Lekce z Geopolitiky II.

Avatar
Původní autoři

Martin Koller
22. 5. 2019
Aktuálně nám hrozí rostoucí nesvoboda v EU a stále horší kolonizace z Německé EU. Dále afroislámská invaze podporovaná euromarxisty a jejich domácími sluhy ve Sněmovně, Senátu, médiích, především ČT a samozřejmě politickými neziskovkami. V neposlední řadě možnost vzniku jaderné války v Evropě. Kdo na tom má zájem? Realita je poněkud jiná, než tvrdí euromarxistická propaganda, ale rovněž mnozí její kritici.


Kdo je agresor?

Bylo by vhodné si uvědomit, že centrem agrese v Evropě a blízkém okolí nejsou USA, ale Německo, kolébka euromarxismu s jeho protibělošským a protislovanským rasismem, skrytým antisemitismem označovaným jako antisionismus, sociálními experimenty, ekologistickými podvody a sexuálními úchylnostmi. Německo je sice do určité míry hospodářsky závislé na USA, ale vytváří politické zaměření a ideologii všech euromarxistů. Stačí se podívat na současné hlavní známé figurky euromarxistů, Sorose a Allbrightovou, kteří působí v USA. Jsou to za podivných okolností přivandrovalí migranti, kteří neosidlovali západ, nebudovali farmy, nebojovali s indiány a nevytvářeli hodnoty v moderních továrnách. Nejsou to žádní vlastenečtí Američani a podle tamních zákonů by se nemohli stát ani důstojníky v americké armádě. Jsou to němečtí euromarxističtí agenti z doby nacismu, kteří v současnosti rozvracejí USA, napadají legálně zvoleného vlasteneckého prezidenta a táhnou je do války za německé zájmy proti Rusku. Tito euromarxisté se snaží ovládnout USA, ale tam narážejí na vlastence soustředěné kolem prezidenta Trumpa, zatímco evropské bezpáteřné elity jim beze studu uboze podlézají. Nezáleží jim na Američanech, ani Evropanech a dokonce kupodivu ani na Izraeli, což dokazuje enormní růst antisemitismu a podpory islámského a palestinského terorismu vedením německé EU. Jsou posedlí vládychtivostí, hrabivostí, šílenými rasistickými ideologiemi, bezbřehou prolhaností a agresivní arogancí. Jejich nejbližšími spolupracovníky jsou v naší republice Piráti, zatímco oligarcha Babiš a ČSSD jsou na čestném druhém a třetím místě.

Kdo nevěří agresivitě německé EU, měl by si připomenout, kdo aktivně napadal Jugoslávii a podporoval tamní protisrbské a protikřesťanské etnické čistky. Byli to především reprezentanti německé EU pod vedením Allbrightové a jejího slouhy Clintona. Byla to první agrese německé armády od roku 1945. Výsledkem jsou teroristické a narkomafiánské státy Bosna a Kosovo, které žijí z obchodu s drogami, narkomafiánských investic z Afghánistánu a mohutných dotací z německé EU, tedy i z našich daní. O tom se samozřejmě mlčí. Kdo vedl agresi za likvidaci Kaddáfího? Státy německé EU. Nakonec jejich směšným armádám došla munice a zachraňovalo je americké námořnictvo. Kdo všemožně podpořil islámské teroristy v Sýrii a umožnil jim masově emigrovat do EU na doživotní dovolenou spojenou s terorem a násilím proti bílým a křesťanským Evropanům? Je to EU vedená Německem. Kdo podporuje palestinské teroristy, kteří již nejsou ničím jiným, než bandou islámských teroristů? Především Německo a jeho EU. Kdo podporuje fašistický režim, který rozkrádá a rozprodává Ukrajinu? Především státy německé EU.

