Český rozhlas jmenovitě Martin Dorazín odvysílal klasickou lživou informaci – do očí bijící fake news a už se k němu později nevracel, nic nedementoval, nechal to zaseté semínko pěkně rašit..Fakt dobrá obhajoba – taková veřejnoprávní!

Avatar
Původní autoři

 28.2. 2017   Skrytá pravda
Ve veřejnoprávních médiích přituhuje a tak si dokonce jindy loajální Rada ČRo konečně všimla, že Český rozhlas jaksi šíří propagandistické lži a rázně odhlasovala – TY, TY, TY!
Parlamentních listech podrobně popisují konkrétní příklad, kdy moskevský zpravodaj ČRo Martin Dorazín v rámci přehledu světového tisku rafinovaně zařadil do vysílání „informaci“ pofiderního internetového zdroje, že při prezidentské volbě v 2013, pověstní ruští agenti upláceli volební komise ve prospěch Miloše Zemana, hanebně zmanipulovali volbu prezidenta a, že se tak chystají činit i v roce 2018.

Raději nebudu tu Dorazínovu pitomost dále rozvíjet – rozšlapávat tenhle exkrement, případní fajnsmekři si tuhle lahůdku mohou vychutnat na zmíněných PL.

Jen tiše žasnu, jak někdo svéprávným může takovou, už na první pohled, kolosální blbost vzít vážně, zařadit do vysílání veřejnoprávního média a zůstat dále zaměstnancem toho molochu.

Stejně, jako většinu členů probuzené Rady Českého rozhlasu mě rovněž neobyčejně pobavila obhajoba generálního ředitele ČRo René Zavorala, který sice připustil, že šlo o hovadinu, ale srdnatě bránil své kolegy, že s tím svinstvem už potom dále nepracovali…

Takže, Český rozhlas odvysílal klasickou lživou informaci – do očí bijící fake news a už se k němu později nevracel, nic nedementoval, nechal to zaseté semínko pěkně rašit..

Fakt dobrá obhajoba – taková veřejnoprávní!