Bílé přilby nedostanou ani druhého Oscara ani americké dolary

Avatar
Původní autoři

Václav Umlauf

5.5.2018 E-republika

Poslední výkon Bílých přileb v Dúmě už nebyl na Oskara. Borci se nechali chytit při fejku za školácké chyby. Trump toto amatérské divadlo už platit nechce. Dalšího Oscara asi budou platit EU-poplatníci, tedy já a vy.Začněme od konce, tedy citací americké TV zde. Prezident Trump na konci března zmrazil finanční prostředky ve výši 200 milionů amerických dolarů na tzv. “program obnovy Sýrie”. V tomto programu se možná financovaly i užitečné věci (zneškodnění min, obnova elektřiny, obnova škol, vodovodů atd.) Ale hlavní dotace šly na Bílé přilby, které dostaly Oscara za skvěle provedené filmování vlastních humanitárních akcí. Jejich poslední výkon v Dúmě už opravdu nebyl na Oskara. Borci se nechali chytit při fejku za školácké chyby. Podívejme se na jejich zlaté časy v Aleppu, kdy filmovačka běžela jako na drátkách pod vedením západních střihačů a kameramanů.

Jenže ta nešťastná Dúma… To už se dělal fejkový plynový útok s narychlo sehnanými dětmi v nemocnici. A celá práce byla ztížena divokým útěkem teroristů z jejich obranných pozic, které prolomil útok Hasanových Tygrů z SAA a přesné bombardování Rusů. Tyto drobné nedostatky ve scénáři a v provedení spojenci jako obvykle přikryli pomocí presstitutů. Dnes vypadají v nezávislém tisku našeho typu jako úplní idioti, ale za peníze jsou ti i oni splachovací a omyvatelní stejně jako Bílé přilby. Trump nerad vypadá jako idiot a v Sýrii oficiálně nechce mít okupační US-armádu. Ale americké základny a britské a francouzské speciální jednotky se zde množí jako houby po dešti. Počet nelegálních jednotek Západu a Turecka roste v Sýrii v nepřímé úměře k počtu teroristů zlikvidovaných oficiální aliancí Ruska, Íránu, Iráku Hizballáhu a Sýrie. Trump toto amatérské divadlo už platit nechce. Dalšího Oscara asi budou platit EU-poplatníci, tedy já a vy.

Začátkem letošního roku v Bruselu na dárcovské konferenci pro Sýrii německý ministr zahraničí Maas slíbil více než 1,1 miliardy dolarů na pomoc lidem v nouzi v Sýrii. A Bílé přilby a jiné pro-teroristické organizace začínají mít opravdu nouzi: stále menší území (dobyto SAA), stále menší počet velitelů (zastřeleni mezi sebou a tajnými službami SAA), stále menší platy teroristů (Saudská Arábie má na krku ještě válku v Jemenu, Katar vyskočil z kola ven, USA už platí jen za poctivě odvedou destabilizační práci hlavně Kurdy), stále menší uznání boje za demokracii. No a teď se zastavil hlavní penězovod asi 100 mil. dolarů této zajímavé herecké skupině. Podívejte se na video, jak vznikly Bílé přilby a kdo je financuje.

Tak to shrňme. Je to klasická psy-ops k matení veřejnosti založená a financovaná západními vládami a zpravodajskými službami. Na objednávku se vyrobí plynové útoky, jejich natáčení a střih zajistí západní organizace. Viz náš předešlý článek (Poražený Západ v Sýrii předvedl závěrečné dětinské divadlo s Tomahavky). A nyní se podívejme na frontmana Pink Floyd, který se nenechal oblbnout a nenastoupil do kulturní fronty válečných štváčů.

A jak vidíte, občanský aktivita Roger Waters klidně dá interview ruské RT News. Každý angažovaný umělec má rád, když jej poslouchá miliarda posluchačů v důležité věci. První část rozhovoru se týká bojkotu Izraele kvůli nedávným masakrům v Gaze, kde teď vrcholí protesty. Dost nechutný byl záběr zveřejněný nezávislými médii na izraelské vojenské ostřelovače. Ti zastřelili bezbranného mladíka a nadšeně jásali nad perfektním zásahem.

* a ** – Google se tváří, že uvedená videa na YouTube nejsou. Ale stačí rozkliknout odkaz a video hraje.

Hodnota článku (rešerše, napsání, korektura, anotace, ilustrace, redakční práce) je ohodnocena částkou: 400 Kč. Pokud chcete na provoz webu přispět, klikněte zde, nebo na baner v úvodní stránce. Děkujeme!

Související články: