Med kolem huby

Avatar
Původní autoři

Dan Niel 
1.10.2017 Hearthis  a  CFP
Znáte to? Určitě ano. Před rokem 1989 nám jedni komunisti kolem huby mazali, že frčíme lepším zítřkům a po roce 1989 nám jiní komunisti mazali zase, že rozvinutý západ doženeme do osmi let. Hned na to nás omedovali kupónovou privatizací a vysvětlili všechny klady medového rozdělení Československa. Potom nás ….

Potom nás od hlavy k patě pomazali, že Evropská unie je báječná věc, kde se po letech strádání dosyta namlsáme a že NATO je ještě sladší. Načež nám naposledy včera tvrdili, že islamisti v Evropě jsou pilné včelky a že jejich výbušné povahy nás stmelí, posílí a čeká nás s nimi jen sladký život.

Jak vidět, spotřeba medu je v kraji od roku 1948 opravdu vysoká, ale víte jakým medem nám namažou hubu zítra? A víte od koho ho lze čekat?

Mazaní medu kolem huby byla a stále je oblíbená disciplína podvodníků. Asi většinu na prvním místě napadl Slovák Andrej Babiš, ale nebude to o něm. A nebude to ani o Havlovi, Klausovi, Zemanovi a ani o Sobotkovi či Bělobrádkovi. Kupodivu to taky nebude taky o medu z České televize nebo Českého rozhlasu. Dokonce ani o novinových plátcích, profláknutých informačních serverech, bankách, pojišťovnách, farmaceutických firmách a podobných šmejdech. Nebude to o ničem, co by jste čekali. Ale nepředbíhejme – povězme si nejdříve “co” a až potom “kdo”. Lépe řečeno – nejdříve jaký med budeme mlsat a pak až si prozradíme, který že “věrozvěst” nám ho přináší.

Tedy – “co”?

Přeci základní nepodmíněný příjem! Ano, 650 EUR měsíčně pro každého! Bude to Jednotná centrální dávka (JCD) a stane se tak díky islámský imigrantům, kteří už prachy na houbydělání dostávají. Jen je nutné to do budoucna sladit s občany všech států Evropské unie, kteří je budou dostávat také. To znamená, že když třeba v Rakousku jsou dávky nebo důchody vyšší, než než třeba v Maďarsku, tak se jim sníží. A naopak, tam kde je podpora nižší, než stanovená JCD, jako třeba u nás, tak bude muset být zvýšena. Popsané vyrovnávání rozdílů mezi jednotlivými členy EU zajistí evropská sociální politika, pod dohledem Evropského soudu. Zkrátka totální spravedlnost mezi všemi členy Unie bez rozdílu. Jseš černej, bílej, růžovej – všechno jedno. Prachy za nic a hezky všem stejně!

Chutná? To je dobře, ale pozor – to není ani zdaleka vše!

Dále bude spuštěna přerozdělovací funkce EU, což není nic jiného, než dotování chudobných členů Unie těmi bohatými. Bude fungovat normální Evropská vláda a bude se vybírat normální evropská daň. Všechny peníze budou normálně odcházet do Bruselu a ten je bude normálně přerozdělovat. Všechno bude úplně normální.

Je to dobrý med, že? A co dál?

No, dál by bylo dobré imigranty odsunout. Bylo by to sice dobré, ale to nemůžeme udělat, protože je vlastně potřebujeme. Bez nich jsme totiž nemožní, jelikož se neumíme rozmnožovat. A když je teda potřebujeme, nelze je přeci nechat bez střechy nad hlavou. Musíme je ubytovat a postarat se o ně. Nejdříve budou dostávat tu JCD, ale potom si najdou práci a budou přínosem pro celou společnost. A stejné to bude třeba i s cikány, kteří se za tisíc let nedokázali integrovat. Teď to ale dokážeme! Když budou cikáni z Bruselu dostávat JCD, jako islamisti a tak jako my všichni, tak se všichni konečně budou cítit svobodní. Už nebudou parazitovat. S tím je konec. Všichni se z ghet odstěhují do měst, začnou pracovat a stanou se platnými a zcela integrovanými členy lidského společenství. Tohle vše je nutné. Co nutné – je to nevyhnutelné! My musíme žít všichni pohromadě. Vždyť my všichni jsme ve své podstatě imigranti.

Nářez, co? Co? Že rádi mlsáte a máte málo? Tak pokračujeme…

…za třicet let se z nás stane země s výrobou produktů s vysokou přidanou hodnotou. Automatizace a robotizace je naše budoucnost, což znamená, že už nepotřebujeme obyčejné instalatéry, zedníky a podobné lopaty. Potřebujeme jen vzdělané lidi. Třeba z Ukrajiny. Nebo i z Německa. Je to jedno. Vysajeme všechny vzdělané mladé lidi z celé Evropy. I z celého světa! Hrdost národa znamená, že je schopen přijímat jakékoli migranty. My totiž půjdeme nahoru a staneme se rovnocennými partnery Číny a Indie.

Pořád nemáte dost? Nu, dobrá…

…a už za pár let nás čeká dlouhověkost, kterou zajistí vysoká úroveň lékařské péče a evropské sociální politiky. Vcházíme do Nové éry, kdy vše bude jinak. Stačí jen NOVĚ MYSLET a konečně skončit s naší malou a zaprděnou přízemní existencí.

Mám pocit, že to stačí. Mě teda určitě. A taky, že jste už jistě zvědaví, kde lze k podobnému školení přijít, že? Vždyť něco takového se nedoslechnete jen tak! Kdyby tohle začali šířit běžnými manipulačními prostředky, jako televize, rozhlas, tisk, tak v zápětí by následovalo celonárodní pozdvižení a tisíce nových vtipů. Něco takového lze slyšet snad jen na tajných Sorosových seminářích nebo jako člen Klubu mladého globalisty. Jinak přece ne!

Omyl. Velký omyl. Tohle již neplatí. Všechny tyto medové informace o Novém myšlení si konečně našly cestu i k prostému lidu. Již jsou i pro nás a my si konečně můžeme prozradit kdo je oním medonošem.

Budete se asi divit, ale je to alternativní medium Slobodný vysielač. Lépe řečeno dva pánové, Poláček a Králik, kteří v rámci jejich pořadu Medzipriestor ze dne 11. září (jak příznačné datum) 2017 všem vysvětlili světovou budoucnost a všem posluchačům osvítili jejich zaprděnou přízemnost.

Vše nám, po tomto silně medonosném pořadu, musí být v podstatě jasné. Už žádné záhady kolem našich, v pořadí již šestých světlých zítřků, neexistují…

…a já osobně vše pochopil. Tedy, skoro vše. Jedinou záhadou mi zůstává, kudy se ti dva neziskoví paraziti dostali do svobodného alternativního média a dokázali SV – Slobodný vysielač přetvořit na SV – Sorosův vysielač. To jediné fakt nechápu.

Zdroj: https://hearthis.at/slobodnyvysielac/medzipriestor-88-2017-09-11/