Dublin IV aneb Co vidíme jen zakrývá, co vidět nemáme

Avatar
Původní autoři

Marie Trojanová

17.6.2018 CzechFreePress

Co vidíme jen zakrývá, co vidět nemáme
Tak jsem viděla tu hradní “zahradní slavnost” , prý na zesměšnění novinářů, neuvěřila jsem tomu.
Nějak se mi to nechce zdát jako nejdůležitější smysl a záměr celé této akce. Protože ony prezidentem zmiňované nelze zesměšnit již nijak více.


Co když celá ta akce pálení trenek byla spíše jen kouřovou clonou k jiné akci a měla spíše odvést pozornost občanů do konce června a to právě nasměrováním médií pryč od akce jiné. Tedy pryč od EU a od jednání v EU o uprchlících……….

CO to tedy ten ministr Metnar, nesmiřitelný bojovník ANO proti mrtvým automatickým přerozdělovacím kvótám, odhlasoval v tom Lucembursku toho 5.6/2018 tím, že nebyl proti Dublinu IV!?
Ono se to dalo jednoznačně čekat už po té Márákéšské deklaraci a jeho podpisu na ní.

Takže kvóty nebudou, to prodá ANO občanům jako vítězství boje proti imigraci, ale že bude předána kompetence mimo ČR, mimo vliv občanů ČR o tom, kdo bude moci žít v ČR, včetně imigrantů, to už ANO nevadí.

Jasně alespoň pak budou moci říkat, to ne my, to EU to ONI! A tom tom je DUBLIN IV. A nebo si fakt snad někdo v ANO myslí, že bude brán ohled na názor občanů ČR či jejich, tak hloupí politici nejsou!

Kopíruji z odkazu níže:

Proti Dublinu IV totiž hlasovalo 7 evropských zemí, ale Česká republika mezi nimi nebyla. Proti dalšímu projednáváni Dublinu IV v současné šílené myšlenkové podobě se postavilo jen 7 zemí, a pro jistotu si je zopakujme, abychom se ujistili, že nás nešálí zrak a opravdu mezi nimi chybí Česká republika:

Slovensko
Maďarsko
Slovinsko
Itálie
Španělsko
Rakousko
Rumunsko

Zdroj.

Kdo by ještě stále neměl tušení, tady je něco málo k pochopení, a co na to náš parlament, co prezident a co politické strany, co voliči ANO, instituce, elity a jiní páni vzdělanci, kde je veřejná diskuse, co ochránci naší státnosti …………..mlčí, mlčí a pálí trenky, a tím nasměrují média k mlácení prázdné slámy…

http://www.nastvanematky.cz/kdyz-obcan-vysvetluje-poslanci-o-co-jde-v-dublinu-iv-istanbulske-umluve