Donald Trump is toast.*) Budeme my také doslova ‚toasted‘ v atomové válce?

Avatar
Původní autoři

Michal Brand
11. 4. 2018

Když Donald Trump vyhodil generála Flynna z pozice svého poradce, bral jsem to jako chybu na cestě změny, chybu na cestě k vysušení „washingtonské bažiny“, jak to dříve sám Trump formuloval.
Nechával jsem si k úvaze ještě alternativu, že se z jeho strany jedná o taktický ústupek, po kterém bude následovat tvrdý tah na branku – ke změnám, jejichž nutnost si kdysi dávno Donald sám uvědomoval
*) Slovník: „toast“ – ve slangu„zničen, mrtvý, ukončen, hotov“. Toasted – upečený.

Ke změnám, které Donald sám slíbil a které požadovali američtí voliči tak silně, že ani mediální nenávistná kampaň, ani falšování volebních výsledků táborem Hillary (prokázaní nelegální imigranti masově hlasující ve volbách, výzva bývalého amerického prezidenta Obamy, aby ilegální migranti hlasovali v amerických volbách, čímž se Obama dopustil vlastizrady, high treason, protože tím vyzýval k hrubému porušování Ústavy USA, té Ústavy, kterou byl jako prezident dodržovat, bránit a chránit a ne vyzývat k jejímu masovému porušování atd.).
Pak ale následoval nikoli tah na branku k vysušení washingtonské bažiny a k prosazení potřebných změn, ale Trumpovo rozhodnutí odpálit na Sýrii 70 raket Tomahawk jako „odveta“ proti legitimní a demokraticky zvolené syrské vládě. 
„Odveta“ za útok chemickými zbraněmi, který byl ve skutečnosti buď zcela zinscenován (záchranáři pobíhající na místě údajného útoku sarinem v sandálech naboso, v kraťasech, bez rukavic – tomu může věřit jedině autor scénáře „Skripal otrávený pohankou Novičok“). Nebo byl tento útok chemickými zbraněmi přímo spáchán americkými spojenci z AlKajdy a/nebo americkými spojenci z Islámského státu (zřejmě chlórem, který spojenci NATO z AlKajdy rádi používají). 
Takový scénář měly ostatně všechny „chemické útoky v Sýrii“: Syrská armáda úspěšně zatlačuje islámské teroristy podporované zeměmi „demokratického“ „Západu“, osvobozuje města a vesnice – a pak dojde k chemickému útoku, ALKajda a Islámský stát hned volají po pomoci letectva NATO a Západ je přímo nadržený začít bombardováním pomáhat svým teroristickým spojencům.
Tehdy jsem přestal věřit, že Donald Trump je pozitivní změna. Pochopil jsem, že ho „deep state“, nomenklaturní aparátčíci dostali. V e-mailové diskusi s jedním známým jsem tehdy napsal:
„Je hotovo. Trump is toast. Konec. Dostali ho. Nepochopil to, co sám řekl – že nepřítel, proti kterému bojuje, se nebude štítit ničeho. A že tedy on sám musí být proti tomuto nepříteli, proti washingtonské bažině, být připraven také bojovat i těmi nejtvrdšími prostředky. Pokouší se o kompromis se zlou mocí, se kterou žádný kompromis není možný. Už je hotov. Teď ho nechají dělat další a další ústupky, aniž by za ně cokoli získal. Pak ho nechají udělat nějaké ultra svinstvo, třeba rozpoutat jadernou válku v Koreji, případně v Evropě. Pak ho vyhodí, impeachnou, protože ho stejně nikdy nepřijmou mezi sebe, ať udělá cokoli.  Následně mu ještě pochčijí hlavu a prohlásí ‚vidíte, co je to za hajzla? to máte z toho, že jste volili někoho jiného, než jsme vám doporučili!‘ Donald Trump skončil, jen to ještě neví.“
Video, kde Donald Trump zcela přesně identifikuje deep state a o jakého nepřítele svobody a demokracie se jedná je ZDE.
Ale už ho dostali. Po vyhrožování Severní Koreji, po vyhrožování Íránu, vypovězení ruských diplomatů pod trapně průhlednou vylhanou záminkou Skripal a po všech dalších předchozích krocích, které nebyly žádnou změnou ale tupým pokračováním zločinné a vpravdě smrtelně nebezpečné politiky Trumpových předchůdců, po všem, co mělo být varováním, nyní vyhrožuje zahájením konfliktu s Ruskem. Záminkou je tentokrát další „útok chemickými zbraněmi v Sýrii“. Syrská armáda se dohodla s teroristy v Dumá, že „demokratická opozice islámských teroristů a vrahů“ opustí město, a postupně začala osvobozovat město. Bílé přilby, propagandistická odnož AlKajdy, hned následně přináší obvinění, že syrská armáda zaútočila chemickými zbraněmi na město, které právě téměř celé osvobodila. Nebudu to ani rozebírat. Hloupost, naprostá stupidita tohoto obvinění je tak očividná, že tomuto poslednímu šlágru pro-válečné propagandy NATO už nemůže věřit nikdo, kdo má IQ vyšší než dnešní datum. (Je jedenáctého, to není mnoho.)
Islámští teroristé tentokrát pro jistotu ani nezveřejnili, o jakou údajnou chemickou bojovou otravnou látku se mělo jednat. Ale videa opět ukazují, nebohé islámské teroristy jak bez rukavic, bez masek, bez ochranných obleků odnáší „oběti útoku chemickými zbraněmi“ z místa zásahu. Fakt – tomuhle nemůže věřit už nikdo, kdo má IQ vyšší než 1 bod. I jedenáct je zbytečně vysoká laťka.
Podle sdělení Červeného půlměsíce, žádné oběti žádné chemické otravy nebyly v Dumá nalezeny. Syrské ministerstvo zahraničí pozvalo mezinárodní experty k prověření situace na místě. Rusko poslalo na místo svoje protichemické specialisty – a ti nenašli žádné stopy po žádné bojové otravné látce kdekoli v údajném místě údajného útoku. (A to nemohli lhát, protože taková lež by se snadno provalila.) USA navrhly v Radě bezpečnosti OSN rezoluci, která by odsoudila Sýrii (a minimálně nepřímo Rusko) za údajný útok údajnou chemickou zbraní. Každý, i Rusko, už ví, že je to jen záminka, alibi pro ihned následující bombardování a útok na další suverénní zemi ze strany „koalice ke všemu ochotných“ zemí NATO. Proto Rusko vetovalo tuto rezoluci / poukaz na válku USA proti další zemi.
Rusko navrhlo rezoluci, podle které by mezinárodní specialisté odjeli na místo údajného útoku údajnou chemickou zbraní a na místě zjistili fakta. USA ale nemá čas. Rezoluce byla USA a jejími vazaly zamítnuta. Na vyšetřování není čas. Bombardéry už tankují, nakládají bomby a rakety. Další humanitární genocida je na spadnutí. Trump, nebo spíše deep state, který už Trumpa plně kontroluje, chce útok do 3 dnů, vyšetřovat něco, na to nemá čas. Ani on, ani jeho válečný kabinet s poradcem pro národní „bezpečnost“ Johnem Boltonem, ultra fanatickým neo-conem a zastáncem jediné politiky – politiky „bombardovat, bombardovat, bombardovat“.
Francie zvažuje. Austrálie je připravena vyvraždit další desetitisíce a statisíce nevinných lidí v další zemi. Irák, Libye nestačily. 
Rusko ale už nemá kam ustupovat. A tentokrát jasně varovalo – útok na Sýrii dostane odpověď, Rusko je připraveno sestřelovat nejen rakety ale i k odvetnému útoku na místo odpalu raket. To znamená – ať už to budou americké lodě ve Středozemním moři, v Perském zálivu, letadla aliance „ke všemu ochotných“.
Pokud to mocenské elity USA a zemí NATO odstartují, Rusko si už nenechá nic líbit. Už nemůže. Už nemá kam ustoupit. Po odvetě přijde odveta, pak další „odveta“ NATO, další a další … a pak jaderné zbraně. 
Jak už pře časem uvedli američtí stratégové – místem příští velké války bude Evropa, jednotná, spolupracující Evropa je pro USA tím největším rizikem, tou největší hrozbou. Lecos z geopolitiky USA už začíná být pochopitelnější, ne?
Ostatně, jako vždy – USA konflikt rozpoutají, podporují nejlépe obě strany a pak, když už je hotovo a vítěz je znám, se USA honem přidají, aby získaly svůj díl. Tentokrát zřejmě USA počítají s jadernou válkou v Evropě, která se jich nedotkne. Jak věří. Koneckonců, USA jsou bezpochyby připravené zatáhnout „raketový deštník“ po svém prvním útoku jadernými zbraněmi na Rusko. V čem ten deštník spočívá? V sérii nadzemních jaderných výbuchů (v Evropě na ose Finsko-Polsko-Česká republika-Maďarsko-Srbsko-Řecko), které zionizují vzduch. A přes takto zionizovaný vzduch neproletí žádná raketa. Nic, co má v sobě elektroniku. Jako když strčíte mobil do mikrovlnky na deset minut (nezkoušejte to). Takže mocenské elity USA zřejmě věří, že na ně rakety odvetného úderu ze strany v jaderné válce nedoletí. Vám to ale může být jedno, jestli to bude nebo nebude fungovat. Protože Vás spolehlivě zabijí jaderné výbuchy z „raketového deštníku“. „Obranného“, jak jinak, že?
Třetí světová válka, jaderná válka je na spadnutí.

