Necenzurované perličky.

Miroslav Petr
4.3. 2017   CzechFreePress
S informacemi z EET už se čile obchoduje. Před rokem jsem psal, že někteří úředníci budou jezdit mercedesem. Tyto informace se zneužívají ke zničení konkurence.
Realisté byli vytvořeni jako budoucí koalice ANO. Bureš by mohl dopadnout jako Paroubek, který měl Pyrrhovo vítězství. Jsou složeni výhradně z cizinců a miliardářů. Je kuriozita, že bývalý komunista kritizuje ČSSD, která se chce spojit s komunisty. I když sám kalkuluje s jejich spojenectvím.

Orovillská přehrada, která se bortí, nebyla přes deset let vůbec udržována, i když byli dotyční upozorněni už tehdy, že hrozí velmi nebezpečné závady. USA mají železnice v havarijním stavu. I jejich opravy má Donald Trump v plánu. Každý den tam vykolejí asi pět vlaků. V roce 2013 bylo 1 700 havarií, při kterých zahynulo 650 lidí. V roce 2014 bylo 1 720 havarií a přes 700 mrtvých. V roce 2015 bylo 1 240 havarií a téměř 700 mrtvých.

V Jemenu se válčí, tisíce mrtvých, o Izraeli ani nemluvě.

Jaderná laboratoř v Los Alamos neprošla bezpečnostní kontrolou.

V Kalifornii byla nejmasovější demonstrace proti Trumpovi. Mlátili tam jeho sympatizanty. Zdroj-Pjakin.

Soudruh Ziegler na webu Pravý prostor tvrdí, že polovina Rusů obdivuje masového vraha a zločince Stalina. Vůbec nezná skutečnou historii Ruska. Opravdový zločinec byl Lenin, který je v USA velmi oblíben /tak jako náš opilý Vašek?/. Rusko, zcela zničené válkou, díky Stalinovy rozvinulo průmysl a dokonce velmi brzo po válce vypustilo do vesmíru první družici s Lajkou. USA, které se válka vůbec nedotkla, se do vesmíru dostala až za mnoho desetiletí. Dodnes neumí vyrábět raketové motory. Stalin podporoval průmysl a rodinu, proto je v Rusku stále obdivován. Ukrajinu musel nechat vyhladovět, protože Západ za stroje nechtěl peníze, ale obilí. Toto rozhodnutí Západu jistě nebyla náhoda.

V Rusku je zakázáno: cizí ziskovky, potraviny GMO, gayparade, chemtrails…Co ještě si ten krutý diktátor dovolí zakázat?!? V Rusku je 70% muslimů a mají tam své mešity…

V teplickém kadeřnictví jsou paravany, aby nebylo vidět vlasy muslimek.

Ema Smetanová, pardon, Ema Smetana a Hanuš Hanslík dostali výpověd z Novy, protože si dovolili tu drzost informovat pravdivě, např. o Čapím hnízdu. Ředitel Novy je jistě přítelem slovenského estébáka. Podle propagandy v Střepinách bylo poznat, že jde o americkou televizi.

Muslimský přivandrovalec Alrawi hlásá v brněnské mešitě nenávist ke křestanům a nevěřícím, přesto jej policie dosud nezatkla pro šíření etnické nenávisti. Prý se mu tady nelíbí. Kdo jej tady drží? Nebo má snad nějaký úkol, až jich tu bude víc?

Asad vyzývá uprchlíky, aby se vrátili domů. Bylo to v ČT?

Kotlíkový zákaz, zákaz kouření, EET atd., to vše je jen záměr, aby se společnost /rodiny, sousedi, kolegové/ rozdělila, aby byl národ sám proti sobě.

Starostové jsou od počátku financováni Krejčířem a jeho lidmi. Lidovci zase dostaly miliardy z Vatikánu, aby prosadili církevní restituce.

Evropští, pardon, naši poslanci usídlují natrvalo /!!!/ imigranty v Brně, Karvinné a dalších dvou místech. V Brně pravděpodobně někde u letiště. Dle A.B.Bartoše z ND se u nás tisknou víza pro 120 000 imigrantů.

Pavel Nový- “V roce 2050 bude polovina Evropy asijská, to je přirozené Kde je ta vlna uprchlíků? Všichni utíkají před válkou. Všech uprchlíků je mi líto. Jsem bůh a vím všechno. Všichni jste kokoti…”

V některých oblastech Dánska je přes padesát procent imigratů. Tamní politici teprve ted přijmou opatření proti úprchlíkům. Čekají i naši politici, až i u nás bude padesát procent cizáků, pardon, vysokoškolských univerzitních profesorů, vědců, lékařů?