Proč to dělají? Německá EU zoufale potřebuje suroviny a otroky, kteří by levně dřeli na Němce. To vše je v Libyii, Sýrii a dalších zemích tamního regionu. Kdo se snaží spojit Afriku s Evropou pomocí ideologie multikulturalismu, programů EuroMed, a všemožných smluv a deklarací z Lisabonu, Istanbulu, Bruselu, Dublinu, Washingtonu a Marákeše? Je to německá EU. V současnosti si nechalo vedení německé EU vypracovat právnický posudek, podle nějž jsou deklarace OSN k migraci právně závazné pro členské státy EU. A Babiš nám vykládal, jak ten Marákeš a migrační compact OSN jsou jen nezávazné papíry. Babiš nám lhal a nebylo to poprvé, ani naposled. Ilustrativní je, že za takové lži jej nenapadá euromarxistická opozice z pražské havlérky tvořená Piráty, ČSSD, TOP 09, KDU-ČSL, STAN. To by mohli rozzlobit německé vládce EU, takže vyřvávají blbosti o komunismu a komunistech. Kde vidí jaké komunisty? Filip a Dolejš mají komunismus akorát jako firemní nálepku soukromého podniku, či koryta při posluhování oligarchovi a německé EU. A takzvaná opozice se hrozně diví, že jsou k smíchu, jejich pitomé propagandě nikdo nevěří a ještě posilují pozici miliardářského oligarchy. Mají smůlu, protože jako slouhové nemohou překročit ideologické limity určené pány z německé EU, natož se začít projevovat jako vlastenci, když jimi nikdy nebyli. Proto je současná vláda i opozice pouze euromarxistická šaškárna.

Kromě kolonizace středomořských afrických zemí a z toho vyplývající rasových a sociálních experimentů mají euromarxisté zájem především na zničení Ruska, rozkradení jeho nerostného bohatství, parcelaci země na menší kolonie a zotročení ruského národa, stejně jako kdysi nacisté. Kromě toho by tím vytvořili severní frontu a uzavřeli obklíčení Číny. Aktuálním vzorem a dokladem jejich cílů je rozkradená a rozprodaná Ukrajina potácející se v chudobě, emigraci a občanské válce. Její parcelace mezi Polsko, Maďarsko a Rumunsko je na pořadu dne. Tím se rovněž zakryjí všechny zločiny tamních oligarchů a dalších slouhů cizích zájmů. Pokud někdo blábolí, že Babiš je český Trump, vykládá nesmysly, nebo placenou propagandu. Trump je na rozdíl od Babiše vlastenec a nežije z dotací, takže takové srovnání je pro něj doslova urážkou. Babiše lze označit jako českého, či slovenského Porošenka. Naší republice hrozí pod jeho vedením chudoba, otroctví, rozparcelování na euroregiony, které se již reálně připravuje pro Ukrajinu.

Ve vztahu k euromarxistům musím připomenout další z nedávných státnických činů nejlepší vlády od roku 1989. Oligarcha se svojí partou využili pouličního kraválu kolem ministryně Benešové, samozřejmě uměle vytvořeného kamarády z pražské havlérky a kolem voleb do europarlamentu, a potichu prodali české zásoby lithia australské těžařské firmě. Česká média o tom ani necekla, stejně jako politici. Důležitá politická rozhodnutí dělá současná nejlepší vláda nejraději potají, bez vědomí voličů, jako banda kriminálníků. Přitom je to větší lumpárna, než vyrabování českých zásob uranu pro sovětské jaderné zbraně. Za ten jsme dostávali aspoň pravidelné dodávky ropy a později plynu za výhodné ceny. A hádejte, kdo za tím stojí. Samozřejmě euromarxistka Allbrightové, které oligarcha v kleče poníženě líbal ruku ve Washingtonu. U nás řada dalších při její návštěvě, počínaje známým velkoknihkupcem, nevyjímaje některé členy pražské havlérky a jejího Aspen Institutu, což jsou například Hamáček, nebo válečný štváč a generál ve výslužbě Hanba- Pavel.

Stále se mluví o americkém zájmu o suroviny a z něho vycházející válkychtivosti. Nicméně je vhodné zdůraznit, že USA mají surovin nadbytek, dokonce se tahají o dodávky ropy a plynu do EU s Ruskem. Kromě toho kontrolují značnou část zdrojů ropy a plynu ve světě, jejich zpracování i námořní transport. Mají tak maximálně zájem na tom, aby zdroje, pod americkou kontrolou, nedostala konkurence, především Čína. Nepotřebují ani ruský trh. Zato německá EU má surovin i lidských otroků zoufalý nedostatek. Ruský trh potřebuje, což dokazují výsledky všemožných proruských sankcí. Proto současné Německo stejně jako v době císařského a nacistického Německa táhne do války proti Rusku. Z Francie se k tomu snaží získat jaderné zbraně a spojením s Francií místo v radě bezpečnosti OSN. Dále se snaží rozbít okolní země a přičlenit jejich části k Německu. Začalo nedávno Alsaskem-Lotrinskem a dlouhodobou snahou je rozdělení naší republiky na takzvané euroregiony. Podivnou shodou okolností by se staly naše kraje součástí německých krajů s výraznou převahou německého obyvatelstva. Jaká by asi byla pozice české menšiny v německé většině, mnohde sudeťácké, bez ochrany národního státu? Heydrich by nad německou EU a jejími regiony hlasitě jásal. Za takové svinstvo sotva bojovali naši vojáci na všech frontách druhé světové války a odbojáři doma.

