Trump s Putinem mohou společně vstoupit do dějin a změnit celý svět!

Avatar
Původní autoři

Ladislav Kašuka
 20.11.2016   zasláno redakci NR
To není žádná nadsázka, představte si, co by se stalo, kdyby se dvě největší a vojensky nejsilnější velmoci světa spojili a domluvili na tom, že společně udělají na světě pořádek, nastolí pro všechny stejný spravedlivý řád a zajistí dodržování lidských práv ve všech zemích na celé planetě! Rusko společně s USA mohou dokázat téměř cokoli, mohou donutit všechny země světa ctít demokratické principy, vynutit respektování zvolených hlav států poraženou opozicí a vojenskou hrozbou vynutit mír v zemích, kde dnes panuje bezvládí a chaos a militantní bojůvky každý den terorizují bezbranné civilní obyvatelstvo!

Na celém světě neexistuje síla, která by se mohla tomuto mocnému tandemu postavit a pokud USA s Ruskem řeknou, že od „příštího týdne“ se budou na celém světě dodržovat lidská práva, osobní svobody a demokratické volební principy a každý kdo se postaví proti, ať už to bude stát, nebo pouhá organizace, se stává nepřítelem Ruska a USA současně, nikdo si netroufne tento nový, lepší světový řád porušit!

Prezidenti Putin a Trump, by tak společně mohli dokázat to, o čem všichni slušní lidé sní po celá staletí. Nastolit na světě právo a pořádek, měřený stejným metrem pro všechny a garantovaný ohromným vojenským, ekonomickým a nerostným potenciálem, jaký mohou dát dohromady pouze tyto dvě země a nikdo jiný! Vojenským a ekonomickým spojenectvím Ruska a USA by na celé planetě mohlo skončit období válek a chaosu, ve kterém menší a slabší země záměrně štvou tyto dva giganty proti sobě, aby tím sami získali vlastní profit!

Nakonec sám Trump v současnosti vidí, jak málo pro jeho oponenty, kteří jsou zodpovědní za současný stav světa, znamenají svobodné demokratické volby a volební výsledky! Stejným způsobem, jakým nyní pořádají a financují protesty proti Trumpovi, financovali ti samí lidé barevné revoluce na Blízkém Východě, na Ukrajině, nebo v Jižní Americe! Je načase tyto lidi a všechny ostatní šmejdy nerespektující demokratické principy, nebo lidská práva druhých klepnout přes prsty všude ve světě! Něčeho takového však nemůže dosáhnout Amerika, ani Ruská federace sama. Společně to však zvládnout mohou, stačí, když si Trump s Putinem sednou sami k jednomu stolu a nebudou poslouchat rady těch, kteří dostali svět tam, kde je dnes.

PS: Vím, že je to celé nejspíš jen naivní přání idealistického snílka, kterým v duši stále ještě jsem…