní mediální kampaně.

Jiné Sorosem financované skupiny pracují tak, že na dálku monitorují a využívají cokoli, co se vztahuje k incidentu, a to vykládají jako chybný krok konzervativců, provádějí „akademický výzkum“ a píší analýzy do novin, aby udržovaly v médiích historku „naživu“.

Síť zapojených organizací nejen sdílí financování Sorosem, ale také se vzájemně živí, a to sdílením obsahu a populárních výrazů vytvořených jednou organizací na webu jiné organizace, vzájemným uváděním odkazů na zprávy a vytvářením ohlasů v sociálních médiích, jako like na Facebooku, a hashtags na Twitteru, a těmito tématy zaplavují mainstreamová média a osobní zpravodajství.

Soros byl odhalen, že platil lidem, aby jeli protestovat do Fergusonu a podněcovali tam vášně. To není teorie, ale fakt. The Daily Mail oznámil. Že Soros vydal 33 tisíc dolarů, aby financoval protesty http://www.dailymail.co.uk/news/article-2913625/Billionaire-George-Soros-spent-33MILLION-bankrolling-Ferguson-demonstrators-create-echo-chamber-drive-national-protests.html . The Washington Times k tomu napsal, že je to dokonale v pořádku, protože Soros chtěl pouze pomoci hnutí za občanská práva http://www.washingtontimes.com/news/2015/jan/14/george-soros-funds-ferguson-protests-hopes-to-spur/ . To je ale pašák. Samozřejmě, že se to týká i jiných multimiliardářů. Fordova nadace a Rockefellerova nadace rovněž financují „sociální aktivismus“ http://www.globalresearch.ca/rockefeller-ford-foundations-behind-world-social-forum-wsf-the-corporate-funding-of-social-activism/5540552 . Což je kódový výraz multimilionářů, znamenající „rozvrátit věci a zavést chaos“.

A hádejte, kdo financoval účet za nájemní protestující a provokatéry na Trumpových mítincích v Kalifornii a New Yorku http://www.wnd.com/2016/06/rent-a-mobs-targeting-trump-rallies/ ? (Další zdroj zde..: http://dailycaller.com/2016/03/21/clinton-and-soros-are-behind-violent-riots-at-trump-rallies-not-sanders/ ) Jak jste to uhodli? Zase ten všemi oblíbený maďarsko-americký troll.

Vězte, že organizace Black Lives Matter se zrodila v průběhu bitek ve Fergusony. Zní to jako známá věc?

Pokud taktika operací při těchto protestech vypadá jako důvěrně známá, je to proto, že mnoho z nich organizuje MoveOn.org http://www.factcheck.org/2010/08/moveonorg/ , a MoveOn.org je financována kým? … Zase jste uhodli. Organizace byla původně založena, aby bojovala proti impeachementu Billa Clintona. Vidíte v tom nějakou souvislost? Další hrdý podněcovatel je koalice Answer Coalition, která má také spojení na koho? No přece na Sorose http://sorosfiles.com/soros/wp-content/uploads/2011/11Answer Coalition/sorosPPP.pdf .

Je spousta lidí, kteří stojí mimo toto, protože jsou skutečně v opozici proti Trumpovu presidentství. Bohužel jejich opozice je dílem propagandy, které vášnivě věří. Jednají na základě dezinformací, a jsou profesionálně manipulováni.

Dalším krokem bude stanné právo, které nikdo nechce.

Tedy, nikdo kromě George Sorose a jeho přátel.

Toto rozdělování lidí způsobuje někdo, kdo chce vidět Ameriku rozervanou na kusy. Minulé léto unikla informace, že se Soros v roce 2012 pokusil destabilizovat Rusko a svrhnout Putina http://www.zerohedge.com/news/2016-08-25/leaked-memo-exposes-george-soros-plan-overthrow-putin-destabilise-russia . Putin na to reagoval tím, že zakázal Sorose a všechny jeho organizace v Rusku. V roce 2014 Putin vydal mezinárodní zatykač na Sorose http://viralliberty.com/putinl-arrest-warrant-george-soros/ .

I my bychom zajisté mohli zlepšit mezinárodní vztahy a naši současnou situaci tím, že bychom mu ihned vydali Sorose k potrestání.

– – –

O autorce článku:

Daisy Luther is a freelance writer and editor. Her website, where this article first appeared, offers information on healthy prepping, including premium nutritional choices, general wellness and non-tech solutions. You can follow Daisy on Facebook and Twitter, and you can email her at daisy@theorganicprepper.ca Zdroje:  
http://orgo-net.blogspot.cz/2016/11/george-soros-financuje-protesty-proti.html#more

http://www.activistpost.com/2016/11/looks-like-george-soros-funding-trump-protests-just-like-funded-ferguson-riots.html