Kdysi byl jedním z hlavních postulátů geopolitiky názor, že Rusko a Německo mají jako suchozemské velmoci spolupracovat proti námořním velmocím Británii a USA. V současnosti je situace jiná a hlavním nepřítelem Ruska i naší republiky a dalších středoevropských států je Německo ovládající EU. Tím nejsou myšlení Němci jako národ, protože i oni doplatili v minulém století miliony mrtvých na pangermány a euromarxisty, ať už si za posledních více, než sto let říkali jakkoli. Stejně doplácejí na současnou ideologii multikulturalismu a sexuální úchylnosti. Nicméně třicetiletým rabováním zemí na východ od svých hranic udržují vysokou životní úroveň německého obyvatelstva. Nacionalistické pangermánské spolky, v současnosti euromarxistické, které již stovky let útočí směrem na východ, a to bez ohledu na ztráty vlastních i cizích obyvatel, svoje cíle nezměnily. Aktuálně se snaží dostat s pomocí politiků ANO a ČSSD do svojí podřízenosti naši armádu. Vnutit jí s pomocí lobby ODS svoji výzbroj, především nevyhovující bojové vozidlo pěchoty Puma a poslat do války proti Rusku, aby se šetřily cenné životy německých vládců EU. Něco takového nezorganizoval ani Hitler.

Volby pro budoucnost?
Současná EU není reformovatelná. Německo ani jeho slouhové v okolních zemích na reformě nemají zájem, protože by na tom prodělali. A v mezinárodní politice rozhodují zájmy, nic jiného. Pokud je to vůbec možné, o čemž já pochybuji, bude nutné prosadit nějakou evropskou federaci, či konfederaci suverénních států. To požadoval již padesátých letech francouzský generál de Gaulle. V nejhorším případě je třeba z EU odejít a nebát se ztráty takzvaných dotací. Stejně mnoho z nich zmizí v korupčních projektech. Dále je třeba si připomenout historickou zkušenost našeho národa. Naším opakovaným nepřítelem bylo Německo, ať se nazývalo římská říše, Rakousko-Uhersko, nebo třetí říše. Největší genocidu našeho národa znamenalo období třicetileté války po bitvě na Bílé hoře, druhou nacistická okupace. USA a Rusko byli naši spojenci před první světovou válkou, v první i druhé světové válce. Britové a Francouzi nás klidně obětovali nacistům. Podle modrého Pospíšila máme volit EU, máme volit spojence. Tito spojenci se na nás historicky vždy vykašlali a nestydatě nás vyžírali.

V případě Německa se jedná o našeho tradičního nepřítele, který se opakovaně snažil zničit český stát, v době druhé světové válkyvětšinu obyvatel buď likvidovat, nebo zotročit a přesunout do pracovních táborů kdesi na Sibiři. Mezi 328000 až 360 000 obyvatel ČSR přišlo v době druhé světové války a okupace o život, díky německé a sudeťácké agresivitě a další desetitisíce brzy nato z důvodu válečných útrap. Německo dodnes nezaplatilo škody, nevydalo požadovaných 3000 vrahů a dalších válečných zločinců, ani je samo nepotrestalo. Proto se nejedná o spojence a německá EU proto nemůže být naším spojencem. USA ani Rusko v EU nejsou a jsou to naši osvědčení spojenci. Bývalý SSSR se sice v roce 1968 dopustil lumpárny ve vlastním zájmu, ale ve srovnání s německými zločiny a počty obětí a ztrátami to byla úplná legrace. Kromě toho SSSR tvořilo 15 států a jejich obyvatelé se zúčastnili jak druhé světové války, tak obsazení ČSSR v roce 1968. Při současném ostudném urážení obětí druhé světové války a 144 000 vojáků rudé armády, kteří padli za osvobození naší země od německých nacistů a jejich místních slouhů, by euromarxisté neměli zapomínat na Ukrajince, Bělorusy, Litevce, Lotyše. Estonce, Kazachy, Tatary a mnohé další, kteří podle nich údajně obsazovali, nikoli osvobozovali naši zemi v květnu 1945. Obsazovali ji stejně jako Američané a Britové obsazovali Belgii, či Holandsko. Tam, kde se bojovalo, tam se osvobozovalo, kde Němci a jejich spojenci včas kapitulovalo, tam se obsazovalo.

