RT: Demokraté zpracovali plán na svržení Trumpa. Všechny prostředky jsou dobré

Avatar
Původní autoři

26. 2. 2017     zdrojzdroj
Člen Demokratické strany USA David Brock vypracoval strategii na svržení prezidenta USA, republikána Donalda Trumpa. Sdělil to televizní kanál RT s odkazem na dokument. Brock tvrdí, že má v úmyslu vést proti Trumpovi skutečnou kampaň, která nakonec povede k jeho impeachmentu. Dokument demokratů byl opublikován po setkání členů strany s investory na Floridě. Mezi přítomnými byly roznášeny letáky “Demokracie je důležitá: strategický akční plán”.


RT připomíná, že David Brock je známý jako jeden z hlavních spojenců Hillary Clintonové. V roce 2010 založil takzvaný “výbor pro politické postupy” American Bridge, který otevřeně deklaruje, že jeho cílem je diskreditace politických soupeřů. Mnoho členů strany se urychleně zříká aktivisty, který se snaží jednat prostřednictvím “hloupých a příliš nákladných projektů”.

https://newrepublic.com/minutes/138700/david-brooks-thinks-donald-trump-will-impeached-dont-count-it

On sám je naladěn rozhodně a chystá se, že bude “bít po slabých prezitentových místech”, aniž by propásl jedinou jeho chybu. Brock se dokonce chystá zřídit zvláštní tým, který bude monitorovat Trumpovy kontakty s dalšími světovými vůdci, zaznamenávat každý krok nové administrativy a využívat každý možný způsob, jen aby uškodil.

Pro Novou republiku vybrala a přeložila PhDr. Vladimíra Grulichová