Novičok volně v prodeji!

Avatar
Původní autoři

24. 4. 2018, P. Ďoubalík, zdroje zde 20.4.2018 a zde 24.4.2018

Novičok se prokazatelně vyrábí v Rusku. Přinášíme důkazy. Výrobce doporučuje Britům, aby ho na sobě otestovali!

překlad k níže uvedenému videu: Ďouba NR
Ruský farmář ukázal slunečnicový olej, inspirovaný Novičkem (Novičokem). Nazval tak kuchyňský olej po událostech kolem Skripalových.
Udělat takovou etiketu mě napadlo, abych zlepšil náladu svým přátelům. Právě v ten čas jsem udělal tu etiketu. Velmi se mi nelíbí, když na můj stát házejí špínu, a vůbec, vždyť oni sami už nevěří, že u nás máme ten Novičok a že jsme někoho otrávili. Aby mohli vše dotáhnout do totální absurdity, bude se jim můj olej hodit. Teď mohou konečně říct “Našli jsme ten Novičok” a dokonce ho mohou ochutnat. A co je hlavní: on jim bude ku prospěchu, můj olej je velmi zdravý, podívejte – třídění, tady připravujeme osivo, náš výborný nikolský olej, který se teď jmenuje Novičok.

 Tomu se říká “reklamní tah”! Gratulujeme!

výrobce kuchyňského oleje Novičok Alexej Jakušev

Rozšiřující učivo:
Zde text z dnešního Sputniku (součástí článku je video, odkaz níže)
https://cz.sputniknews.com/videoklub/201804247215901-novicok-olej-agent/
Organický agent: Slunečnicový olej Novičok jde do prodeje v ruských obchodech
Inspirovaný a rozzuřený nedávným diplomatickým konfliktem mezi Ruskem a Británií ruský farmář představil olej Novičok. Limitovaná edice měla být dárkem pro jeho přátele, ale muž chce, aby ho okusili i Britové. Olej, jak tvrdí, je zcela organický.

Nový speciální slunečnicový olej Novičok představil na zemědělském veletrhu farmář z Uljanovské oblasti a záhy se v Rusku stal internetovým hitem. Alexej Jakušev tvrdí, že jeho nová značka měla být pouze vtipem, aby pobavil lidi.

Novičok má být název ruské nervové látky, kterou byl v březnu, jak tvrdí Británie, otráven bývalý ruský špión Skripal.

Farmář tvrdí, že limitovaná edice Novička byla inspirována nedávným politickým skandálem a byla určena jeho přátelům. Původně neměl v plánu olej prodávat na trhu, ale Alexejovi prý vůbec nebude vadit, pokud Britové ochutnají jeho opravdu podomácky vyrobený Novičok. Je přesvědčen, že ocení jeho organický produkt.

„Západní politika se zcela zbláznila. Pokud chtějí vidět Novičok, tak ať se podívají! Ať si zkusí Novičok! Náš produkt je nejvyšší jakosti a vyrobený bez chemie a konzervantů,” vychvaloval svůj produkt v rozhovoru pro rozhlasovou stanici Govorit Moskva.

V březnu bývalý ruský agent Sergej Skripal a jeho dcera Julia byli nalezeni v bezvědomí na lavičce v obchodním centru v britském městě Salisbury.

Londýn obvinil Moskvu z organizace útoku. Rusko obvinění popřelo a poukázalo, že Londýn neposkytl žádné důkazy.

video Sputniku na youtube:
https://youtu.be/fIbpVjrnGo4

Podobné záložní video:
https://www.youtube.com/watch?v=eAem16rY1ps