Bílé přilby opět zasahují: Divadlo pro idioty

Avatar
Původní autoři

Jaroslav Štefec
11. 4. 2018   (z facebooku)
Neokonzervativní síly na Západě se definitivně zbláznily a tlačí nás do války. A jako obvykle, p.t. obecenstvu perou do hlav malé děti. Abychom, jati lítostí nad nebohými drobečky, radostně souhlasili ve stylu vize šílené Langšádlové se spořádaným odpařením v jaderné apokalypse ve jménu pravdy, lásky, svobody, demokracie a, jak jinak, evropských hodnot.

Obrázek je s proklikem

Jaroslav Štefec

Co je fascinující na přiloženém videu (které “bílé přilby”, organizace založená, vycvičená a financovaná CIA, předkládají jako (jediný) důkaz “chemického útoku provedeného “krvavým Assadem”), je neskutečně idiotská “odmořovací akce”, při níž jsou viditelně naprosto zdravé děti, bez jakýchkoliv známek začervenání očí, dávení po poleptání sliznic atd., atd. demonstrativně oplachovány vodou z hadic, a jsou jim prováděny jakési sprejové inhalace a přikládáno na obličeje něco, co zřejmě mají být kyslíkové inhalátory

Proč některé děti brečí je zcela zřejmé, když si všimnete chování těch hňupů, což mají být zřejmě ti “vyškolení záchranáři v bílých helmách”, kteří cpou špinavé paznehty děckám do naprosto normálních, nezačervenalých a neoteklých očí a imitují jakousi jejich “prohlídku”, asi aby zdůraznili svou profesionalitu. Přitom jediné, čeho byste podobným “odmořováním” naprosto spolehlivě dosáhli zejména u dětí s jemnou pokožkou, je navázání chlóru na vodu, její vsáknutí do oblečení, a následné rozsáhlé lehčí či těžší poleptání celého povrchu těla pod oděvem.

Kdo má aspoň minimální ponětí o účincích byť jen malých koncentrací chlóru ve vzduchu (byl prezentován útok chlórem, což už je samo o sobě totální kravina) a způsobu, jakým se chlór odstraňuje ze zasažených povrchů, musí vidět, že to je jen jedno velké divadlo, vylhaná šaškárna, která má ale “pro blbečky”, za které jsme jako občané považováni, zdůvodnit cosi, co je hazardem se samotnou existencí naší civilizace.

Tohle definitivně nedopadne dobře z jednoho zásadního důvodu: Rusko už nemá kam ustoupit. A my jsme bohužel hned v první řadě. A ještě detail – nenechte se odradit titulkem, že video bsahuje drastické záběry. Žádné tam nejsou. Tedy kromě záběrů na kretény z hereckého komparsu, snažící se vypadat jako “záchranáři”. Tak to je fakt drsné.

http://www.dailymail.co.uk/news/article-5598071/Tony-Blair-backs-military-action-Syria-suggests-Theresa-strikes-without-vote.html


Marek Obrtel – komentář

Ahoj Jardo.
Zdravím Tě a děkuji za přiléhavý komentář.
Mluví mi z duše a sám jsem měl v plánu něco podobného prezentovat, protože mne podobné akce, čím dál častější, už opravdu nadzvedávají ze židle, jak neomaleně, tupě a bez jakýchkoliv “skrupulí” nám autoři a režiséři podobných divadel “valí klíny do hlavy” věříce, že jim na to snad “skočíme” a všemu uvěříme…
Musím však říci, že se, bohužel, tito organizátoři války příliš nemýlí, spoléhají-li na hloupost a zmanipulovanost většiny příjemců těchto vylhaných zpráv…
Sám se dostávám dost často do různých slovních konfrontací ohledně událostí typu Skripala, různých “útoků” Tebou popsaného typu či již skoro zapomenutého letu MH-17 atd. atd., a nestačím se divit, s jakou vehemencí až agresivitou a neochotou přijmout jakýkoliv pádný protiargument (sami zcela bez jakýchkoliv podpůrných argumentů a stanovisek…) jsou zastávány právě ony “mainstreamové” postoje, šířené za účelem davové manipulace s možností rychlé “odvety”… Zejména, týká-li se kritizované “provinění” Ruska, Sýrie, Novorossije apod.
Naslouchači těchto zaručených zpráv a vysvětlení nejsou nejen schopni vnímat věci v kontextu, dovozovat nepravdivost sdělení z uveřejněných materiálů, ale (a to je mnohem horší), nejsou schopni ani zpětně vyhodnotit a uvědomit si, že v drtivé většině případů (ne-li skoro ve všech) nebylo různými vyšetřováními, posudky, analýzami a kdečím dalším prokázáno vůbec nic, ba co víc, předložené důkazy jedné strany (té nařčené) uvedené mechanismy zcela vylučují, zatímco “ona křičící strana” žádné nedodá, případně nařčené straně neumožní jakýkoliv podíl na vyšetřování a získávání důkazů…..
To je na tom všem nejhorší a to mne děsí a sem tam naplňuje jakýmsi pesimismem….
Nepomůže ani to, že já sám, jakož i převážná většina kdysi sloužících vojáků (zcela jistě chemiků a zdravotníků) mohu prezentovat vlastní zkušenosti s účinky dráždivých a nervově-paralytických BCHL, nabytými v průběhu výcviku v OPZHN…. Zasažení látkou řady “VX” nelze přežít v řádech desítek minut, natož hodiny….. Zasažení sarinem (není látka řady VX – je slabší) na kůži přežívá krysa v řádu několika minut, na sliznice pak cca do jedné minuty a obojí není pěkný pohled, to mi věřte….
A tak dále…
To, co v současné době sledujeme, má jednoznačně charakter PsyOps (Psychological Operations) a to je obvykle předstupeň otevřených válečných operací….

S pozdravem,

Marek Obrtel