Záminky se mění, liga proti Rusku zůstává

Avatar
Původní autoři

Jaroslav Loudil
8. 10. 2017
Říká se, že kdo si  z vývoje dějin nevzal poučení ,bude donucen si je znovu prožít. Kdysi  v časech Třetí říše  došlo k  pokusu “slepit”  ze  “všech ochotných servilních říšských  podžtašků” -“Jednotnou protibolševickou, rozuměj protiruskou frontu. Dokonce bylo vyrobeno i poštovní razítko s tímto logem a každá pošta tak s tímto “protibolševickým razítkem mohla razítkovat”. 


Dějiny se skutečně opakují  a tak jsme opět svědky pokusu o slepení : “Jednotné evropské protiruské fronty”. A opět u toho má kdejaký americký podržtaška z Praha, Bratislavy či Varšavy  patolízalsky sekundovat. Možná už Brusel, kde sídlí NATO, chystá také vydání svého razítka s nápisem :” Europas Einheitsfront gegen den Russland”. Do spolku NATO jsou tak naháněny neuvěřitelné zkrachovalé  kreatury typu islámské Albánie, kavkazské asijské Gruzie či občanskou válkou rozvrácené Ukrajiny, kterou ovládají polofašistické  nacionalistické struktury. Diktátorské  Turecko neuvádím, to je členem NATO už dávno.

Celá Evropa, nahnaná do vyhnívajícího spolku NATO, se tak má pokusit společně opět jednou “složit”  nepoddajného  ruského medvěda = největší stát na světě. V minulosti na tom už zcela pohořel Napoleon či Hitler. Nyní se o to máme pod taktovkou Washingtonu pokusit znovu my , Evropané. Nám ,Čechům, Slovákům,Polákům, Bulharům, Srbům , .. se do toho zrovna moc nechce. Proč bychom se my Slované měli navzájem vraždit na pokyn z Washingtonu ?? Nebylo by náhodou lepší uznat ruské právo na samostatnou vlastní mocenskou politiku, než se pokusit udělat  z Ruska násilím takového amerického servilního podržtašku jako je třeba Česko nebo Belgie ? Našim vládcům se v roli věčných  patolízalů  zřejmě líbí a tak jsme se po roce 1989 vrhli do náruče USA . Dle mého soudu,  nikoli zrovna šťastné rozhodnutí. Historie nás o tom přesvědčí.

P.S. Mně vyhovuje Rusko takové jaké je. Hrdý stát s vlastní nezávislou politikou. Má na to plné právo. Je největším státem světa a  v Evropě má zdaleka nejvíce obyvatel. A podle toho by se s ním mělo  i jednat. Dosavadní světový policajt USA se se svojí zahraniční politikou zcela znemožnil. To, co předvedli v Iráku, Afganistánu, Lybii, Vietnamu  nebo Sýrii je prasárna první kategorie, ze které musí každý soudný člověk zvracet. Tedy jen pokud nepřehlédne několik milionů zavražděných nevinných civilistů.