Paul Craig Roberts: Vláda blbců a válečných zločinců

Avatar
Původní autoři

17. 4. 2017   (kráceno)
Čtyři po sobě jdoucí prezidenti naší země jsou váleční zločinci.
Clinton – bombardování Jugoslávie NATO.
Bush – invaze do Afghánistánu a Iráku, letecké útoky na Pákistán a Jemen.
Obama – využil NATO ke zničení Libye a poslal žoldáky, aby zničili Sýrii.
Trump – napadl Sýrii a stal se válečným zločincem na samém začátku své vlády.
Člověk aby se začal stydět za to, že je Američan.


Spolu s evropskými, kanadskými a australskými vazaly Washingtonu se těchto válečných zločinů účastnila OSN. Je tedy možné, že společně s EU, USA, Austrálií a Kanadou by měla být k soudu za válečné zločiny pohnána i OSN.

Západní civilizace, pokud to vůbec civilizace je, je největším aktérem válečných zločinů v dějinách lidstva.

Tyto válečné zločiny, spáchané čtyřmi americkými prezidenty, vedly k milionům úmrtí a zranění civilistů. Miliony zbídačených uprchlíků, kteří přišli do Evropy, Velké Británie, USA, Kanady a Austrálie s sebou přinesly problémy.

Podívejme se na nekonečné neoprávněné násilí policie proti americkým občanům. Policie provádí více vražd než kdokoliv jiný, ale na rozdíl od drogových gangů, které bojují mezi sebou o území, má policejní násilí jeden důvod – láska k násilí.

Násilí je Amerika. Amerika je násilí. Slabomyslní liberálové viní vlastníky zbraní, ale zdrojem násilí je vždy vláda. To je důvod, proč nám otcové zakladatelé dali Druhý dodatek. Ne majitelé zbraní zcela nebo částečně zničili osm zemí. To díky daňovým poplatníkům vyzbrojená americká vláda činí násilí.

Počínaje kreténem Clintonem, každá vláda USA narušila nebo vystoupila z dohod s Ruskem, které byly zaměřeny na snížení napětí a rizika vzniku jaderné války. Washington lží vysvětloval své agresivní akce vůči Rusku, jako například že je potřebná protiraketová obrana na ruské hranici, aby ochránila Evropu před (neexistujícími) íránskými jadernými zařízeními.

Obamův režim i nadále lhal.
Víte, že Rusko je tak silné a že NSA a CIA jsou tak slabé a bezmocné, že Rusko může určit výsledek voleb v USA? Jistě jste slyšeli nejméně tisíckrát, že Rusko vtrhlo na Ukrajinu (loutky Washingtonu stále sedí v Kyjevě)? Není třeba mít IQ nad 90, abychom pochopili, že kdyby Rusko napadlo Ukrajinu, už by nebyla. Víte, že prezident Ruska, který je podle mezinárodních průzkumů nejrespektovanějším vůdcem ve světě, je podle Hillary Clintonové “nový Hitler”?

Nyní máme ostudného trampovského ředitele CIA Mika Pompea, možná je to nejomezenější člověk v Americe. Máme zde idiota nejjvyššího stupně. Tento kretén obvinil Juliana Assange z kontaktů s diktátory, údajně s pomocí Ruska podkopává bezpečnost americké hegemonie. To proto, že WikiLeaks publikuje materiály z oficiálních zdrojů, které odhalují kriminální chování americké vlády. WikiLeaks nekrade dokumenty, které přicházejí od informátorů, kteří jsou unaveni snášením nemorálnosti a lží vlády USA.

Co budeme dělat, co bude dělat svět, když máme takové naprosté idioty, jako jsou ředitel CIA, americký prezident, poradce pro národní bezpečnost, ministr obrany, ministr zahraničí, americká velvyslankyně při OSN, redaktoři New York Times, Washington Post, CNN, NPR, MSNBC?

Čína a Rusko jsou schopny zničit USA. Společně mohou učinit Severní Ameriku navždy neobyvatelnou. Proč washingtonští idioti provokují silné jaderné mocnosti? Odpověď: Washington je banda kreténů, kteří jsou mimo realitu. Když Satana 2 (pozn. ICBM Sarmat) dorazí do Washingtonu, největší skupina omezenců zanikne.

Svět si s úlevou vydechne.

Pro Novou republiku vybrala a přeložila PhDr. Vladimíra Grulichová