Zase budem všichni Londýn? Doplněno!

Avatar
Původní autoři

vlk
23. 3. 2017 Kosa zostra čili vlkovobloguje.wordpress.com

Byl to včera v centru Londýna masakr. O  tom žádná. Prostě někdo, komu náš svět, z nějakého důvodu vadí, vzal kudlu, skočil do esúvečka a  vyrazil do samého srdce Londýna, aby pozabíjel co nejvíce lidí. Měl to promyšleno, takže byl docela úspěšný – trefil celkem 40 lidí /včetně 3 policistů!!!/, z  toho jsou už čtyři po smrti a  on také.

Nic, co by nebylo lze očekávat. Všichni, více méně věděli, že se něco takového stát znovu musí. Bylo jen otázkou kdy a  kde. Stejně jako je jasné, že někdy příště se jistě stane něco podobného. A potom zase a  zase a  zase….

Protože zkrátka dnešní svět a  válka civilizací, kterou jsme nejspíš způsobili zejména my sami / myšleno – my západní civilizace/. A  kterou prohráváme a  evidentně chceme i  nadále prohrávat. Protože nejsme ochotni a  nejspíš už ani schopni udělat to,co je potřeba. Zareagovat tak , jak se sluší a  patří na válečné ohrožení. Protože tohle JE VÁLKA! Druhá strana nám vyhlásila, jak obecně známo džihád. Dávno. Všichni to vědí. ONI podle toho jednají, my provozujeme Willkommenskultur.Více či méně. A  jsme humánní!

Mnozí to neberou na vědomí.Z těch, co drží klíče. Politici ze zištných důvodů – nechtějí proti sobě poštvat media plus stále mocnější svět různých vlivových NGO ani část voličů, na kterých je postavena jejich voličská základna a  patří k těm, co žijí v  nějakém jiném světě – slunečním či  radikálně náboženském.. Zkrátka – patří k  množině voličů, která je ve „starých“ členských zemích EU nezanedbatelná.

Takže včera Londýn. A  to prý britské tajné služby za poslední dva roky odvrátily nejméně 13 dalších teroristických útoků ve vysokém stupni připravenosti!

Ale podobné akce sólových teroristů, kteří s nikým nespolupracují nebo vše dělají jen ve velmi úzkém kruhu, jsou vlastně pro bezpečnostní složky neřešitelné. S  tím ani Bond, James Bond nic neudělá. Tak jako po šíleném vrahovi z Nice přišel další šílenec v Berlíně a  po něm ten včerejší v Londýně, budou následovat další.

A my / myšleno zejména evropské elity, media a  NGO/ si zase budeme lhát do kapsy. Co budeme, lžeme od první sekundy po. Jakmile politici a  mediální svět se stačil nadechnout! Už zase jsme všichni Londýn, cítíme s  Británií, nesmíme podlehnout teroru, nedáme si vzít náš život. Atd. atd….. však to slyšíte sami, pokud jste ochotni to ještě poslouchat. Já už ne. Já jsem byl naposled Charlie – ano Je suis Charlie. Už nejsem!

Ne od okamžiku, kdy jsem s velkým zhnusením zjistil že tahle fotka

je ve skutečnosti touto
Kde je ono Je suis??!!

Nic necharakterizuje vyprázdněnost, povrchnost, licoměrnost našeho světa více a  trefněji než tyhle dvě fotografie.

A v  Londýně se to stalo včera odpoledne, po tom atentátu okamžitě znovu. Atentátník řádil před budovou britského parlamentu, který právě zasedal. Jaká byla reakce bezpečnostních sil na incident?

Dozvěděli jsme se, že britská premiérka Mayová byla okamžitě svou těžce ozbrojenou ochrankou obklopena a  odvedena bleskově k  čekajícímu vrtulníku a  odvezena do bezpečí. Poslanci byli zabarikádováni v parlamentu a  stráženi tam přísnou a  opět silně ozbrojenou ostrahou, do pozdních večerních hodin. Samozřejmě, že parlament přerušil jednání!

Mám napsat, že jsem tím byl šokován? Ne. Lhal bych. Ale být obyčejným Britem, byl bych rozhodně buď hodně naštvaný a  ještě více frustrovaný. Premiérkou, že se nechala odvést a  poslanci, že přestali zasedat. A  dali přednost vlastnímu bezpečí.

Chlap s nožem a autem vyřadí z  akce kompletní vedení demokratického státu a  přinutí ho k  útěku!!! Hlavně, že opět slyšíme, že nesmíme podlehnout strachu a  dopustit, aby jsme si tím násilím nechali narušit náš život!

