K nářkům na prezidentův údajný výrok o kompenzacích za Krym

Avatar
Původní autoři

Ivan David
10. 10. 2017
Miloš Zeman chtěl některé politiky vyprovokovat ke stanovisku, že Krym je ukrajinský a nikdy jinak, a to se mu povedlo. Oni se k tomu vyjádřit musejí a nemohou říci nic jiného, než Miloš Zeman předpokládal. On myslí na několik tahů dopředu. Řekl prý, ať se Ukrajina s Ruskem dohodnou na kompenzacích za Krym.


To je jako v tom židovském vtipu, který mi poslal nedávno poslal Jan Schneider. Pan Roubíček si půjčil od pana Khona 1000 korun a neměl se k vrácení. Pan Khon za ním poslal svého příručího a Roubíček Khonovi vzkázal, ať mu vleze na záda. Pak se potkali a Khon bědoval: “Co vy jste to za člověka, půjčí si ode mne 1000 korun a když je má vrátit, tak mi ještě vzkáže, abych mu vlezl na záda…” Roubíček na to: “Ale pane Khon, to jsou jen takový řeči, já vím, že mi na záda nevlezete a vy víte, že vám těch 1000 korun nevrátím.”

Toto jsou také jen takové řeči, Zemanova promyšlená provokace. Miloš Zeman a všichni ostatní dobře vědí, že Ukrajinci Rusy o kompenzace nepožádají a Rusové jim žádné nedají.