Jaký je rozdíl mezi zločinem nelegálního migranta a zločinem obyčejného „domácího“ pachatele?

Michal Brand
30. 7. 2019
Častým argumentem sluníčkářů, vítačů a zastánců islamizace Evropy a vyhlazení evropských národů je „argument“, kterým se snaží relativizovat, zneviditelnit zločin spáchaný nelegálním a/nebo muslimským migrantem (protože to jsou jediné dvě skupiny migrantů, kterých se tato skupina fanatiků multikulti zastává). Je to vidět v diskusích pod články na netu, když se už občas alespoň výjimečně dostane do mainstream médií (do oficiální propagandy) zpráva o jednom zločinu migranta/muslima, jednom z celé řady zločinů a denního teroru muslimů a nelegálních migrantů proti slušným původním obyvatelům.

 Je to vidět i v televizních debatách „odborníků“. (V“diskusích“, kde proti sobě téměř vždy stojí dva lidé s úplně stejným multikulti názorem a debatu moderuje moderátor s úplně stejným názorem, jako mají oba „diskutující“. Jen ten moderátor bývá často ještě pitomější a ještě fanatičtější, než jsou oba „diskutující“ „odborníci“.)
Fanatičtí obhájci a propagátoři islamizace Evropy a genocidy evropských národů jakýkoli zločin migrantů a/nebo muslimů „obhajují“ pseudo-argumenty na úrovni brežněvovského „vy zase bijete černochy“. (Podrobněji doporučuji https://cs.wikipedia.org/wiki/Argumenta%C4%8Dn%C3%AD_klam). Tento tzv. úhybný manévr (angl. red herring) v případě zločinů migrantů a/nebo muslimů spočívá v pseudo-argumentu, že „zločiny páchají také původní obyvatelé a křesťané nebo nevěřící“. 
Pozn.: Druhou verzí bývá také „obětí zločinů migrantů a/nebo muslimů je mnohem méně než třeba obětí dopravních nehod“. Časem se tato verze bude muset přizpůsobit nevyhnutelnému nárůstu zločinnosti muslimů a migrantů v evropských zemích. Dočkáme se tak například „zločiny spáchané muslimy mají mnohem méně obětí, než je počet lidí, kteří zemřou na nemoci a stářím“. A až i tahle verze přestane platit, tak už stejně nebude, kdo by takhle pitomě plkal a hájil migrantské a muslimské zločince v televizi. To už se i hlavy „odborníků“ z televize a hlavy sluníčkářů budou sluníčkově připitoměle usmívat napíchnuté na plotě poté, co budou samotní sluníčkáři a vítači kulturně obohaceni vážně ošklivými hrami – ve stylu islámského státu, třeba https://video.foxnews.com/v/4030583977001/– ze strany mírumilovných a tolerantních džihádistů. No a muslimové sami to nebudou obhajovat ale oslavovat, jako konečné vítězství islámu. Oslava naplnění úkolu daného jim jejich vírou/ideologií.
Pozn. č. 2: Ve výše zmíněném heslu Wikipedie „Argumentační klam“ je mimochodem zjevná lež (ohledně interview Krvavé Madly). K tomu v jiném článku.
Napíchnuté hlavy na plotě aneb pár fotek, oken do budoucnosti multikulturní Francie, multikulturního Švédska a dalších výrazně obohacených zemí:
Co je tedy tak rozdílné na vraždě spáchané nelegálním migrantem nebo muslimským migrantem a vraždě spáchané původním obyvatelem Evropy?
Vlastně jen jedna jediná věc – vražda spáchaná nelegálním migrantem a/nebo muslimským přistěhovalcem je vražda, která JE NAVÍC. Je to vražda, která se stát nemusela. Nebýt pitomé politiky „Wir schaffen das!“, pitomé politiky „Evropa na vás čeká, honem všichni přijeďte“.
Stejně tak každé znásilnění evropské ženy, dívky, dítěte je plodem pitomé ideologie „Musíte oplodnit Evropu, která je neplodná jako Sára“. Pamatujete? „Musíte oplodnit Evropu, která je neplodná jako Sára“[i] – to bylo poselství, které nelegálním migrantům řekl údajný papež, kardinál Bergoglio. Tím je osobně spolu-zodpovědný za každé jedno znásilnění evropské ženy, dívky, dítěte ze strany nelegálních migrantů – on je k tomu přímo vyzval. A jako neomlouvá neznalost zákona, neomlouvá ani imbecilita. Kdo si nevidí do …., má ji držet zavřenou. (Také ve výroku „Musíte oplodnit Evropu, která je neplodná jako Sára“ cítíte tu nenávist vůči Evropě, vůči vyspělé a vysoce humánní evropské civilizaci a vůči všem evropským národům? A ten obdiv k primitivním, zaostalým, barbarským „kulturám“ a „civilizacím“? Já ano. Alespoň víme, co si myslí Bergoglio, a jak o Evropě a evropských národech smýšlí „elita“.)
Zdánlivě malinkatý rozdíl mezi zločinem spáchaným nelegálním migrantem a/nebo přistěhovalým muslimem a mezi zločinem spáchaným příslušníkem evropského národa. Ale přitom zcela zásadní. Jeden každý zločin, spáchaný nelegálním migrantem a/nebo přistěhovaným muslimem je zločin, který by se nestal, nebýt idiotské politiky „elit“. Zločin, který by se nestal, nebýt neziskovek, sluníčkářů, vítačů, blbek a blbů s transparenty „Refugees Welcome“. (https://www.novarepublika.cz/wp-content/uploads/2019/07/2d857ix.jpga https://www.novarepublika.cz/wp-content/uploads/2019/07/E15Us1d.jpg)
Zločinná politika genocidy evropských národů a její konkrétní zločinné důsledky. Kallergi v praxi. Genocida evropských národů, první, zatím málo nápadná a očividná fáze.
Stačilo přitom tak málo – nemít tuto pitomou, zločinnou politiku.
Nějaká dívka nebo dítě nemuselo být znásilněné. Někdo mohl být naživu. Někdo nemusel umřít.
Osmiletá dívka Saffie Roussos zavražděná při teroristickém útoku hodného, tolerantního jen trochu frustrovaného muslima na koncertě v Manchesteru v roce 22.května 2017.
Pachatel? „Uprchlík“ z Libye. Možná jste ho, sluníčkáři, zastánci destrukce evropské civilizace vítali na nádraží s barevným transparentem. Merkelová si s ním klidně mohla udělat selfíčko. Bergoglio mu mohl umýt nohy. 
Nebýt pitomé zločinné politiky nahrazení evropských národů importovanými muslimy a černochy, mohla žít. Nemusela zemřít dříve, než stihla poznat svět a milovat všechny jeho krásy. 
Saffie Roussos  (na obrázku nahoře). Zemřela zbytečně, jen v důsledku vaší pitomé zločinné politiky a zločinné ideologie multikulturalismu. A s ní už dnes stovky a stovky dalších, do budoucna desetitisíce a statisíce dalších nevinných evropských dětí i dospělých.
Post Scriptum: V rámci popírání muslimského terorismu nemá Saffie Roussos ani vlastní kapitolu na Wikipedii – nejen na české verzi Wiki, ale dokonce ani na anglické verzi Wikipedie o ní nesmí být ani zmínka. Ani zmínka o této dívce v článcích na Wikipedii věnovaných teroristickému útoku v Manchesteru. Stejně jako není zmíněna jménem ani jedna oběť muslimského teroristy, natožpak že by byla na Wiki fotografie oběti nebo fotografie z místa hrůzného útoku muslimského „uprchlíka“ na slušné, pokojné, mírumilovné (a vůči zločinu, barbarství a terorismu až příliš tolerantní) Evropany.
 