Co kdyby takhle stejné panice podlehli lékaři z  nejbližších nemocnic, zaměstnanci metra nebo lidé řídící distribuční sítě elektřiny, plynu, vody nebo pracovníci telefonních operátorů? Jestliže Tereza Mayová a  ty čtyři stovky poslanců Dolní sněmovny mysleli, respektive byly bezpečnostními složkami obmyšleny prioritně osobní bezpečností, Mají na totéž právo i  další? Ptám se… Jaký rozdíl oproti královně matce – míním Elizabeth Angelu Marguerite Bowes-Lyonovou manželku krále Jiřího VI. , která za války odmítla, při  kobercových náletech Luftwaffe, jak známo, opustit Londýn. Aby šla sama národu příkladem v  době nejtěžší, protože zlu se neustupuje… Dnes slyšíme, že my si nemáme nechat vzít náš způsob života teroristy, že nelze podlehnout strachu. Od těch, co svůj Londýn, přirozeně, že ve vyšším zájmu, opustili jako první!

Královna matka se dožila požehnaného věku 102 let. Národ ji miloval. Netuším, kolika se dožije současná nájemnice z  Downing Street č. 10. Ale jedno vím určitě – královna Elizabeta neměla zapotřebí vyzývat na tiskové konferenci Brity, rétoriku typu „Půjdeme společně kupředu, nikdy neustoupíme teroru a nikdy nedovolíme hlasům nenávisti, aby nás rozdělily,“ jak se nechala slyšet premiérka a  dodala, že „pokusy popřít s pomocí teroristických útoků britské demokratické hodnoty se nezdaří“…

Pro mne stejný případ jako ty dvě fotografie z  Paříže staré dva roky!!! Licoměrnost, pokrytectví! Ve stínu toho vrtulníkového úniku!

Aby mi bylo správně rozuměno, co chci sdělit – ten rychlý přesun Mayové a  uzavření parlamentu s poslanci, včetně přerušení jednání bych pochopil, kdyby došlo k nějakému rozsáhlému výbuchu, přímému útoku na budovu nebo jinému podobnému ataku. Pak bych to chápal. Ale bezpečnostní složky musely mít jasno, že nic z  toho nehrozí. Že jde o  izolovanou akci. Přesto se zdrhalo….. U  Britů je to opravdu věc naprosto nevídaná!

V okamžiku, kdy klepu tyhle řádky, aby k vám po půlnoci dorazily, nikdo ovšem nepochybuje, že jde o teroristický akt. ačkoli ještě nejsou k dispozici žádné indicie o  tom, kdo byl atentátník a  jaký byl jeho motiv. Což momentálně zaměstnává všechny, ale hlavně media, ze všeho nejvíc.

Já už jsem si to nejdůležitější ze včerejška našel. Ani náhodou nemám Brity za zbabělce.Ani po včerejšku Jen si kladu zásadní otázku – jak úspěšně mohou řídit boj proti teroristům ti, kteří jsou evakuováni jako první? A  od nás požadují, abychom si nenechali vzít náš způsob života, respektive – abychom neměli strach strach, z těch, kteří se v milionech tlačí do Evropy a které nám chtějí povinně rozdělovat podle vlastního uvážení. Mayová v  tom není sama. Vzpomínáte ještě jak dva dny po masakru v pařížském klubu Bataclanbylo v plánu odehrát v  Hannoveru mezistátní fotbalový zápas Německo -Holandsko, kterého se měla demonstrativně účastnit Angela Merkelová? Který byl ovšem zrušen necelých 90 minut před výkopem? Protože hrozil atentát, který se následně nijak nepotvrdil? Ale ty si občane nenech vzít svůj život a neměj strach z migrantů! A  první byla evakuována německá kancléřka. Která také tehdy sdělovala, že si musíme zachovat svůj způsob života, aby teroristé neměli dojem, že vyhráli.Takže ten fotbal, který byl následně zrušen. Takže teroristé , měřeno kancléřčinými slovy – vyhráli tehdy na celé čáře…

Žijeme v  divném světě. Občane, slepě důvěřuj! Politikům a  mediím…..

Ale napadá mne toho víc v  souvislosti s  tím, co se stalo v  Londýně. Nepochybně jste zaznamenali už informaci, že se stal přesně rok po teroristických akcích v  Bruselu. Řeší se, jestli je to náhoda nebo součást plánu útoku. Tohle považuji za naprosto podružné. Na rozdíl od toho, co jsem slyšel jak na německých televizních kanálech, tak dokonce i  na ČT. Pozůstalí po zemřelých a  přeživší oběti bruselských atentátů si hořce stěžovali, že belgická vláda, na oběti prostě zapomněla. Že pomoc, kterou dostali, byla více než nedostatečná, že nikoho nezajímají a  nejsou vyčleněny skoro žádné prostředky na práci s pozůstalými nebo zraněnými! Hlavně nepodlehnout teroristům!

Je to pořád stejné.

