Toto nesmí zapadnout: Kuras před lidmi vážně varoval před islámem. A předčítal z projevu, o kterém se u nás neví

Avatar
Původní autoři

29.1.2018 ParlemantníListy

O Evropě, která je ve smrtelném nebezpečí, diskutovali exposlanec Zdeněk Soukup a spisovatel Benjamin Kuras v kavárně Domu národnostních menšin v Praze. Představili zde i vznikající Platformu evropské civilizace navazující na práci platformy, kterou Soukup založil pro zákonodárce. „Jsem už dvacet let poctivý reportér sebevraždy západní civilizace, kde migrace a islamizace je jenom jedna zbraň, která ale začíná být smrtelná,“ prozradil na úvod Kuras. „Připadám si tady jako na vrchní palubě Titaniku. Všude kolem už se to všechno potápí, a tady se ještě nic neví,“ konstatoval.

Kuras poté vyjmenoval několik závažných bodů, které se dějí v posledních měsících. „Jednak je to takzvaný sociální kontrakt, který podepsal Bohuslav Sobotka ještě těsně před koncem vlády, který mimo jiné vyrovnává podpory migrantů ve všech zemích. To znamená, že budou dostávat v Česku stejné podpory jako v Německu, takže si tu budou žít jako králové,“ upozornil. Druhá je Dublin IV. „Což je přepsání původní dublinské dohody o azylech, podle nichž měli azylanti zůstávat v prvním svobodném státě. Ten bude teď rozdělovat migranty. V podstatě kvótový systém nekončí, nýbrž se přesouvá na Dublin IV; a tam bude vysoká pokuta za nepřijetí každého migranta,“ uvedl. Třetí je dle něj direktiva EU o odzbrojení občanů. „Bohužel nebyla zastavena pokusem Parlamentu udělat z nynějšího stavu ozbrojenosti občanů ústavní zákon. Senát to odmítl. Rozdíl je v tom, že ústavní zákon převažuje nad direktivami EU, zatímco parlamentní zákon ne,“ vysvětlil.

Další věcí, na kterou Kuras upozornil, je cenzura internetu. „O ní se v Evropské komisi i parlamentě bohatě debatuje. Vzorem je cenzura německého internetu, kde internetové firmy musí samy vymazávat, co pokládají za nenávistný či extremistický projev,“ řekl a připomněl vznikající německou velkou koalici. „Kancléřka Merkelová stanovila, že Německo bude přijímat 220 tisíc uprchlíků ročně. Nejedná se tedy jen o uprchlíky, kteří přicházejí přes Středozemní moře, tech bylo jen 168 tisíc loni. To znamená, že je bude přivážet letecky. Prý už to v Německu začalo, nějaké noční lety,“ sdělil. „Pan Schultz naopak tvrdí, že migrace by měla pokračovat bez jakéhokoliv limitu,“ dodal.

Úprk bělochů na venkov

Podle propočtů některých prestižních průzkumných organizací se dle Kurase za nynějšího stavu islamizace Evropy jednotlivé státy dostanou ke 30 procentům podílu muslimů do roku 2050, jmenovitě jde například o Německo, Francii či Švédsko. „Což je za stavu, když nebudou přicházet další; a muslimské rodiny mají čtyři pět dětí,“ upozornil. “Pokud říkáme 30 procent, tak je to myšleno celostátně. To znamená, že ve velkých městech to bude až 70 procent. Dnes má Francie 10 až 12 procent muslimů, Británie 5 až 7, Německo 8 až 9 procent. V některých městech jich ale máte 30, 40, 50 procent a probíhá úprk bělochů na venkov. Itálie propočítala, že do roku 2065 by mohla být Itálie z poloviny migrantská, protože má největší úbytek obyvatelstva. Asi čtvrt milionu ročně navíc lidí umře, než se narodí. Doplňují to těmi 160 až 180 tisíci lidí ročně, kteří přicházejí z Libye. kde se to sice zastavilo, ale zase přicházejí z Tuniska,“ konstatoval.

Ve Francii dle Kurase už začaly útoky na židy i křesťany. „Mluví se o občanské válce, ale nikdo se pořád z naší strany nemá k žádné obraně,“ domníval se. Zopakoval pak několik pikantních výroků evropského komisaře Avramopoulose typu, že odmítat kvóty je nepřijatelné. A že migrace z Afriky a Středního východu přímo souvisí s hodnotami, na kterých je Evropská unie postavena. „Ještě dodal, že Dublin IV se musí rychle implementovat, ani politické rozhodnutí neumožní žádné části EU zůstat homogenní a bez migrace. A masová migrace je nová norma.“ Z Holandska pak, jak informoval Kuras, přišla zpráva, že Mohamed je nejčastější jméno novorozenců.

Kuras následně citoval ze své knihy Poslední naděje civilizace. „Dospěl jsem v ní spolu s panem Orbánem k závěru, že střední Evropa je poslední bašta, která musí Evropu hájit,“ upozornil a jal se předčítat. „Když v červnu 1940 padla Francie, Churchill řekl v parlamentu: „Jsme sami. Nevím jak vy, ale já se z toho cítím bujaře.“ Když pak Mussolini nabízel Británii domluvit s Hitlerem separátní mír, většina britských politiků pomýšlela na jeho přijetí. S vědomím, že Hitler žádné dohody nedodržuje, svolal Churchill schůzku vlády a půlhodinovou řečí přiměl ministry k pokračování války. Projev zakončil větou: „Mají-li dějiny tohoto slavného ostrova skončit, ať je to teprve tehdy, až se my všichni budeme topit ve vlastní krvi.“ Získat za to od tehdejší vlády bouřlivý potlesk, ale také povolení slíbit národu dřinu, krev, pot a slzy ke konečnému vítězství, „které musíme získat, aby civilizace mohla přežít“.

Je zakázáno říkat…

„Budeme žít v otroctví, nebo ve svobodě? ptal se Orbán ve fantastickém churchillovském projevu v březnu 2016, který nebyl vůbec v českém tisku zveřejněn,“ připomněl Kuras a část z něho přečetl. „Dnešní doba je křehká, slabá a chorá jako květina užíraná skrytým červem. Svoboda začíná vyslovením pravdy. Je zakázáno říkat, že ti, kdo přicházejí, nejsou uprchlíci, a že Evropa je migrací ohrožena. Je zakázáno říkat, že desítky milionů směřují k nám. Je zakázáno říkat, že imigrace do našich zemí přináší zločinnost a teror. Je zakázáno upozorňovat, že ty masy přicházející z jiných civilizací ohrožují náš způsob života, naši kulturu, naše zvyky, naše křesťanské tradice. Je zakázáno připomínat, že ti, kdo sem přišli dřív, si tu už vybudovali svůj vlastní oddělený svět s vlastními zákony, který štěpí tisíciletou strukturu Evropy. Je zakázáno upozorňovat, že to není nezamýšlený řetěz náhod, nýbrž předem plánovaná a sehraná operace v masách lidí namířená k nám,“ četl Kuras Orbánův projev, který označil za churchillovský.

„Je zakázáno říkat, že v Bruselu se spřádají plány přesunout sem cizince co možná nejrychleji a usadit je mezi nás. Je zakázáno upozorňovat, že účelem usazování cizinců zde je přetvořit náboženskou a kulturní krajinu Evropy a přeinženýrovat její technické základy a tím odstranit poslední bariéru internacionalismu – národní státy. Je zakázáno říkat, že Brusel … … ….

(celý text najdete zde)