Momentáře o pravdomluvnosti

Avatar
Původní autoři

Onlooker 

5. 5.2018   Outsidermedia

Přečteno: Drábová: Naše inspekce ve vojenském ústavu novičok neobjevila.
Myslíme si: No když tam byli až po ukončení testu a zničení vzorků,není divu.
Přečteno: Jedna služba tvrdí to a další ono, je překvapen Babiš informacemi zpravodajců o  novičoku.
Myslíme si: Přece víme, že každou fake news je potřeba popřít. Ale ani Babiš už je od sebe nedovede rozeznat. Druhá možnost je, že BIS podávala omylem zprávu o artyčoku.Přečteno: Žádný český novičok v Británii použít nemohli, Skripala otrávila jiná látka, brání se Drábová.
Myslíme si: Tak když inspekce nic neobjevila, tak proč prohlašovat, že český neexistující novičok nebyl použit (vlastně by to s neexistujícícm ani nešlo).

Přečteno: Zeman potvrdil, že kauza Skripal je provokací. Vyvrátil lži Londýna o novičoku, tvrdí Kreml.
Myslíme si: V Kremlu se taky neumějí vyjádřit. Londýn pouze říkal, že nikdo jiný než Rusko novičok neumí vyrobit. Zeman nic nevyvrátil, ale způsobil, že lidé začali přemýšlet (a to je neodpustitelné).
Přečteno: Zeman zradil svoji vlast, jedná v zájmu Ruska, je pátou kolonou Moskvy v Praze.
Myslíme si: Zemane, Zemane, říkat pravdu bylo chybou už v době Husa. Ještě, že se teď už neupaluje, jen nálepkuje.
Přečteno: Mikrogramy novičoku se v Česku testují, nejde o výrobu, tvrdí armáda.
Myslíme si: Už se hlásíme do Říma o nový zázrak – ty mikrogramy se u nás nevyrobily, ale spadly z nebe. No a už je v tisku citován další lhář: šéf toho vojenského ústavu přiznal výrobu několika gramů.
Stanův komentář: Miroslav Kalousek se snaží svolat mimořádné jednání PS kvůli skandálním výrokům prezidenta Zemana. Od řadového poslance marginální politické strany očekávám návrh na impeachment a následné upálení prezidenta za velezradu provedenou vyslovením pravdivého tvrzení zpochybňujícího morální integritu vysokých politických představitelů spojenecké země.