Za socialismu byla práce, méně kriminality, lepší jídlo, lepší školství a lidé se měli rádi, řekli občané. A je zle

1.8. 2018   Rukojmí

Protikorupční aktivista a středoškolský učitel Juraj Smatana, o němž se hovoří také jako o samozvaném odborníkovi na konspirace, se na svém facebookovém profilu vyjádřil k průzkumu ohledně míry souhlasu s tvrzeními o socialismu.
„Tyto výsledky průzkumu veřejného mínění jsou totálním masakrem a reálným bezpečnostním rizikem státu,“ poznamenal k výsledkům Smatana. Podle něj nejde jen o vzpomínkový optimismus a stockholmský syndrom.

„Vidíme i důsledky skutečnosti, že jsme všechny polistopadové generace žáků nechali v rukách podfinancovaných, ignorovaných a frustrovaných učitelů, kteří učili naše děti v zanedbaných socialistických budovách. ‚Pomohl‘ i bulvár, který neodolal ekonomickému pokušení změnit polovinu vysílání na černou kroniku,“ zmínil.

Celý příspěvek Juraje Smatany:

Tieto výsledky prieskumu verejnej mienky sú totálnym masakrom a reálnym bezpečnostným rizikom štátu.
To nie je len spomienkový optimizmus a stockholmský syndróm. Žneme aj dôsledky skutočnosti, že sme všetky ponovembrové generácie žiakov nechali v rukách podfinancovaných, ignorovaných, frustrovaných učiteľov, ktorí učili naše deti v zanedbaných socialistických budovách. “Pomohol” aj bulvár, ktorý neodolal ekonomickému pokušeniu zmeniť polovicu vysielania na čiernu kroniku. Edit: M. Kršiak upozornil na skutočnosť, že všetky otázky sú formulované kladne. Pri podobne formulovaných otázkach na súčasný systém by tí istí respondenti dali iný obraz. Zdroj: http://www.konzervativizmus.sk/article.php?6198