Expremiér Topolánek, pravděpodobně zcela poblázněný láskou k sprosťáčkovi z Řeporyjí by měl jít demonstrovat a nadávat před Ukrajinskou ambasádu. Vždyť se obsazování ČSR zúčastnil Ukrajinský front. Měl by jít plivat s partou pubertálních euromarxistů mávajících vlajkami EU, NATO a rudými vlajkami (vzorová euromarxistická kombinace) na hroby 60 000 rumunských vojáků, kteří položili životy za osvobození ČR, případně naházet shnilá vejce na hroby českých odbojářů, parašutistů a sovětských partyzánů. Měl by jít vykládat do Terezína, nebo popelu obětí nacistů v Osvětimi, že se měli radovat z nacistického žaláře a odmítnout obsazení rudou armádou. Nějak chlapec účelově zapomíná, že jeho tatík, komunistický moneklaturní kádr a ředitel strategické fabriky kráčel v prvních řadách s rudým praporem, případně se prsil na tribuně mezi soudruhy. Chodí mu plivat na hrob? Samozřejmě není sám, takových je v pražské havlérce a mezi jejími puberťáky plno. Vzpomínám si v této souvislosti například na redaktora Pavla Barocha. Ostatně šéf Pirátů Bartoš také nematuroval v USA jako disident. Hloupost, lež, podvod a ubohá sprostota jsou ideologickými pilíři euromarxistických politiků pražské havlérky.

Nenechat se oblbnout a myslet vlastní hlavou

Nicméně, bez ohledu na sílící hloupost a propagandu se nelze vzdávat, je třeba jít k volbám a podporovat vlastenecké strany a kandidáty, kteří mají reálnou šanci na úspěch. Je třeba odmítnout placené komedianty, kteří mají za úkol ubírat hlasy těm, kteří mohou projít. Je třeba se zamyslet nad tím, kdo a co udělal pozitivního pro tuto republiky v posledním roce, posledních pěti, či deseti letech. Ne to co kde vykládal a psal, ale co dělal. Neposuzovat tupě pouze to, co kdo vykládá poslední měsíc, či dva v protinárodní ČT a je to v rozporu s tím, co dělal celá léta. Z tohoto hlediska většina kandidátů pražské havlérky odpadne.

Když se podíváme na přehlídku 40 hlasovacích lístků, nabídka pozitivních je nevelká. Pražské havlérce a všemožným Hlasům cizáckých zájmů, nebo Společné Evropy přetékajících koryt, alkoholických smrští, arogantních lží, tupé byrokracie, korupce a sexuálních deviací se můžeme rovnou vyhnout. Chce snad někdo volit lidovce Svobodu, který vždy podporoval cizácké zájmy a afroislámskou migraci, nebo Šojdrovou, která chce unést padesát syrských sirotků? Proč dávat hlas Pospíšilovi a Moravcovi, kteří nemají a nemohou mít žádné svoje děti, nemají proto žádnou budoucnost ani zodpovědnost a nic po nich nezbude. Užijou si spolu a po nich potopa, na celý zbytek světa kašlou. To nejsou dobří reprezentanti kohokoli, s výjimkou euromarxistů. Takových je v EU, bez ohledu na sexuální orientaci plno. Žádná budoucnost, žádná zodpovědnost, počínaje Merkelovou. Na rozdíl od nich znám i homosexuální páry, muže a ženu, kteří mají spolu děti i když spolu nežijí a vzorně se o ně starají. Proto nelze všechny homosexuály strkat do jednoho pytle s ideologicky potrhlými euromarxisty a jejich sexuálními praktikami, počínaje všemožnými obscénními pochody, státem podporovanou politizací sexu, podporou pedofilů a svobodnou volbou pohlaví, jak se kdo zrovna vyspal.

Za nejhorší stranu z hlediska českého státu a národa lze označit Piráty, kteří překonávají dokonce i oligarchu. Musíme si položit otázku, jak mohlo ministerstvo vnitra zaregistrovat stranu, jejíž název je propagací organizovaného zločinu. Zaregistrovalo by násilníky, narkomany, teroristy, pedofily, vrahy, zloděje? To vše přece reprezentuje slovo pirát, stačí se podívat do jejich historie. Organizovaný zločin, jak říkají slovníky a encyklopedie. V záplavě prolhané propagandy se sociálním podtextem voliči zapomínají, že Piráti mají globálního vedoucího muslima v Bruselu, prosazují chaos ve společnosti, zájmy euromarxistické německé EU, drogy, migraci, likvidaci klasické rodiny, migraci afrických homosexuálů do Evropy, oficiální změnu pohlaví kohokoli, podle okamžité nálady a s všemožnými výhodami. O tom samozřejmě před volbami nemluví.

