Zvolení Donalda Trumpa je signálem globalistů ke spuštění finančního Armagedonu

Květa Pohlhammer Lauterbachová 
14. 11. 2016    E-republika

Euroatlantické elity, které si představovaly, že udrží pax americana, systém jednoho světového četníka USA a jeho model globalizace, dostaly pěkně na frak.


V Německu se spustila úplná hysterie. Podívejte se, jak odpovídají Němci na otázku, zda je Donald Trump nebezpečím pro mír a bezpečnost ve světě.

Celkem 64% dotázaných se domnívá, že Donad Trump škodí míru a bezpečnosti ve světě. Kdyby to ale byli jenom diváci ZDF a ARD, pro který se tento průzkum konal! Co předvádí propagandou zmasírovaná německá učitelská inteligence, to se snad nedá ani srovnat s poměry v bývalé NDR! Na některých školách a gymnáziích v Německu se děti psychicky hroutí a jsou „šokovány“, že byl zvolen ten šílený sexista, rasista a islamofob Trump. Když děti věřily a fandily Hillary Clintonové a na její podporu připravovaly v rámci školních projektů ve školách řadu akcí. Protože Hillary prý ochrání naši Evropu od války s Ruskem. Studenti a děti vedly ohnivé diskuse, skládaly ve škole posměšné písničky na adresu Donalda, a nyní jsou zoufalé a dezorientované, viz tento web. Fakt síla. Nebylo příliš těžké domyslet si, proč nakonec zvítězí Donald Trump.

Fascinuje mne, že dokonce i Tereza Spencerová, které si nesmírně vážím, věřila, že americkou prezidentkou bude zvolena Hillary Clintonová. A že v ní dřímá přece jenom nějaká naděje, že by to tak s tou demokracií v USA ještě možná nebylo tak špatné, jak píše zde. Pro Američany bylo jasné, že se to musí stát, když to předpověděli i Simpsonovi v seriálu (viz video zde). Z mnoha indicií bylo možné předpokládat, že volby byly nastaveny a zmanipulovány tak, aby opravdu vyhrál. Zdá se, že Simpsonovi mají víc informací než mainstreamová americká média či Česká televize. A vůbec: Kdopak ten seriál asi píše? Nový Nostradamus?

 

Ale teď vážně

Ještě před volbami pustil Donald Trump ven zajímavou informaci. Pro Fox Business Network řekl, že v případě svého zvolení jmenuje ministrem financí Steva Mnuchina, manažera, který pro něj organizoval výběr sponzorských příspěvků. Kdo je Steve Mnuchin? Přichází od Goldman Sachs a založil hedgový fond Dune Capital Management. Přitom ve své předvolební kampani Trump prohlašoval, že bude držet od Wall Streetu odstup. A dokonce řekl, že v případě nutnosti zruší Fed a stát si začne tisknout peníze sám, stejně jako když se o to pokusil svého času John Kennedy. A za pár týdnů po jeho skvělé řeči mu někdo prostřelil hlavu. Všimněte si, že Wall-Steeet zůstává klidný, žádné zemětřesení se nekoná a náhle padají kurzy jiných měn.

Kdo je vítězem? Podívejte se na tento nezávislý německý hospodářský web. Obsah vysvětluje, proč je Donald Trump požehnáním pro burzu, ale bude katastrofou pro stát se všemi sociálními důsledky, na které se elity již dlouho USA připravují. Závěrečná fáze velkého přerozdělování začíná.

 

Na Trumpa bude možné svést to, co svět čeká.

Euroatlantické elity, které si představovaly, že udrží pax americana, systém jednoho světového četníka USA a jeho model globalizace, dostaly pěkně na frak. První ochutnávkou byl Brexit. Ale mnohem důležitějším signálem bylo přijetí čínského yüanu do koše měn MMF, jeho přebírání do devizových rezerv jinými státy, postupné zbavování se amerických dluhopisů a nákupy fyzického zlata centrálními bankami, zejména Čínou a Ruskem.

Již i bývalý spojenec USA Saúdská Arábie, je ochotna obchodovat s ropou v petroyüanech. Rusové, a nikoliv teroristé se stali největšími nepřáteli USA. Protože už mají dávno uzavřené dlouhodobé kontrakty s Čínou. Přechod na multipolární měnový systém proběhl s požehnáním MMF a globálních institucí. Není ale možné, aby se proces odstraňování nadvlády dolaru realizoval evolučně, bez velkých otřesů ve světové ekonomice a sociálních dopadů.

S Brexitem otevřeli globalisté dveře k moci konzervativcům. Nepůjde jenom o Trumpa, ale postupně i o další politiky v Evropě, kteří se stali najednou zastánci utlačovaných dole, ale i mizející střední třídy, bojovníky za přímou demokracii, za národní státy proti korporacím, ale i zastánci normální klasické rodiny. Levice jakoby zmizela ze scény. Brání naopak zájmy korporací, jak nás dennodenně přesvědčuje Brusel.

