Je Babiš bezcitný psychopat, jak říká Marek Hilšer?

Avatar
Původní autoři

Jaromír Petřík
19. 9. 2018     jaromirpetrik
„Babiš odmítl za naši zemi pomoci 50 sirotkům. Je třeba důrazně říci, že je to bezcitný psychopat, který šíří svůj jedovatý egoismus napříč českou společností,“ říká senátorský kandidát Marek Hilšer. ZDE    Naší zemí momentálně zmítá aféra, kdy v důsledku postupné islamizace Evropy nepřizpůsobivými migranty Andrej Babiš odmítá přijímání rizikových migrantů v jakékoliv formě. Aby zastánci islamizace Evropy dodali svým „argumentům“ co největší váhu, rozhodli se nasadit nejtěžší kalibr ve formě osiřelých dětí. Že většina tzv. nezletilých migrantů jsou muslimští muži dle lékařských vyšetření kolem 20 let se pro jistotu mlčí: eurozpravy

Zastánci islamizace Evropy vědí, že pokud by Andrej Babiš a naši politikové povolili, nic už by nebránilo tomu, aby se otevřela stavidla neřízené muslimské migrace i do našeho státu.

O důsledcích snad příliš psát nemusím, to vidíme i ze značně zcenzurovaných zpráv světového mainstreamu. Stovky Evropanů, kteří byli zavražděni ať již přímo muslimskými migranty, nebo, co je ještě horší, potomky migrantů ze druhé i třetí generace, jak jsme viděli ve Francii. Tisíce znásilněných evropských žen už ani nikoho nezajímají… 

Tak si jen dovolím připomenout případ holandské poslankyně Willie Dille, která za podivných okolností spáchala sebevraždu: https://www.facebook.com/stredoevropan.cz/videos/2035187323166716/

Bohužel, musím napsat, za podivných okolností, protože zastánci islamizace Evropy namítají, že Willie Dille nepodala žádné trestní oznámení, ani nepožádala o ochranu. Jenže, když slyšíte její hlas a slova krátce před svojí sebevraždou, vyznívá z ní naprostá rezignace důvěry v holandskou policii a v holandské právo. Na videu říká: „Prostě chci, aby svět znal pravdu. 15. března 2017 jsem byla unesena, znásilněna a krutě zbita skupinou muslimů, protože chtěli, abych mlčela v Haagské městské radě. Ten den probíhaly parlamentní volby,”

Dilleová zastupovala antiimigrační PVV stranu v nizozemském parlamentu v letech 2010–2012, následně začala působit jako členka městské rady v Haagu. Kauza má mnoho otazníků, ale co je s podivem, že žádná velká evropská média o kauze neinformují. Muslimové prý političce vyhrožovali zabitím, vyvražděním její rodiny. Jako viníka označila také svého kolegu na radnici Van Doorna. Ten ve městě Haag vedl kandidátku muslimské strany. K islámu konvertoval před dvěma roky. 

Ostatně, vidíme sami, jaké štvanici jsou vystaveni politikové, kteří odmítají islamizaci svých zemí. Mainstreamem a tzv. „sluníčkářskými politiky“ jsou označovaní za fašisty, extremisty, rasisty a jsou na ně podávané žaloby. 

Zajímavé je nedávné hlasování v Evropském parlamentu proti Viktoru Orbánovi, který je známý jako velký odpůrce nelegální migrace ve svojí zemi. https://zpravy.idnes.cz/madarsko-eu-parlament-pravo-dpv-/zahranicni.aspx?c=A180912_140139_zahranicni_luka . Použité však byly argumenty o Orbánově údajné korupci. Zajímavé, že pochybnosti s dotacemi jsou u politiků téměř v celé Evropě, ale proti nim se to použije jen v případě neposlušnosti. V případě loajality se to naopak ignoruje. Rozhodně by se Evropský parlament měl spíše zabývat Lucemburskem a Jean-Claude Junckerem, od roku 2014 předsedou Evropské komise, které se ujal v listopadu téhož roku (viz Junckerova komise), než Viktorem Orbánem V letech 1995 až 2013 působil Juncker jako předseda vlády Velkovévodství lucemburského, když se stal nejdéle sloužícím premiérem v historii Evropské unie.

Jenže, skutečnost je taková, že politická i mediální štvanice se pořádá právě na odpůrce zájmů politiků jako je Juncker či Merkelová. 

Štvanice našich mainstreamových médií v případě našich politiků je pořádaná na odpůrce islamizace naší země, tedy hlavně na Miloše Zemana, Tomia Okamuru a Andreje Babiše. Prostor v České televizi, Českém rozhlasu, IDnes a médiích jim podobných, dostávají zastánci politiků TOP09 a politiků jako jsou M. Šojdrová či Marek Hilšer, kteří používají nejpodlejší metody, jak do naší země dostat nelegální migranty a neštítí se ohánět ani dětskými sirotky. Pokud již tato média pozvou do diskusí nějaké oponenty, jejich moderátoři úzkostlivě dbají, aby všechny diskuse vyzněly ve prospěch přijímání nelegálních migrantů do naší země. 

A z odpůrců udělají, jak jsem již napsal: fašisty, extremisty, rasisty… Tomio Okamura se od našich médií dočkal snad všech těchto nálepek: http://www.romea.cz/cz/zpravodajstvi/frantisek-kostlan-retorika-okamurovi-spd-aneb-cesti-fasiste-a-fasizujici-politici-vcera-i-dnes-dil-ii

https://zpravy.idnes.cz/spd-tomio-okamura-zprava-o-extremismu-ministerstvo-vnitra-p4x-/domaci.aspx?c=A180530_131949_domaci_lre 

Vděk ze strany migrantů jsme však viděli v případě nadutých migrantů z  Iráku, kdy byt, na který se náš občan normálně pracující, nezmůže za celý život svojí práce, tito migranti označili za přemalovaný kravín a  utekli do Německa, kde se potom ještě chlubili, jak si užívají za peníze Německých daňových poplatníků: https://zpravy.idnes.cz/uprchlici-iracane-nemecko-cesko-kravin-dyo-/domaci.aspx?c=A180620_145004_zahranicni_kafi 

Takže, má pravdu Marek Hilšer, když říká o Babišovi odmítajícím přijímat migranty, že je bezcitný psychopat, který šíří svůj jedovatý egoismus napříč českou společností? 

Pozn. Omlouvám se všem slušným diskutujícím i slušně diskutujícím oponentům, že jsem i  tentokrát zavřel diskusi. Určitě by diskuse na toto téma byla zajímavá. Proto, pokud budete mít k tématu závažné připomínky, obraťte se prosím na moji stránku na Facebooku. Diskusi jsem opět zavřel z důvodu, že admini mi začali mazat příspěvky, které jsou slušné a k věci s  odůvodněním, že rozbíjím diskuse. Nemohu tedy adekvátně reagovat. Naproti tomu sprosté, urážlivé příspěvky na moji adresu ponechali v  diskusi s tím, že nepřekračují meze pro smazání. Podal jsem na ně stížnost pro nedodržování jejich vlastních pravidel a proto, že nerespektují zákon č.198/2009Sb., o rovném zacházení a o právních prostředcích ochrany před diskriminací (tzv. antidiskriminační zákon) stanovuje, že přímou diskriminací se rozumí případy, kdy s jednou osobou je zacházeno méně příznivým způsobem než by bylo zacházeno s jinou osobou ve srovnatelné situaci a to z důvodu světového názoru a to i na jiné sociální síti. … Momentálně čekám na odpověď z právního oddělení IDnes, jak mi přislíbila šéfredaktorka IDnes paní Petrová.