Proč se tajné služby nezaměří na to, zda Merkelová není vydírána? Vážně raději poškodí německé a české občany, aby platila ZBYTEČNĚ za tranzit plynu Ukrajině a Polsku?Ukrajina je pouze překupník, který zdražuje plyn pro nás a Německo!

 21.2. 2017   Skrytá pravda
Za prvé ji skoro netrápilo, že je obrovský únik odposlechů do USA. Zahrálo se to do autu. Pak tlačila na děsivý exodus migrantů, kteří neměli identifikaci. A poslední? Změna po nátlaku na Nord Stream 2. Přece není normální, aby nad tím tajné služby mávly rukou.
Je jiné vysvětlení, než že Merkelová někomu ustupuje i za cenu obětí civilistů v Evropě a masakrů napříč všemi státy? Je jiné vysvětlení, že je (pokud se nepomátla) pod nějakou obrovskou hrozbou?

Německá kancléřka Angela Merkelová během rozhovoru o projektu plynovodu Severní proud-2 při návštěvě Varšavy přiznala nutnost zachování tranzitu plynu přes Ukrajinu, řekl polský ministr zahraničních věcí Witold Waszczykowski.

Merkelová navštívila Polsko počátkem února, během návštěvy se uskutečnilo jednání kancléřky s polským prezidentem Andrzejem Dudou, premiérkou Beatou Szydłovou, předsedou vládnoucí strany Právo a spravedlnost Jarosławem Kaczyńským a předsedy opozičních stran Občanská platforma a Polská rolnická strana Grzegorzem Schetynou a Władysławem Kosiniak-Kamyszem.„Z německé strany zaznělo prohlášení, že Berlín i nadále považuje Severní proud-2 pouze za byznys-projekt. Ale paní Merkelová přiznala, že projekt má negativní následky pro některé státy, uvedla Ukrajinu. Jestliže se projekt bude rozvíjet, je nutné zajistit Ukrajině zachování tranzitu plynu přes její území, aby Kyjev mohl z toho čerpat výhodu”, řekl Waszczykowski.


Vážně raději poškodí německé a české občany, aby platila ZBYTEČNĚ Ukrajině a Polsku?

Dělá si legraci? Ne! To je zločin! Tak se státník navíc údajně nadevropský bez příčin a hrozeb nechová!

Přitom Ukrajina je pouze překupník, který zdražuje plyn pro nás a Německo. A dokonce často vydírá. Proč Sobotkova vláda a tajné služby mlčí? Proč německé tajné služby mlčí a honí jakési hoaxy a fake news, když je to trapná šikana a závažné indicie se ukládají ad acta? Co za tím sakra vězí?