 

Stav jako před II. světovou válkou

Dnes se nám naskýtá stejný obraz, jako před druhou světovou válkou. Objevila se politická skupina, kterou je potřeba dostat ke kormidlu potápějící se bárky. Po potopení lodi mohou loutky na Wall Streetu a šedé eminence jimi hýbající v pozadí obvinit konzervativní „pravicové populisty“, že oni jsou vinni za prasknutí finanční bubliny a za vyvolání destruktivní krize, která byla připravována minimálně již od roku 2007. Uvolnění informací o kriminální činnosti Clintonových před volbami je jasným důkazem, že globální elity vybraly Trumpa jako svého lepšího kandidáta než Hillary Clintonovou, poněvadž následně za ním budou zvolení další pravicoví populisté v Evropě, kteří převezmou moc v období největšího chaosu. Tipněme si, že 4. prosince bude zvolen v Rakousku prezidentem Norbert Hofer. Protože jeho protějšek Van de Bellen, potomek kdysi bohaté bankéřské holandské rodiny, by nikdy nepřipustil, aby Svobodní v Rakousku získali rozhodující moc a křeslo premiéra. A to, i kdyby získali nadpoloviční většinu. To je jeho pojetí demokracie.

 

Co lze očekávat v brzké době?

V nejbližší době zvýší Fed základní úrokovou sazbu. Vůbec není důležité, že dočasně dojde k odlivu kapitálu do USA, který bude očekávat vyšší úrokové zhodnocení. Co to ovšem bude znamenat pro obyvatele USA, lépe si ani nepředstavovat! Globální elity přivodí finální kolaps globální ekonomiky, aby dosáhli cílů NWO, vytyčených i OSN v agendě 2030. A to možná do jednoho roku po nástupu Donalda Trumpa do funkce, pak-li ještě nějaký šílenec nestlačí do konce roku červené tlačítko k atomovému útoku, nebo se Trump nestane obětí atentátu. Krize bude spuštěna v momentu, kdy Fed zvýší základní úrokovou sazbu a tím se začne roztáčet kolečko inflace, které dopadne v propletené globalizované světové ekonomice na všechny země. Podívejme se, co se děje dnes v Indii. Proces odstraňování hotovostních peněz je na pochodu.

Svět očekává inflaci a prasknutí finanční bubliny. Držení amerických cenných papírů znamená, že se stanou brzy papírky, za které si jeho majitel moc nekoupí. Proto se Čína snaží jako zběsilá zbavovat těchto „treasuries“ a nakupuje i v Evropě za dolary, co se jen dá. Nejlepším vtipem ovšem je, že nakupují státní čínské fondy, řízené komunisty a skupují v Německu například nemovitosti a bytový fond. A naše vláda a prezident Zeman jsou čínským investorům nakloněni a stojí před nimi v hlubokém předklonu. To neznamená ovšem, že bych svou kritikou prezidenta chtěla nahrávat těm ubožákům, kteří ho dne 28. října na Staroměstském náměstí tak dehonestovali. To jsou lidé, před kterými si poctivý člověk, který ctí demokracii, musí odplivnout. Jako ekonomka však nesdílím vize ani prezidenta Klause, ani Zemana. Prostě ti hoši z Prognosťáku dovedli naši zemi na buben.

Obchodujme, diversifikujme zahraniční obchod, pokud máme co nabídnout, ale buďme si vědomi, že karty se pouze obrátily: Vedení přejímá východ, ale systém se – alespoň zatím, nemění. Jenom karty jsou rozdány jinak. Trump očekávání amerických voličů nesplní a ani neohrozí zájmy Wall-Streetu. Bezesporu napomůže radikálně oslabit Evropu. Z tohoto pohledu lze očekávat, že stažení vojsk z ruských hranic není reálné. Naopak Evropa bude tlačena do zbrojení za své a začne se dále zadlužovat, stejně jako nacisté v třicátých letech 20. století. Pak její armáda bude muset bojovat proti Rusku. Rusko vadí všem, kteří nechtějí mír. Euroatlantickým globalizátorům, ale i globalistům, kteří připravili půdu pro Trumpa. Lze rovněž očekávat, že se na Evropu snese další silná vlna uprchlíků a migrantů.

Nezbývá nic jiného, než studovat Suttona, Preparatu a jeho dílo Kdo dal moc Hitlerovi. Když jde o zájmy Wall-Streetu a moc, která ho ovládá, tak se historie opakuje. Ale jenom na trochu jiné úrovni a s jinými aktéry. Ten historický materialismus a dialektika, co nás učili komunisté ve škole, může být při přemýšlení o událostech přece jenom někdy užitečný.

– – –

Související články: