Gratulace CIA k nabrání největších světových mediálních prostitutek do jejího CNN pajzlu.

Avatar
Původní autoři

6. 3. 2017      PaulCraigRoberts
Mluvčí ruského ministerstva zahraničí k CNN: “Přestaňte šířit lži a falešné zprávy!”
Jak sdělují americké weby Information Clearing House a iBankCoin, použila mluvčí ruského ministerstva zahraničí Maria Zacharovová na adresu CNN pár vybraných slov. Stalo se tak při jejím setkání s reportéry této americké televizní společnosti, na němž se diskutovala hysterická kampaň amerických médií – včetně CNN – proti americkému generálnímu prokurátorovi Sissonsovi za jeho dva rozhovory s ruským velvyslancem. 


V připraveném prohlášení nazvala Zacharovová tuto kampaň za „mediální vandalismus“ a „ostudnou záležitost“s dodatkem, že americká média upadla až na samé dno zpustlosti a podvodu. Podle jejího prohlášení se americká média nalézají už velmi daleko za lini obvyklé profesionální morálky a kompetence. Tato média obviňují a soudí už výhradně jen na základě vymyšlených informací. „Sestoupili jste už na samé kamenité dno“, řekla Zacharovová. !To půjdete ještě i pod ten kámen?“

„Věci, které si americká média dovolují zveřejňovat nejsou než pokusem totálně dezinformovat veřejnost v Americe i ve světě“ řekla Zacharovová s doplněním, že veřejnost americká je samozřejmě cílem hlavním.

Rozhovor Zacharovové s reportéry CNN na videu zde.

Z webu P.C.Robertse přeložil Lubomír Man