Ukrajinská armáda organizuje pro boháče na Donbasu lidská safari (VIDEO)

Z bojů na Donbasu

– rp –
23.6.2018 AgoravoxPrvníZprávy
Daniil Bezsonov, šéf armádní tiskové služby Doněcké lidové republiky 17.června na pravidelné tiskovce oznámil, že ukrajinská armáda organizuje pro boháče na Donbasu lidská safari. 
Informace se zdá být neuvěřitelná, že se lidé mohou takových hrůz dopouštět.

Nemělo by se však zapomínat, že lidská bytost, pokud je schopna toho nejlepšího, tak je schopná i toho nejhoršího, zvláště v době války. Podle informací shromážděných zpravodajskými službami DLR jsou taková safari organizována 30. brigádou poblíž Marjinky (27 kilometrů jihozápadně od Doněcka) a 93.brigádou umístěnou naproti městu Dokučajevsk (38 km jižně od Doněcka).

Po zaplacení hotovosti v tvrdé měně mohou cizinci jít na frontu a vystřelit si na civilisty na Donbasu! Začátkem června čtyři takoví zájemci ze západní Evropy přistáli v Marjince a zaplatili poplatek za zastřelení civilistů z DLR.

Peníze nejen pomohou jednotkám, které organizují tato “safari”, ale i velitelům jejich brigády a zástupcům velitele! Organizátoři musí samozřejmě také pár svědků „podmazat“, aby mlčeli o těchto hrůzách. …

Zdá se, že právě změna formátu operace v Donbasu (30.dubna 2018 Petro Porošenko ukončil na Donbasu protiteroristickou operaci a odstartoval vojenskou operaci pod společným vedením ukrajinských ozbrojených sil) umožnila rozvoj tohoto “turistického průmyslu”.

Účastnící safari mají k dispozici mimo jiné sniper pušky německé výroby, které ukrajinská armáda nepoužívá. Informaci potvrdil srbský sniper Dejan Berič, přezdívaný “Deki”, o dva dny později.

V tomto videu Deki (který slouží v armádě DNR) potvrzuje neuvěřitelné, že to viděl sám v roce 2014.

“Odstřelování civilistů snipery bylo poprvé zazanamenáno v roce 2014, v oblasti Skotovataja a Pantělejmonovka. Tam, podle bojovníků a civilistů brigády Vostok, ukrajinští odstřelovači stříleli s puškami na dlouhé vzdálenosti. Podíval jsem se na jejich pozice a uvědomil si, že nemohu proti nim nic dělat. Musel jsem do zad nepřítele a počkat na odstřelovače při jejich návratu. Viděl jsem dva lidi s neobvyklým maskováním. Pak se podle dokladů ukázalo, že jsou to dva bohatí Finové, kteří nepotřebovali bojovat za peníze. Platili tady za “lov”, ” řekl Dejan Berič.

Podle Dekiho během posledních 20 dnů dorazilo celkem do Donbasu osm skupin o dvou lidech (sniper a pozorovatel) z Německa, aby se tomuto “lovu” věnovali. Dejan Berič potvrdil informaci Danina Bezsonova o tom, že mají velmi dobré zbraně Mauser ráže 7,92 mm, které ukrajinská armáda nepoužívá.

Mausser SR93, ráže 7,92 NATO, používaná k lovu lidí na východě Ukrajiny

Zdůraznil také, že v únoru to byla skupina “lovců” Američanů a Němců, kteří přistáli proti Horlivce a tam zemřeli. Aby se zakryla akce „živitelů“ ukrajinských vojáků, tak ukrajinští vojáci bombardovali pozice armády DLR po dobu 2 hodin 30 minut.

V každé normální zemi by každý, kdo by s takovou hrůzou obchodoval, mohl být za podněcování ke genocidě rychle odsouzen, ale nikoliv na Ukrajině, je to opravdu „úžasná“ země.