[i] Pro přesnost: Doslovný citát není k nalezení, protože interview „papeže“ kardinála Bergoglia pro list Corriere della Sera nebylo zřejmě zveřejněno ve formě otázek a odpovědí, ale ve formě novinářem převyprávěného volného vyprávění jen s několika přímými citacemi. Rozhovor je v italštině zde https://www.corriere.it/cronache/16_febbraio_08/francesco-il-mio-abbraccio-fratelli-ortodossi-739bf6ee-cdf6-11e5-9bb8-c57cba20e8ac.shtmlNeváhejte použít Google Translate. V přeyyprávěném „rozhovoru“ je jasně uvedeno, že „papež“ Bergoglio trvá na svém, že se Evropa musí změnit, že Evropa musí vítat a přijímat masy migrantů, že Evropa je jako neplodná Sára (která podle Bible potkala tři muže, pak jednoho z nich ještě jednou a pak otěhotněla). „Papež“ to pak výslovně interpretuje slovy (Evropa) „è come Sara, che prima si spaventa ma poi sorride di nascosto“, v google překladu Evropa „je jako Sára, která se nejprve bojí, ale pak se tajně usmívá“, tedy že Sára otěhotněla s cizím mužem a naznačuje, že se Evropa, evropské ženy mají nechat oplodnit nelegálními migranty, sice se nejdříve budou bát, ale po sexu s nelegálním migrantem se budou „tajně usmívat“, slibuje Evropankám a nelegálům „papež“.
Stejně tak si vzpomeňte na všechny ty agitace, jak bezvadný je pro ženu sex s černochem, jak je bezva, že jdou do Evropy ty masy nelegálů, kteří zajistí růst porodnosti – a jak asi jinak, než oplodněním evropských žen, tedy sexem s nimi? A že se do toho muslimové a nelegálové pouští opravdu s vervou – v Británii mají muslimské znásilňovací gangy na svědomí tisíce a tisíce bílých britských žen a dívek, znásilněných a pohlavně zneužívaných, včetně dívek v předpubertálním věku. Některé z obětí byly při znásilňování přitlučeny hřebíkem za jazyk k desce stolu. Některé oběti byly znásilněné uraženým hrdlem lahve. Některé oběti byly polité benzínem a bylo jim vyhrožováno upálením zaživa, pokud nebudou „po vůli“.
www1.cbn.com/cbnnews/world/2016/august/easy-meat-britains-muslim-rape-gang-cover-up