Hokejista Ovečkin založil hnutí Putin Team

Avatar
Původní autoři

4. 11. 2017         Regnum
“Jsem hrdý na to, že mohu být součástí takového týmu, podobá se to pocitu, jako když si oblékáte dres ruského týmu a víte, že celá země vám fandí”. Útočník ruského reprezentačního týmu a klubu národní hokejové ligy “Washington” Alexandr Ovečkin založil společenské hnutí s názvem Putin Team na podporu ruského prezidenta Vladimíra Putina.


“Osobní vyznamenání a ceny, to všechno je skvělé, ale v hokeji, stejně jako v každé jiné záležitosti, je pro vítězství důležitější tým, napsal 32-letý sportovec na své stránce na Instagramu. Pouze tým je schopný otočit hru, udělat nemožné. V poslední době se v západních médiích setkávám s výrazem Putin’s team, tj. Putinův tým. Víte, velice se mi tato definice zalíbila”.

“Osobně jsem připraven být součástí takového týmu, pokračuje hokejista. Nikdy jsem neskrýval svůj vztah k našemu prezidentovi, vždy jsem jej otevřeně podporoval. Jsem si jist, že nás, kteří podporujeme Vladimíra Putina, je mnoho. Tak pojďme se semknout a ukázat všem silné a semknuté Rusko”. “Dnes chci oznámit, že zakládám společenské hnutí pod názvem Putin Team. Jsem hrdý na to, že mohu být součástí takového týmu, podobá se to pocitu, jako když si oblékáte dres ruského týmu a víte, že celá země vám fandí”, dodal Ovečkin.

Pro Novou republiku vybrala a přeložila PhDr. Vladimíra Grulichová