Hillary se rozdováděla: Další “sebevražda”

Avatar
Původní autoři

17. 7. 2017    zdrojzdroj
Ze všech politiků v americké historii neměl nikdo kolem sebe svatozář z tolika náhodných úmrtí, sebevražd, neštěstí, jako má Hillary Clintonová. Zdá se, že pokaždé, když se “někdo” chystá svědčit proti Clintonové, jejímu manželovi, její společnosti nebo proti komukoli z jejích zkorumpovaných kumpánů, s nímž je v kontaktu, ten “někdo” záhadně spáchá sebevraždu, má srdeční záchvat nebo náhodnou nehodu kvůli poruše vozu.


Rychlé vyhledávání požadavku “Clintontonová mrtvoly” na Googlu otevře 54 záhadných úmrtí kolem Hillary Clintonové, jako například:

Montgomery Raiser, hlavní hráč ve Fondu Clintonových,

Gandy Baugh, právník, který podnikal s Clintonovou a jejími přáteli,

Suzanne Coleman, která údajně měla poměr s Billem,

Keith McMaskle, člověk, který měl klíčové informace v případě Ives/Henry,

Seth Rich, ten je pořád na přetřesu, údajný organizátor úniků pošty.

Všichni tito lidé zahynuli za velmi záhadných okolností. Někteří z nich byli zabiti výstřely do zátylku. Jiní spáchali “sebevraždu” v den svých narozenin. Jeden člověk byl 113 krát bodnut.

Není pochyb o tom, že Hillary Clintonová je neuvěřitelně zlá, podlá “babizna”, jak ji nazývá Donald Trump. Počet mrtvol, který dosahuje ohromujících 54 “záhadných” úmrtí kolem ní, zdaleka předčí všechny rekordy kterýchkoli jiných politiků.

… a v souvislosti s nedávnými událostmi jich možná už je 55. Bývalý haitský státní úředník, se, jak je uvedeno, střelil do hlavy v hotelu, který se nachází v Miami. Jediný problém spočívá v tom, že se to stalo pouhé 4 dny před tím, co měl svědčit proti Clintonové v souvislosti s jejími prostředky na Haiti.

Zprávy Miami Herald:

“Klaus Eberwein, bývalý haitský státní úředník, byl nalezen v úterý mrtvý v motelu South Dade v Miami-Dade, soudní lékařská expertiza určila za příčinu smrti sebevraždu”.

“Střelil se do hlavy”, řekla Veronica Lamar, patolog Miami-Dade, upřesnila dobu úmrtí na 12:19 hodin a adresu.

Eberwein měl v úterý stanout před protikorupční komisí haitského senátu pro etiku, potvrdil šéf komise, senátor Evalière Beauplan. Komise vyšetřuje správu fondů Petrocaribe.

Blízký přítel Gilbert Bailly řekl, že jeho smrt byla šok.

“Vyrůstali jsme spolu, byl moje rodina”, řekl Gilbert.

Naposledy spolu mluvili dva týdny před smrtí Eberweina a podle Baillyho byl jeho přítele v dobré náladě.

Eberwein, příznivec bývalého prezidenta Haiti, Michela Martellyho, zastával pozici generálního ředitele vládní agentury pro ekonomický rozvoj, byl ředitelem hospodářských a sociálních fondů pro otázky pomoci zemím západní Afriky, lépe známým jako FAES. Fe funkci působil od května 2012 do února 2015.

Ale zajímavé je, že muž, který měl dobrou náladu, který se chystal otevřít další pizzerii se svým přítelem a který měl svědčit proti Hillary Clintonové, několik dní před tím magicky spáchal sebevraždu. Jaká náhoda, není-liž pravda.

Když Donald Trump kandidoval na post prezidenta, řekl nám, že “by uvrhl Hillary do vězení, americký národ už má dost zlé čarodějnice”. Každý jí odebraný život je oběť na oltář spravedlnosti a demokracie, “úpěnlivá prosba” k Trumpovi, aby splnil svůj slib a uvrhl do vězení tu zlou čarodějnici.

Pro Novou republiku vybrala a přeložila PhDr. Vladimíra Grulichová