Gratulace CIA k nabrání největších světových mediálních prostitutek do jejího CNN-pajzlu

Avatar
Původní autoři

Paul Craig Roberts
8. 3. 2017  zdroj

Mluvčí ruského ministerstva zahraničí k CNN: Přestaňte šířit lži a falešné zprávy!
Jak sdělují americké weby Information Clearing House a iBankCoin, použila mluvčí ruského ministerstva zahraničí Maria Zacharovová na adresu CNN pár vybraných slov. 


Stalo se tak při jejím setkání s reportéry této americké televizní společnosti, na němž se diskutovala hysterická kampaň amerických médií – včetně CNN – proti americkému generálnímu prokurátorovi Sissonsovi za jeho dva rozhovory s ruským velvyslancem. V připraveném prohlášení nazvala Zacharovová tuto kampaň za „mediální vandalismus“ a „ostudnou záležitost“ s dodatkem, že americká média upadla až na samé dno zpustlosti a podvodu.

Podle jejího prohlášení se americká média nalézají už velmi daleko za linií obvyklé profesionální morálky a kompetence. Tato média obviňují a soudí už výhradně jen na základě vymyšlených informací.

„Sestoupili jste už na samé kamenné dno“, řekla Zacharovová! “To půjdete ještě i pod ten kámen?“

„Věci, které si americká média dovolují zveřejňovat, nejsou ničím jiným než pokusem totálně dezinformovat veřejnost v Americe i ve světě,“ řekla Zacharovová s doplněním, že veřejnost americká je samozřejmě cílem hlavním.

Rozhovor Zacharovové s reportéry CNN: 

Zdroj: Paul Craig Roberts
Překlad: Lubomír Man