Macron páchne sírou

Avatar
Původní autoři

11. 5. 2017    zdroj
E. Macron vyhrál volby ve Francii. Eurosodoma se raduje a jásá. Frau Merkelová pláče štěstím. Francouzský měšťák je omezenější, než si vlastenci mysleli, a odhlasoval podle potřeb globalistů. Bruselští úředníci jsou v extázi, jelikož ztráta jejich koryta, Evropské unie, se odkládá. Ale sub-lídři, kteří nyní řídí Evropu, si nevidí dál než na špičku nosu. Ano, Macron se teď usadí do křesla hlavy Francouzské republiky, ale problémy nikam nezmizely. Francouzi, kteří spadli z višně, místo nenáviděného F. Hollanda zvolili jeho horší a mírně retušovanou kopii.


Makronovo vítězství je typické Pyrrhovo vítězství. Antický vojevůdce Pyrrhos po rozbití nepřítele kdysi řekl, že ještě jedno takové vítězství a jsme zničeni.

Proti Fillonovi a Le Penové byly vrženy všechny síly v rámci Francie i za hranicemi země. Média štěkala jako vzteklí psi, policie se šťárala ve “špinavém prádle” Marine Le Penové a ostatních kandidátů, kteří by mohli Macrona odsunout. Politici Evropské unie doslova vyli na Le Penovou jako vlci na měsíc. Hvězdy šoubyznysu jiskřili a zlomyslně se Marine Le Penové vysmívaly. V důsledku toho francouzský měšťák kapituloval a dal svou peněženku ve prospěch Bruselu.

Ale teď začíná to nejzajímavější. Macron je jen kamufláž. Macron je loutka v rukou cizího strýce, který na Francii absolutně kašle. A politika prezidenta Macrona bude protifrancouzská. Je pravdou, že sodomité a jejich přátelé mohou doufat v milodary od Emmanuela. Všechno tvůrčí a životaschopné v politice Francie se bude i nadále ničit. Francouzi si zvolili mluvící loutku. K čemuž jim i blahopřejeme.

Kolik sil však bylo angažováno, ale skončilo to starou belou. Macronovo vítězství není přesvědčivé a vyhlídky jeho vládnutí nejasné. Není to silná osobnost, ale obyčejný lokaj ve službě. A když je tomu tak, pak v případě velkých otřesů budou jeho činy neadekvátní. EU stojí přece na prahu krize a téměř jej přestoupila. Takže Macron je pravděpodobně jedním z posledních úspěchů globalistů v Evropě, i když, spíše, předposledním. Předpokládaný triumf Merkelové v Německu se konat bude.

Co znamená Macronovo vítězství pro Rusko?

Získali jsme ještě jednoho politika v Evropě, který se postavil do čela státu, ale s nímž jednat je naprosto nemožné. To je špatně, ale zároveň dobře.

Macrona je třeba prostě ignorovat (není s to o čemkoli rozhodovat), je však třeba komunikovat s jeho veliteli, což je mnohem obtížnější, ale také trochu jednodušší. Složitější, protože velitelé jsou hodně chamtiví, ale jednodušší, protože je méně vyjednavačů.

Jediná škoda je, že zvolení Macrona je další krok směrem k rozpoutávání války ve Starém světě. Politická nicka sama o sobě může EU postrčit k válce. Co bude nařízeno, to také udělá.

Závěr. Vyjednávat s Francií je teď zbytečné a svůj prach musíme držet v suchu (z Paříže to velmi ostře zápachlo střelným prachem).

Možnost ozbrojeného konfliktu mezi Ruskem a EU se rychle blíží k rysce 60 procent. Zejména na Ukrajině nebo v pobaltských státech, kde začaly být země NATO drzé až ke ztrátě příčetnosti.

Pro Novou republiku vybrala a přeložila PhDr. Vladimíra Grulichová