Vyslání českých žoldáků do Pobaltí je odporná zrada ruského národa. Je to poplivání hrobů tisíců padlých za naši svobodu a porážku fašismu

Vincent Pribula
15.7.2017
  

Neskutečné se stává realitou. Kdo by si pomyslel, že národ který byl určen k likvidaci a otroctví, dnes posílá své žoldáky na hranice našich osvoboditelů a Slovanů jako jsme my.

Je to šílené, je to strach nahánějící hrůza, drzost a největší zrada poslanců, kteří pro vyslání žoldáků zvedli ruku – podívejte se jedním klikem ZDE, jak kdo hlasoval.

Ano, zvedli ruku pro válku s Ruskem, je to jasný akt nepřátelství a nevděku a přímo se dělá špatně od žaludku.

Kdyby těm mladým klukům s pistolkami nedocházelo, kde a proti komu jdou do války, tak je to nutné v rámci historie národa připomenout: jdete do války proti lidem a státu, kterým vděčíte za svůj vlastní život, za život vašich rodičů a přátel. Jdete silou vyhrožovat národu, který krvácel a nakonec bestii usekl hlavu v jejím hnízdě – Berlíně.

Je zcela nemorální podílet se na jeho obkličování a neustálém vyhrožování s celým útočným paktem NATO. Pro historickou pravdu a nejvyšší morální postoj je nemyslitelné stát se zbraní v ruce na ruských hranicích po boku vojsk bývalého Wehrmachtu.

To už skutečně srdce a rozum nepobírá, jak nás prodávají vlastní elity a zatahují do zničující války.

Odmítám a nechci, aby naši lidé podporovali a zvyšovali nepřátelství na hraně jaderného armagedonu a stáli po boku našich bývalých katů na ruských hranicích!

Zástupci lidu opět ukázali, kdo má moc a jak jsou jim názory vlastních lidí ukradené.

Prý jakési spojenecké závazky v NATO. Tak se na ně podívejme a dejme jim skutečnou podobu.

Co naše závazky vlastně jsou? Na prvním místě nenávist k Rusku, slepá oddanost USA, na druhém místě podpora útočných a dobyvačných válek USA. Do třetice zbrojit a nakupovat zbraně i za cenu zvýšeného počtu žebráků a lidí pod hranicí bídy. Na velkou vítěznou válku s Ruskem musí peněz být dost.

Kam NATO s USA vstoupily, je smrt a zkáza

Propaganda války a humanitního zabíjení v Africe a na Balkáně má své úžasné výsledky. Osvobozené státy USA žijí jak v ráji a každodenně svou vděčnost dávají znát.

Ovšem pokud se něco málo nepovede a média dostatečně nemlží realitu, je tu ruská karta a špioni.

Tisíce špionů a ruská propaganda jsou příčinou všech nezdarů v nekonečném válčení. Aby toho nebylo málo na práci, je tu Pobaltí a ruská agrese. Média opět nezklamala, ta hrozba v Litvě je již neúnosná.

Mladí Litevci prosí USA a pakt NATO o záchranu a tamní etničtí Rusové zas spoléhají na ochranu Ruska.

Tam se to musí rozehrát jak na Majdanu a čeští žoldáci si konečně pod velením Bundeswehru zabijí své první ruské vojáky.

Jenže co potom, co dál? Jistě od německých kolegů dostanou kvalitní a nešizený proviant do první linie, a tak poprvé v životě okusí německou kvalitu potravin na bojišti. Poté se pomodlí a budou očekávat odvetný úder hrdých vlastenců Ruska.

Naše malá a zkoušená zem jde do války proti Rusku. Naše vláda se vylhává a odvolává na bezcenné spojenecké závazky. Jejich hodnota je kus papíru, který kdosi bez mandátu lidového hlasování podepsal a nás tím upsal peklu. Neutralita je zakázané slovo a historická zrada se koná podruhé.

Věřím v naději a na rozum a cit do poslední chvíle. Snad zavelí svědomí a Slované se mezi sebou na rozkaz paktu NATO nebudou vzájemně zabíjet.

– – –