Poslední válka v existenci lidstva je hned za rohem.

Jaderný holokaust pod vylhanými záminkami.
Už jsem to jednou napsal, ale je to nyní ještě aktuálnější:
Vy se neděsíte, že každý okamžik, může být poslední, kdy ještě vidíte svoje děti nebo vnoučata naživu a zdravé? 
Vy se neděsíte, že pod vylhanou záminkou chystají některé „naše“ západní mocenské kruhy zločin, pro který – i přes prožité hrůzy druhé světové války a holokaustu – lidský jazyk nemá ani jméno?
Napište svému poslanci, napište svému senátorovi, napište vládě, napište ministrům, napište svým europoslancům, napište ministryni obrany, napište ministrovi zahraničí, napište panu Babišovi, předsedovi vlády v demisi, napište svému prezidentovi
Kontaktujte politické strany – ANO, ODS, KDU-ČSL, SPD, Piráty, ČSSD, KSČM i neparlamentní strany.
Nenechme se zatáhnout jako ovce do války, kde my a naše děti budeme „vedlejší ztráta“, nenechme pasivně dojít situaci do jaderné války z vyfabrikovaných a podvodných záminek prolhaných mocenských elit.
Nebo se každý den ráno rozlučte se svými dětmi, jako kdybyste je viděli naposled.
Protože některý, nepříliš vzdálený den to naposledy opravdu bude.
Donald Trump nám na rozloučení zřejmě dává poslední dva dny.