Zaregistroval jsem, že někteří Romové se přidali k euromarxistické propagandě a vykřikují o svých obavách z rasismu vlasteneckých stran. Možná nikoli zadarmo. Měli by se konečně rozhodnout kde je jejich vlast, zda se připojí k přibližné třetině pracujících a integrovaných Rómů, nebo k ekonomickým parazitům a kriminálníkům, které spojujeme spíš se slovem Cikán, i když pravděpodobně nespravedlivě. Já se také bojím rasismu. Agresivního rasismu ze strany afroislámských migrantů podporovaných ideology z německé EU, jejich primitivní nenávisti k bělochům a křesťanům a jejich antisemitismu. Bojím se organizovaného rasismu ekonomických parazitů, kteří okrádají s podporou politických neziskovek nás všechny.

Můj nezávazný názor

Politických stran a hnutí, kde se najdou kandidáti schopní obhajovat naši vlast a národ před německou EU a hrozbou jaderné války jsem objevil pět. Dobrý program a vlastence má SPD. Ivan David je odborník, úspěšný doktor a netáhnou se za ním ostudy z minulosti. Generál ve výslužbě Blaško se již dlouhou dobu angažuje jako vlastenec a živý doklad toho, že v armádě nejsou jen ostudní slouhové cizáků, jako generál Hanba. Prověřenou vlasteneckou stranou jsou rovněž Svobodní, Libertad a Radostné Česko. Reprezentantem Svobodných v Bruselu je Jiří Payne, který jako jediný statečný a nezkorumpovaný odmítl hlasovat pro africkou deklaraci. Mám v této koalici několik známých, například Naděždu Zímovou, kteří mají mozek a neztratili čest. Dále mohu uvést Stranu soukromníků, která tvoří koalici s politickým hnutím Nezávislí. I tam jsou osvědčení vlastenci, například Jiří Šebesta, které znám a chtějí se postavit tyranii Bruselu, Berlína a oligarchů. Mohu se z hlediska osobních zkušeností vyjádřit pozitivně i k některým kandidátům ve straně Česká suverenita, především k Stanislavu Humlovi. Bez ohledu na osobní spory s některými tamními lháři, křiváky a podlézači oligarchovi mohu doporučit především Jaroslava Baštu ze spolku BOS. Není to o stranách, ale především o osvědčených osobnostech, kterých je zoufale málo v davu odborně i morálně průměrných a podprůměrných slouhů a šašků.

Ostatní strany a hnutí a jejich kandidáti, kteří vlastenecky halasí, u mne nevzbuzují důvěru z různých důvodů, místy na základě veřejně neznámých informací. Buď to jsou idealisté, kteří se dostali mimo realitu a škodí nevědomky, což je menšina, extrémisté, kterých je rovněž minimum, nebo bezcharakterní komedianti, osvědčení a někteří již dlouhodobě placení slouhové cizích zájmů řízení BIS, politickými neziskovkami a agenty Sorose a Allbrightové. Slouhy cizáků lze v případě neparlamentních stran a hnutí lehce poznat podle toho, že dlouhodobě dostávají prostor v médiích, například na Seznamu, což je ideologické pracoviště šířící dlouhodobě protinárodní euromarxistickou propagandu. A najednou tam může někdo vykřikovat pravý opak a kritizovat německou EU, její multikulturalismus a migrační politiku? Typickým příkladem z tohoto hlediska jsou Realisté. Stačí se podívat na historii jejich výmluvného ideologa a vzniku římského klubu, který jej odchoval a je jasno.

Děkuji všem, kteří dočetli až na konec. Bohužel již není před volbami prostor a čas na více článků. Určitě dočtou kritici placení euromarxisty, kteří budou v diskuzi psát, že je zbytečné mne číst, přestože oni tak činí vždy a stále omílají totéž. Mohu jen opakovat, že čeští voliči se dělí na nemyslící, věřící lžím a propagandě a myslící, kteří neztratili mozek a čest a neprodali se za pár šupů cizákům. Jděte k volbám a dejte hlas těm, kteří budou hájit vlast a národ a jejich budoucnost, která je i Vaší budoucností.