Oligarchie je s přípravnými pracemi pro krádež voleb hotova

Avatar
Původní autoři

7. 11. 2016     PaulCraigRoberts
Na webu P.C.Robertse k už zmíněné manipulaci kybernetické manipulace elektronického hlasování uvádí novinář Finian Cunningham další způsob, kterým se má krádež amerických prezidentských voleb ve prospěch Hillary Clintonové uskutečnit. Jedná se o kybernetický útok, vedený pod falešnou vlajkou.

Cunninham upřesňuje: Každým dnem přibývá náznaků, že přípravné práce pro digitální 11. září jsou v plném běhu. Pro útok bude využit rozsáhlý výpadek elekrického proudu, který vyřadí z provozu nejen americká média, ale i internet. S tímto útokem nebude mít co do činění Rusko či jakýkoli jiný cizí stát, ale bude záležitostí amerických zpravodajských služeb. Následný chaos bude prohlášen za „útok na amerrickou demokracii“ a vina za něj se vrhne na Rusko. Celá akce přinese dvojí benefit: Za prvé bude Rusko coby cizí agresor ještě více zdémonizováno, a jeho domnělý útok ospravedlní ještě tvrdší opatření Ameriky a jejích evropských spojenců proti Moskvě.

Za druhé pak digitální útok na americké prezidentské volby umožní washingtonskému establishmentu vyhlásit případné Trumpovo vítěztství vzhledem k ruskému digitálnímu útoku za neplatné. Tato zneplatněná volba bude vyhlášena v momentu, kdy se Trumpovo vítěství ve volbách bude jevit už jako nezvratné.

Vybral a přeložil Lubomír Man