Co stejné ovšem není, je kupodivu další čerstvá věc ze včerejška, která se objevila několik hodin před londýnským masakrem. Totiž že Spojené státy a  následně i  Velká Británie, zakázaly pasažérům devíti leteckých společností z muslimských zemí brát do letadel elektroniku o rozměrech větších než 16 krát 9,3 centimetru, kterou bude odteď možné převážet pouze v zavazadlovém prostoru. Americké opatření postihne lidi mířící do USA z vybraných letišť v Jordánsku (Ammán), Egyptě (Káhira), Turecku (Istanbul), Saúdské Arábii (Rijád, Džidda), Kuvajtu (Kuvajt), Maroku (Casablanca), Kataru (Dauhá) a Spojených arabských emirátech (Dubaj, Abú Zabí)

Zdroj

Důvod? Podle BBC, která se odvolává na důvěryhodný americký zdroj, se podezření týká organizace Islámský stát. Podle britského serveru The Telegraph varování pochází od amerického námořnictva, které při lednovém zátahu v Jemenu na místní pobočku al-Káidy získalo informace, že expert al-Káidy přes výbušniny se snaží vyrobit bombu obsahující pouze malé částečky kovu. Američtí bezpečnostní analytici také měli zachytit zprávy, podle nichž se islamisté chystají pronést bombu na palubu v počítači.

Kupodivu nikdo neprotestuje! Nikdo nedává tento exekutivní příkaz k  nějakému federálnímu soudu. Ani v  ve státě Washington, v Kalifornii nebo na Havaji, či jinde. Nikdo netvrdí, že jde o  náboženskou diskriminaci. Přijde mi to, ve světle toho, co se děje kolem Trumpových přistěhovaleckých dekretů nepochopitelné? Proč může Trump svým nařízením omezit miliony pasažérů v  civilních letadlech po celé zeměkouli, pokud jejich let probíhá z  určitých letišť a použijí vybrané letecké přepravce, ale nemá právo vydat dekret, koho vpustit a nevpustit do země?

Kde je nějaké názorová integrita?

O tom je vlastně tenhle článek. Nikoli o atentát a  atentátnících. Ale o  integritě myšlenek, principů, prohlášení a  jednání těch těch, co řídí nebo ovlivňují přímo řízení světa!!! A  ať na to hledím z kteréhokoli úhlu, vždycky se vracím k těm dvěma fotografiím z Paříže, kdy jsem ještě byl Je suis Charlíe. Už nejsem. Rozhodně už nebudu, jak je pár hodin módní

Nedojímá mne ani další cool věcička

a nejsem na nebudu Pray for London – modlím se za Londýn.

Je suis obyčejný občan!

Dodatek:

Začínají se objevovat první informace o atentátníkovi. Údajně – podle Independentu – má jít o jistého Abu Izzadeena (42), který ovšem nosí občanské jméno Trevor Brooks a  byl činný jako kazatel – fanatik.


Je li opravdu pachatelem – BBC uvádí, že podle jejich informací sedí ve vězení, pak lze učinit minimálně tyto závěry:

1- jako radikální kazatel musel být nepochybně znám bezpečnostním složkám

2 – šlo by o první známý případ, kdy ten, kdo šíří programově nenávist byl ochotný sám obětovat svůj vlastní život

3 – má li občanské jméno Trevor Brooks, pak jde o  člověka nikoli z první generace přistěhovalců. Prošel britským vzdělávacím systémem, nepochybně i  britským systémem integrace a  multikulturalismem….

Ovšem někde se něco příslovečným soudruhům z  NDR nepovedlo..

Nicméně podle dalších informací měl atentátník pocházet z Birminghamu. Kde měla být ještě v noci provedena policejní razie se třemi zatčenými. Což je naprosto charakteristické, protože právě Birmingham má mít největší podíl přistěhovalců z procenta obyvatel, ze všech britských měst. Je to jen pár týdnů, co právě zde byl velký skandál mezi radnicí a vedením KATOLICKÉ školy, na kterou si rodiče čtyřleté MUSLIMSKÉ dívky stěžovaly, že škola po ní vynucuje nošení předepsaného školního stejnokroje a zakazuje jí muslimský šátek?!
Detaily zde

Ještě je tu něco k divení?

A přidám ještě jednu mapku

Ukazuje vražednou trasu atentátníka londýnskou vládní čtvrtí. Na Westminsterském mostě -č.1- začala najíždět do lidí. Kromě jiných pasantů / z toho tři francouzští školáci na školním výletě/ přejel i  dva hlídkující policisty !!??

V bodě č.2 s  autem naboural a  pak běžel ještě docela dlouho trasu k Parlamentu, kde na pozici č.3 zavraždil dalšího hlídkujícího policistu a  následně byl zastřelen. Do té doby policie zjevně nebyla vysílačkami schopna ani informovat svoje příslušníky v ulicích, co se stalo na mostě!!!

Ale rozpočty na obranu, před vnějším nepřítelem, okamžitě posílíme na 2% HDP…. Kdo ochrání Evropu před tím vnitřním?

– – –