Milí presstituti z mediální žumpy Syndikátu novinářů ČR! Komentář Štěpána Chába

Avatar
Původní autoři

Pixabay
10. 4. 2018     KrajskéListy
Syndikát novinářů ČR se pomalu změnil na další udavačskou úderku, která má utišit ta stáda hlupáků rozjívených ze svobody slova, kterou zatím mají. Syndikát ústy Marka Zouzalíka, tohoto času předsedy územního sdružení pro Prahu a Středočeský kraj Syndikátu novinářů ČR a presstituta v Bakalově mediální žumpě, oznámil v pořadu Newsroom České televize, že si došlápne na svobodu slova. Prostě došlápne. Budou padat trestní oznámení. Syndikát jeho ústy tak prohlásil, že si přeje, aby byli lidé umlčeni.


A jak tak zjišťuji, tak Miloš Zeman měl zase pravdu. Česká televize ve spolupráci s Bakalovým presstitutem Zouzalíkem předstírají upřímné obavy o demokracii v republice. Jako řešení vidí v tom, v čem se shlédly všechny nesvobodné režimy. Tedy v upírání možnosti se vynadávat. Za bolševika se nesmělo zařvat, že je Husák vůl. Teď se nesmí zařvat, že Zouzalík je presstitut. A na just je, presstitut jak vyšitý a korunovaný, pokud se propůjčil k něčemu takovému. Ale čemu se divit v sektě Bakalovy mediální žumpy, že.

Syndikát jako záruka

„Aktivně se angažuje za svobodu shromažďovat, analyzovat a šířit informace prostřednictvím tištěných a elektronických médií, svobodu vyjadřovat názor včetně svobody kritizovat, oponovat vládám a politickým a ekonomickým strukturám, veřejným nebo soukromým,“ píše se na webu Syndikátu. Na tak silná slova si jeden musí říct – konečně někdo, kdo se postará o to, aby se mohlo křičet o Zouzalíkovi, že je presstitut. A ono nic, slova jsou jen slova, činy jsou činy. A Syndikát slova popírá a přechází v činy. A ty jdou zcela mimo prohlášení samotného Syndikátu. Válka je mír, svoboda je otroctví, nevědomost je síla, že jo, presstituti ze Syndikátu. A presstituty z mediálních žump nedefinují slova, ale právě činy.

Je označení Marka Zouzalíka presstitutem urážka? Nemyslím si to. Podle slov Syndikátu se jedná o analýzu stavu a faktickou kritiku. To vše bez dlouhých slovních průjmů shrnuto do jednoho výstižného slova presstitut. A hlavně, je to vyjádření osobního přesvědčení a postoje. Proti tomu šly represivně všechny nesvobodné režimy. Bakalova sekta se očividně snaží nastolit právě takový režim. Nebo se mu po takovém režimu stýská?

– – –